1

@Kgorecki2500 Widziałeś bramkę dla Andory xD?

1

Co za gamoń z tego Steinborsa... 1:1

4

@Comentateiro A jak jestem osobą wierzącą, ale nie chodzę do kościółka?

3

Gutkovskis bramka, i mamy 1:0 dla Łotwy :D
@Kgorecki2500
Jeszcze jedną proszę

1

@Emhyr Nie mogę już edytować :/

2

#Liga Narodów
Co tam dzisiaj gracie panowie?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Rust_Cohle @Emhyr

Kurs 1.90 na Łotwę mocno kuszący

13

@karol97 Przecież gołym okiem widać, że to komputerówka xD

0

3

@kamyk_23 Dzisiejsza młodzież tzn? Bo nie wiem czy chodzi ci o lata 08 - 12 czy o dzisiejszy syf, typu Mata, Kizo, Kubańczyk?

7

@Sau_Ron Ano lubimy, lubimy :D
Lata młodości, miało się te 12/13 lat to się słuchało.

Pitbulla też słuchałem, w tamtym okresie jeden z moich ulubionych artystów.
"Give Me Everything", "Feel This Moment" z Augilerą czy "Hey Baby" na zawsze w pamięci :p

Z takich popularniejszych w tamtym czasie to pamiętam, że sporo słuchałem Inny (tej piosenkarki) Macklemore'a i LMFAO, fajne to były czasy, szkoda, że teraz wszystko idzie w komerche i w większości te hity to badziewie na jedno kopyto, którego głównym zadaniem jest generowanie zysków...

11

@Sau_Ron Danza Kuduro, Gangnam Style, We Own It, Sexualna, Can't Hold Us, Sexy And I Know It, Party Rock Anthem

Było tych hitów, nie to co teraz, że większość to gówno na jedno kopyto...

0

@Roxi "Życia nie oszukasz, jestem synem króla sedesów"

3

0

@robsoNele Uwierz mi nie widziałeś xD
Mam wiele osób za którymi tutaj nie przepadam, ale umiem czasami popisać, z nim nie ma o czym, bo tylko pluje i zieje zawiścią.
Dlatego niech nie komentuje moich postów, lepiej dla mnie jak i dla niego.

@Moderacja Kiedy w końcu będzie opcja całkowitego ignora jak na fb?

2

@MarioVeB! Tobie to już chyba pisałem, że masz nie komentować moich postów, ale widzę, że dalej nie dociera i kolejny już ban, tym razem miesięczny Cię niczego nie nauczył.

20

Telewizja Viaplay zadała pytanie kierowcom różnych teamów jak postrzegają Maxa Verstappena jako człowieka i kierowcę.

Oto wypowiedzi kilku z nich:

Fernando Alonso:

-Jest niesamowitym talentem, który mamy szczęście oglądać w naszych czasach. Dominuje w tym roku.

Charles Leclerc:

-Jest bardzo miłą osobą, jako kierowca jest niezwykle szybki.

Sergio Pérez:

-W tej chwili jedzie na bardzo wysokim poziomie. To ktoś, z kim lubię pracować.

Daniel Ricciardo:

-Myślę, że zyskał ogromny szacunek wszystkich w padoku jak i u swoich rówieśników. Oczywiście ma ogromną rzeszę fanów i myślę, że zasłużył na to wszystko.

Lewis Hamilton:

-Nigdy nie będę komentował żadnego z kierowców.

To jest niewyobrażalne jakiego ten gość ma kija, ale dlaczego mnie to nie dziwi.
@mekston @MesQueUnClub96 @Xpert77 @DSDaniels @Ascend

0

@Medium Legenda La Rambli, @Don-Corleone ma immunitet na perma i mnie to w sumie cieszy.
Lubię gościa

0

@Freudysta 8 lat, czyli w moim wypadku 24 i 32 lata... hmm

Powiem tak, osobiście raczej bym w to nie wszedł, za duża różnica jak dla mnie, choć jeśli by mi się bardzo podobała i miała jak to mówisz "świetny" charakter to bym zaryzykował.

Pracę zawsze znajdziesz, miłości nie koniecznie.

1

@Freudysta Zależy o ile starsza i czy by mi się podobała, zarówno z wyglądu i charakteru.

1

@Kgorecki2500 X2 Szwecji i Grecja

A były 4 stówy do wyjęcia...

12

@tomek8756 Jawny troll albo skończony debil

6

@Azi Wiesz to są ci obiektywni co mają ból doopy o to jak powiesz coś na Messiego a sami robią to samo w przypadku Ronaldo xD

1

@Kgorecki2500 U mnie jeszcze win Grecji i +1,5 w Izraelu.

Reszta wchodzi póki co

8

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Skary Messiego raczej

1

@Rust_Cohle Taktyk.

1

@Kgorecki2500 No, widzę, że w końcu zaczynasz grać z sensem, a nie te tasiemce z marną szansą na wejście ;)

1

@BARCA1899Messi I za padolino Raheemka z Danią.

Z kim by nie grali, zawsze będę za przeciwnikiem

1

@Bocheno1 Ja w dwóch.
W Barcelonie i w Nowym Jorku

1

@Kondziubarca Ja to jedyne z czego się cieszę w kontekście Michniewicza, to to, że Mioduski pogonił z Legii tego parodystę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?