2

Potężny Gruzin na 5:1 dla Napoli :p

Jak to było @J4no ?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przecież tu z połowa La Rambli taka jest. Jak idzie, to wielcy oddani kibice, a jak przegrywamy to wyzwiska tak jak teraz...

0

@VamosVamos Kto zostawił Calhanoglu tyle miejsca do strzału? Dembele, tak?

0

@FC1899Barca Ty też nic nie dajesz a dalej tu siedzisz.

5

Ansu za Raphinhę i gramy dalej.

Ludzie, przecież Dembele to nasze jedyne zagrożenie dla bramki Interu a wy go chcecie zdejmować xD

0

@SelloutCrowd Jak co mecz :D

2

Di Lorenzo na 2:1 dla Napoli
@Kgorecki2500 @Medium

0

@agaFCB Nie przesadzajmy

1

@Comfortable_ Polecam strumyk i stream w UltraHD po francusku ;p

0

Brawo Pedri, bo mogło być 0:1

0

Visca el Barca!

Jazda z makaronami!

0

@13th Widzę, że Bibić na głośnikach

1

@J4no Myślę, że obecny Ajax jest mocno przeceniany i, że Napoli wyciśnie minimum remis, tym bardziej, że mają dobre wyjazdy.

Rogi Liverpoolu, w dużej mierze zależą od tego czy będą się męczyć z Rangersami, idealny dla mnie scenariusz, to szybko zdobyty gol gości

4

0

@RomanHoffer Ajax - Napoli - BetBuilder
Napoli 02, +1,5 bramek i +2,5 rożnych Napoli - kurs 2,50

ez

2

@Kgorecki2500 Ja tam dopiero sklejam kupon na 21 ;)

Pierdziele te granie po 18:45, bo zazwyczaj tu nie siadają xD

6

La Bamba R.I.P.

2

@SuperPatsonFCB Dla tych kibicó..., przepraszam, fanbojów Messiego każda osoba, która nie chce jego powrotu jest "odklejeńcem", jakich byś argumentów nie użył, nie przegadasz.

Przypomnę tylko, że panicz z dynią na avatarze, chciał podpisania niekorzystnego dla nas CVC, tylko po to, żeby Messi został, co tam, że klub byłby zadłużony na 50 lat, uj w to ważne, że Leo dalej by grał xD

0

@Lionel_Messi10 Leo co tak agresywnie?

Koledze @neeed chodzi o to, że ta sama Veronica Brunati 2 lata temu przy okazji burofaxu Messiego, puściła info, że Manchester City oferuje za niego 100M euro + Bernardo, Jesusa i Mahreza, a koniec końców nic z tego nie było.

Imo, to też nie jest w uj pewne info

6

@Jaro1279 Dowody na to jakieś masz czy nawijasz zwykły farmazon?

1

@Rust_Cohle Ty typera to w to nie mieszaj, bo będziemy musieli rozstrzygnąć to na "Lucek Fight Club 7"...

5

@Luciano99 Złoto.

@Emhyr Znany ekspert od niczego z LR xD

@MesQueUnClub96 Czego się nie chwaliłeś, że @clyde i @Rust_Cohle to twoi starzy?

#Team Bochen chleba

0

@Emhyr @okiemtypera_lucaxx95
Znowu miałeś nosa ;p

0

@abram3k Z czystej ciekawości, bo ja już mam dogadane dla siebie.
Ile chcesz za Real i jaki sektor? Może mój braciak by kupił.

1

@AmigoBlancos Komuchem i idolem chipsa.

2

0

@Transu96 Nie wiem o czym piszesz kolego ( ͠° ͟ʖ ͡°) (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯

12

@MesQueUnClub96 Ty to akurat chorągiewa jesteś, więc i bez tego się nie zdziwię xD

1

@Transu96 Ale badziewie xd

0

@LionelM95 Ile dałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?