HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Potężny Gruzin na 5:1 dla Napoli :p
Jak to było @J4no ?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przecież tu z połowa La Rambli taka jest. Jak idzie, to wielcy oddani kibice, a jak przegrywamy to wyzwiska tak jak teraz...
0
@VamosVamos Kto zostawił Calhanoglu tyle miejsca do strzału? Dembele, tak?
0
@FC1899Barca Ty też nic nie dajesz a dalej tu siedzisz.
5
Ansu za Raphinhę i gramy dalej.
Ludzie, przecież Dembele to nasze jedyne zagrożenie dla bramki Interu a wy go chcecie zdejmować xD
0
@SelloutCrowd Jak co mecz :D
2
Di Lorenzo na 2:1 dla Napoli
@Kgorecki2500 @Medium
0
@agaFCB Nie przesadzajmy
1
@Comfortable_ Polecam strumyk i stream w UltraHD po francusku ;p
0
Brawo Pedri, bo mogło być 0:1
0
Visca el Barca!
Jazda z makaronami!
0
@13th Widzę, że Bibić na głośnikach
1
@J4no Myślę, że obecny Ajax jest mocno przeceniany i, że Napoli wyciśnie minimum remis, tym bardziej, że mają dobre wyjazdy.
Rogi Liverpoolu, w dużej mierze zależą od tego czy będą się męczyć z Rangersami, idealny dla mnie scenariusz, to szybko zdobyty gol gości
4
Ode mnie leci coś takiego, zobaczymy czy będzie 3 wygrana z rzędu :P
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjc3NjIzODEwMTrLyQqPpXnLGhQ3m2s%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Emhyr @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Medium
0
@RomanHoffer Ajax - Napoli - BetBuilder
Napoli 02, +1,5 bramek i +2,5 rożnych Napoli - kurs 2,50
ez
2
@Kgorecki2500 Ja tam dopiero sklejam kupon na 21 ;)
Pierdziele te granie po 18:45, bo zazwyczaj tu nie siadają xD
6
La Bamba R.I.P.
2
@SuperPatsonFCB Dla tych kibicó..., przepraszam, fanbojów Messiego każda osoba, która nie chce jego powrotu jest "odklejeńcem", jakich byś argumentów nie użył, nie przegadasz.
Przypomnę tylko, że panicz z dynią na avatarze, chciał podpisania niekorzystnego dla nas CVC, tylko po to, żeby Messi został, co tam, że klub byłby zadłużony na 50 lat, uj w to ważne, że Leo dalej by grał xD
0
@Lionel_Messi10 Leo co tak agresywnie?
Koledze @neeed chodzi o to, że ta sama Veronica Brunati 2 lata temu przy okazji burofaxu Messiego, puściła info, że Manchester City oferuje za niego 100M euro + Bernardo, Jesusa i Mahreza, a koniec końców nic z tego nie było.
Imo, to też nie jest w uj pewne info
6
@Jaro1279 Dowody na to jakieś masz czy nawijasz zwykły farmazon?
1
@Rust_Cohle Ty typera to w to nie mieszaj, bo będziemy musieli rozstrzygnąć to na "Lucek Fight Club 7"...
5
@Luciano99 Złoto.
@Emhyr Znany ekspert od niczego z LR xD
@MesQueUnClub96 Czego się nie chwaliłeś, że @clyde i @Rust_Cohle to twoi starzy?
#Team Bochen chleba
0
@Emhyr @okiemtypera_lucaxx95
Znowu miałeś nosa ;p
0
@abram3k Z czystej ciekawości, bo ja już mam dogadane dla siebie.
Ile chcesz za Real i jaki sektor? Może mój braciak by kupił.
1
@AmigoBlancos Komuchem i idolem chipsa.
2
@tomek8756 To tylko @MesQueUnClub96
0
@Transu96 Nie wiem o czym piszesz kolego ( ͠° ͟ʖ ͡°) (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯
12
@MesQueUnClub96 Ty to akurat chorągiewa jesteś, więc i bez tego się nie zdziwię xD
1
@Transu96 Ale badziewie xd
0
@LionelM95 Ile dałeś?