HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koundé wraca, ale co z Bellerinem?
Zdąży na Real, czy raczej bez szans?
1
@Krystian1588 A ja chciałbym apartament na Złotej pod choinkę ;)
Takie samo prawdopodobieństwo.
0
@macio_944 Nie wiem czy warto ryzykować Kounde świeżo po kontuzji.
0
@pasjonat Wstrząsające.
1
@Katalonbar 3 miejsce Szachtara jest niemalże pewne. Na dobrą sprawę wystarczy im sam remis z Celtikiem, choć ja dalej wierzę, że awansują do 1/8 LM.
2
@AdiKingu96 To wypie... za przeproszeniem kibicować Realowi jak LaLigę masz w "tyłku". Oni dalej grają w Europie i się nie kompromitują.
Kolejny kibic sukcesu, co jak idzie to mało w dupe nie wejdzie a jak nie idzie to wylewa swoje gorzkie żale...
1
@Rewolucja123 No niestety, prawda jest taka, że wszystko się posypało po tej przerwie na reprezentację.
Do tego czasu, to naprawdę wyglądało bardzo obiecująco.
Dlatego śmieszą mnie ci znawcy, którzy chcą zwolnienia Xaviego, nie mając na uwadze, że wypadło mu 3 ultra ważnych piłkarzy i Depay z Bellerinem do rotacji...
Ciekawe czy Kounde wykuruję się do klasyku, bo z tego co czytałem ma być gotowy, choć nie wiem czy ryzykowałbym jego występ.
Tak czy siak na niedzielę na ŚO dałbym duet Garcia - De Jong, a w meczach z ligowymi ogórami ogrywałbym Chadiego.
0
@Rewolucja123 Jakby wiesz, krytyką Alonso nie usprawiedliwiam Pique, bo jak dla mnie obaj nie zasługują na grę w pierwszym składzie.
Mówisz City, Liverpool. Tylko zobacz kto tam gra na LO i ŚO.
To jak porównywanie malucha z mercedesem.
Dodatkowo, nikt tutaj nie chce wystawiać Chadiego na Real, bo to zdecydowanie za głęboka woda dla młodego, i Xavi doskonale to wie.
Jak dla mnie, na Real, para Garcia - De Jong będzie najlepszym rozwiązaniem.
4
@Rewolucja123 Zacznijmy od tego, że tego kloca Alonso nie powinno być w tym klubie.
Był Grimaldo do wyjęcia to wzięli tą miernotę z Chelsea, tylko dlatego, że był za free...
Roberto V2 tylko, że z lewej strony.
1
@Kondziubarca imo nie zwolni, i w sumie dobrze.
Ja bym dał Xaviemu jeszcze trochę czasu, do czasu przerwy reprezentacyjnej podczas, której wypadli nam Araujo, Kounde i Christensen wyglądało to obiecująco.
Mamy fantastyczny start w lidze i jak dla mnie zwalnianie go w tym momencie będzie czystym idiotyzmem.
9
Tymczasem Szymon Marciniak na ig ;D
https://zapodaj.net/0c3689d22eb95.jpg.html
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Mario96w
1
@Mack10 Raphinha na plus?
Chyba se jaja robisz.
0
Pedri jaki pass :O
1
@Survier Z taką "grą" jak najbardziej mogą być kolejne ciężary...
18
Bez krzty ironi, nas by wczorajszy Szachtar na spokojnie rozpykał.
1
@Medium Szkoda, że nie zagrałem jednak tego X2 za 100 i po kursie 2.88...
Znowu niepotrzebnie im zawierzyłem ;/
1
Przy 1:0 dla Barcy kurs na Inter był 7.80 ;)
@Medium
0
Pozdrawiam userów, którzy chcieli tego jeźdźca bez głowy Raphinhę kosztem Antonego xDD
Aa i tych co byli zachwyceni sprowadzeniem tego drewna Alonso, tylko dlatego, że był za darmo...
4
@marcin62
Tylko Most Wanted 2005 od zawsze, na zawsze.
Niech zrobią remaster tej wersji to wtedy kupię :D
6
@tomek8756
- @Don-Corleone
- @Kgorecki2500
- @Kondziubarca
- @tomek8756
- @AmigoBlancos
- @Luciano99
6
@daniel32778 Śmierć konfidentom, gra, waga, towar
Tu każdy zwykły dzieciak chce być jak ten Escobar
1
@Kgorecki2500 Dosyć ryzykowna ta Barca, zważywszy na naszą ostatnią formę, ja idę raczej w X2
0
@bartas97 "Niektórzy" chcieliby żebym był, dlatego wmawiają mi to przy każdej możliwej okazji kiedy pochwalę kogoś z Realu.
Dobrze, że za marzenia nie karają :D
1
@AmigoBlancos Odnoszę wrażenie, że doping im mega pomagał i motywował, widać było chociażby po akcjach Zubkova, Mudryka i stykowych sytuacjach w obronie.
Szkoda, że tego nie dowieźli, wy i tak zrobilibyście łatwy awans z pierwszego miejsca ;P
7
Właśnie wracam z meczu i muszę przyznać, że z poziomu kibica Szachtara (w tym meczu) fenomenalnie oglądało się to spotkanie.
Na moim sektorze, poszedł konkretny doping dla Szachtara, praktycznie każdy dopingował ukraińców a madrycioki poubierani w koszulki Realu niczym pikniki na Camp Nou, cichutcy i praktycznie zero dopingu ;)
Muszę przyznać, że jeszcze nigdy nie miałem tak zdartego gardła, ale ważne, że było warto :D
Szkoda, że nie wykorzystali sytuacji na 2:0, bo wtedy nawet bramka Rüdigera
by nie pomogła.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @AmigoBlancos
0
@Lionel_Messi10 Potężnie mnie zapiecze, że jeden z moich ulubionych zawodników wróci do klubu, któremu kibicuję xD
Tu wcale nie chodzi o to, że wyzywasz Ronaldo i Mbappé od pajaców, a bronisz Messiego na każdym kroku, wcale.
Ps: "Niby spływa jak po kaczce" a jednak nam odpisujesz :]
2
@FCB_dimiC Uważaj, bo zaraz zgarnie Cię La Ramblowa ochrona Messiego
9
@FCB_dimiC o nie obrażajooo Messiego
1
@Bogan Ja też chyba postawię, czy wygramy czy przegramy, czy zremisujemy to będę zadowolony :D
0
@Bogan X2 za stówkę i masz 160zł czystego profitu ;)