HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@DonMatteo901 A ja czekam na jedną jedyną akcję po której padnie zwycięski gol dla Legii, a pyrlaki będą miały ból dupy :D
0
@RoberDzik @michal26 Właśnie o tym mówiłem, i jak brać potem kogoś takiego na poważnie?
1
@Lionel_Messi10 Myślę, że w miarę realny ten kupon.
PSV na luzie powinno ograć Cambuur a i bramka Gakpo, który jest liderem w klasyfikacji strzelców bardzo realna.
Groningen - Alkamaar - wystarczy, że będzie 1:1 albo 1:2/0:2 dla Alkmaar
Sevilla - Atletico, strzelam, że będzie 1:1
A Barcy to już nawet nie trzeba tłumaczyć, myślę, że wygrana minimum 2:0/2:1 po bramce Roberta jak najbardziej możliwa
2
@Kgorecki2500 Chelsea ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Na dzisiaj taki luźny zakładzik, jak ktoś chce to proszę się częstować :p
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjc0NTA1MTQwMTqPFnUT60x94zUEqRQ%3D&source=SB
Mam nadzieję, że wejdzie i będzie na wieczorną Brazylię.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr
1
@Jakub1513 Właśnie strzelili :D
0
@DonAndresFCB Majstra i tak raczej nie zgarną
0
@Messibestplayerintheworld @KlonaZepan @eydeem Dobra zobaczyłem powtórkę, faktycznie
0
Czerwo za takie coś XDDD
0
Brawo Romero, kapitalna interwecja w obronie...
Przynajmniej 1/+2,5 u @Rust_Cohle mi wchodzi ;p
2
@tomek8756 Ona już nawet nie kłamie, ona zwyczajnie wierzy w to co mówi.
Nie do odratowania
4
Harrrrrrrrrry Kane, elegancko, jechać z gorszą częścią Londynu :p
4
@Oskar00 Całą waszą trójkę biore na ez
1
@Bogan Sędzia nie uznaje bramki Renato Sanchesa, Polska koniec końców wygrywa 1:0 i melduje się w półfinale ME gdzie zagra z Walią.
1
@Rust_Cohle
1. Arsenal - Tottenham 1/+2,5
2. Bournemouth - Brentford 2/-2,5
3. Crystal Palace - Chelsea 2/-2,5
4. Fulham - Newcastle X/-2,5
5. Liverpool - Brighton 1/+2,5
6. Southampton - Everton 2/-2,5
7. West Ham - Wolves X/-2,5
8. Manchester City - Manchester United 1_+2,5
9. Leeds - Aston Villa X/-2,5
10. Leicester - Nottingham Forest 1/-2,5
2
@michal26 Fakt, Bosak umie w wypowiedzi, aczkolwiek też zdarzały mu się gafy i niedomówienia.
Brauna popierałem za to, że był przeciwny obowiązkowym szczepieniom przeciwko covid, no, ale jak kilka razy posłuchałem co on gada to aż się za głowę złapałem.
Z kolei Korwin, twarz partii, czasami powie coś mądrego, ale gdy tylko Konfederacji podskoczy poparcie to ten wyskakuje jak Filip z konopii i zaczyna bredzić czym nie dość, że obniża słupki poparcia, to jeszcze przez jedną jednostkę zmienia się postrzeganie całej partii.
1
@michal26 Problemem Konfederacji jest to, że mają w swoich szeregach takie tuzy intelektu jak Korwin, Braun i Bosak, które swoimi wypowiedziami ciągną cały poparcie na dno.
Dodatkowo ten ruski zaciąg, też jest mocno podejrzany.
Generalnie, byli moim faworytem przy poprzednich wyborach, ale koniec końców nie zagłosowałem na nikogo.
To na kogo zagłosuje w przyszłym roku wykreuje się pewnie dopiero przed wyborami kiedy poznam postulaty każdej z partii, ale wiem jedno, nigdy przenigdy nie zagłosuje na te pisowskie zakały, choćbym miał mieć z tego 5k co miesiąc, nigdy.
0
@urbipl Ja też nie zamierzam i mam świadomość, że PO też święte nie było, ale mimo wszystko to o czym piszesz to i tak kropla w morzu z tym co się dzieje za pisiorów...
@michal26 Na kogo w takim razie oddasz swój głos?
12
@urbipl Załóżmy nawet, że taka sytuacja miała miejsce, to zestawmy to z popisami i złodziejstwem pisiorów.
A więc tak:
- Przej... 70 milionów złotych na wybory kopertowe, które się nie odbyły.
- 370 milionów złotych przepieprzone na respiratory, które rząd miał kupić od handlarza bronią i koniec końców, nie ma ani pieniędzy, ani respiratorów...
- Ziemia, która Morawiecki kupił po taniości od kurii za 700 tys, przepisał na żonkę, a żonka opyclowała ją za 15 milionów.
Mam wymieniać dalej Panie mądry?
1
@jedrek7000 Pisałem, z tym, że ja niepotrzebnie sobie to podbiłem, zwycięstwami danych drużyn i kicha była. Mogłem grać same rogi, bo z tego co widzę, tam co mecz jest minimum 9 rożnych :D
1
@jedrek7000 Jak chcesz łatwe podwojenie, to luknij sobie na brazylijską Serie A, bo biją rogi na potęgę. W ostatniej kolejce, w każdym meczu linia +8,5 była pokryta ;)
Ostatnio na 3 meczach, za stówkę zrobiłem ez 260 zł
0
@macio_944 Btw to prawda czy jakiś fejur pod hejt na Messiego?
1
@Xpert77 "Jeden z tutejszych użytkowników (szkoda, że nie pamiętam który) niedawno napisał, przez jakie, nazwijmy to struktury, musi przejść ewentualna zgoda na użycie atomu."
Gość chyba naprawdę myśli, że użycie atomu zależy tylko od widzimisię Putina, przecież tam od takich decyzji jest jeszcze sztab ludzi i zapewne oligarchowie, którzy też mają na to niemały wpływ.
Poza tym nie wydaje mi się, żeby Putin wraz z resztą byli aż takimi idiotami, żeby zaatakować państwo należące do NATO, przecież takim ruchem praktycznie zmazaliby Rosję z mapy świata...
Ale i tak najbardziej śmieszą mnie te jego źródła z twittera xD
Albo jakieś foliarskie tweety nt szczepionek od typa, który nie umie złożyć zdania po angielsku, innym razem, że rządzą nami masoni, a jeszcze innym razem krytyka Bidena na każdym kroku, i wychwalanie Trumpa, który chciał wyjścia z NATO xD
2
@Ojciec5tkidzieci Tak, Polska edycja, nowy odcinek
0
Polecam przełączyć na ZoomTV ;)
0
@FcPortoFan1999 @Medium
Jedyny słuszny Braga ;)
https://zapodaj.net/5996b528decd8.jpg.html
2
@Bocheno1 @P33ck
Ronald Araujo super, fenomenalny wyjebisto zajebisty transfer za 1 milion i 700 tysięcy euro ;)
2
@Xpert77 Tera jeszcze straszy, że Putin atomówki wystrzeli...
Ja rozumiem, można mieć swoje zdanie, ale w tym wypadku wypadałoby zamilknąć a nie uprawiać propagandę strachu, czyli to czego chce Putin...
1
@Emhyr Jutro początek kolejnej kolejki brazylijskiej Serie A, jakbyś chciał rogi, to tylko tam ;p
0
@Khajio Nie wiem o czym piszesz.