0

@NaFazieHitman Oho widzę, że jest i kolejny od siania propagandy strachu. Idź se przybij piątkę z @Rl9k1nG @FC1899Barca ...

8

@Sulimo Niech spoczywa w takim samym pokoju jaki fundował ludziom w PRL...

3

@Rl9k1nG No wiesz, ciągle o tym piszesz tak jak naczelny foliarz na Rambli, to nie wiem może Cię to fascynuje.

1

@Rl9k1nG Chciałbyś nie?

1

@KmN No to wynajem i praca w Oslo/Trondheim, to i tak dużo lepsze perspektywy niż tutaj

6

@KmN Nie, bo kiedyś to w końcu ebnie, i ceny spadną.

A poza tym i tak nie wiąże przyszłości z tym krajem, a jak za rok dodatkowo Ci nieudacznicy znowu wygrają, to na początku 2024 roku mnie tu nie ma.

W co bym zainwestował milion złotych? Myślę, że w jakieś mieszkanie w Norwegii

2

@Emhyr Pamiętam jak te same persony, które tak pisały, robiły sobie pałe po tym jak Haaland w pierwszym meczu nie trafił na pustaka.

A tera siedzą pochowani po jaskiniach :D

0

@arasz1819 Wracaj na fioletową madryciaku.

9

Mamy lidera, La Bamba, mamy lidera :D

2

Zaraz gol na 2:1, Osasuna już nie istnieje

2

@Lionel_Messi10 Kupon mega realny, ale wypadałoby w to wejść minimum za stówkę, żeby zwiększyć profit

1

@Ojciec5tkidzieci Nawet śmiechłem ;D

0

@Lionel_Messi10 Widzę, że zbijanie atencji na nie za mądrych wpisach kolegi dalej w modzie.

Nie, żebym pił stricte do Ciebie, ale sami dajecie mu paliwo na kolejne wpisy...

1

@FC1899Barca Z pewnością płacze po nocach z tego powodu...

1

@Lionel_Messi10 Wątpię w aż 5 goli, reszta ok.

1

@Rust_Cohle Gratuluję, ja też dzisiaj mocno na +, Brazylia daje zarobić.

4

4 typy na dziś, marna jest dzisiaj ta oferta, ale coś tam się posklejało.

Jak ktoś chętny to proszę się częstować.
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk4MDEyMjc1NTQ0NjMwMDqCTDEazOLQ8LMMLjY%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Emhyr @kryhaa

1

Feyenoord ;)
@Kgorecki2500

0

@DonMatteo901 O co tu chodzi?

2

4:0 do połowy xDDD

1

Ktoś coś, jakieś pewniaczki na dzisiaj?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @Rust_Cohle i inni

0

@Emhyr Widziałem, obserwuję go już od jakiegoś czasu, mega fajny napastnik

1

@Emhyr Ja miałem trebla i taśmę.
W treblu: w meczach Athletico PR, Avai i Flamengo +8,5.

Za 100 wyszło 275.

A na taśmie ze wszystkimi meczami nie weszło mi tylko Goias, bo miałem +9,5 :/, jednego zabrakło.

Żałuję, że nie zagrałem Corinthians, bo miałem czutkę na +1,5 bramki Corin + over 9,5, i co?

Wstaję rano a tam 2:0 dla gospodarzy i 11 rożnych :D

Mega przewidywalna jest ta liga

1

@Emhyr Ja na szczęście odpuściłem to Goias. Jeszcze tylko 3 w meczu Flamengo i 1 w Avai i 250zł do przodu :D

0

Ta liga to jest jakiś ewenement xD
Pierwsza połowa i tylko jednego roga mi brakuje :D
https://zapodaj.net/620c7982c4d50.jpg.html
@Emhyr

1

@JimMorrisonFCB A u niektórych konar zapłonął i flaga pewnie na maszcie...

1

@domin682 Umiesz czytać? To przeczytaj jaki kolega ma nick.

1

@Kgorecki2500 Żeby ten Feyenoord ci się nie wywalił jak mi to PSV zasrane :@

1

@Medium Punkcik do przodu jest? Jest i to najważniejsze :D

5

Obstawianie by STS zakłady bukmacherskie ^^

Bądź mno, anon lvl 23
- obstaw pierwszy raz w życiu mecz PSV, które gra z 17 w tabeli - Cambuur
- Cambuur seria 4 ligowych porażek z rzędu
- PSV na fali - lider tabeli
- PSV, które miało serię 8 wygranych z rzędu z drużyną gospodarzy

Tymczasem sts: ''Bo obstawianie to nie loteria''

- Wynik końcowy 3:0 dla gospodarzy
https://youtube.com/clip/Ugkxn0pRLjwUpPlusN7CveUc4X1yYm86-w6b
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?