HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Oho widzę, że jest i kolejny od siania propagandy strachu. Idź se przybij piątkę z @Rl9k1nG @FC1899Barca ...
8
@Sulimo Niech spoczywa w takim samym pokoju jaki fundował ludziom w PRL...
3
@Rl9k1nG No wiesz, ciągle o tym piszesz tak jak naczelny foliarz na Rambli, to nie wiem może Cię to fascynuje.
1
@Rl9k1nG Chciałbyś nie?
1
@KmN No to wynajem i praca w Oslo/Trondheim, to i tak dużo lepsze perspektywy niż tutaj
6
@KmN Nie, bo kiedyś to w końcu ebnie, i ceny spadną.
A poza tym i tak nie wiąże przyszłości z tym krajem, a jak za rok dodatkowo Ci nieudacznicy znowu wygrają, to na początku 2024 roku mnie tu nie ma.
W co bym zainwestował milion złotych? Myślę, że w jakieś mieszkanie w Norwegii
2
@Emhyr Pamiętam jak te same persony, które tak pisały, robiły sobie pałe po tym jak Haaland w pierwszym meczu nie trafił na pustaka.
A tera siedzą pochowani po jaskiniach :D
0
@arasz1819 Wracaj na fioletową madryciaku.
9
Mamy lidera, La Bamba, mamy lidera :D
2
Zaraz gol na 2:1, Osasuna już nie istnieje
2
@Lionel_Messi10 Kupon mega realny, ale wypadałoby w to wejść minimum za stówkę, żeby zwiększyć profit
1
@Ojciec5tkidzieci Nawet śmiechłem ;D
0
@Lionel_Messi10 Widzę, że zbijanie atencji na nie za mądrych wpisach kolegi dalej w modzie.
Nie, żebym pił stricte do Ciebie, ale sami dajecie mu paliwo na kolejne wpisy...
1
@FC1899Barca Z pewnością płacze po nocach z tego powodu...
1
@Lionel_Messi10 Wątpię w aż 5 goli, reszta ok.
1
@Rust_Cohle Gratuluję, ja też dzisiaj mocno na +, Brazylia daje zarobić.
4
4 typy na dziś, marna jest dzisiaj ta oferta, ale coś tam się posklejało.
Jak ktoś chętny to proszę się częstować.
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMjc1NTQ0NjMwMDqCTDEazOLQ8LMMLjY%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Emhyr @kryhaa
1
Feyenoord ;)
@Kgorecki2500
0
@DonMatteo901 O co tu chodzi?
2
4:0 do połowy xDDD
1
Ktoś coś, jakieś pewniaczki na dzisiaj?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @Rust_Cohle i inni
0
@Emhyr Widziałem, obserwuję go już od jakiegoś czasu, mega fajny napastnik
1
@Emhyr Ja miałem trebla i taśmę.
W treblu: w meczach Athletico PR, Avai i Flamengo +8,5.
Za 100 wyszło 275.
A na taśmie ze wszystkimi meczami nie weszło mi tylko Goias, bo miałem +9,5 :/, jednego zabrakło.
Żałuję, że nie zagrałem Corinthians, bo miałem czutkę na +1,5 bramki Corin + over 9,5, i co?
Wstaję rano a tam 2:0 dla gospodarzy i 11 rożnych :D
Mega przewidywalna jest ta liga
1
@Emhyr Ja na szczęście odpuściłem to Goias. Jeszcze tylko 3 w meczu Flamengo i 1 w Avai i 250zł do przodu :D
0
Ta liga to jest jakiś ewenement xD
Pierwsza połowa i tylko jednego roga mi brakuje :D
https://zapodaj.net/620c7982c4d50.jpg.html
@Emhyr
1
@JimMorrisonFCB A u niektórych konar zapłonął i flaga pewnie na maszcie...
1
@domin682 Umiesz czytać? To przeczytaj jaki kolega ma nick.
1
@Kgorecki2500 Żeby ten Feyenoord ci się nie wywalił jak mi to PSV zasrane :@
1
@Medium Punkcik do przodu jest? Jest i to najważniejsze :D
5
Obstawianie by STS zakłady bukmacherskie ^^
Bądź mno, anon lvl 23
- obstaw pierwszy raz w życiu mecz PSV, które gra z 17 w tabeli - Cambuur
- Cambuur seria 4 ligowych porażek z rzędu
- PSV na fali - lider tabeli
- PSV, które miało serię 8 wygranych z rzędu z drużyną gospodarzy
Tymczasem sts: ''Bo obstawianie to nie loteria''
- Wynik końcowy 3:0 dla gospodarzy
https://youtube.com/clip/Ugkxn0pRLjwUpPlusN7CveUc4X1yYm86-w6b
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10