2

@Lionel_Messi10 Hmm, tak jak Liverpool po farfoclu ^^?

0

@Rewolucja123 I cyk ban za spoiler

0

I cyk, Lester znowu ostatnie w tabeli xD

1

@Kidd Klątwa 13:30 wciąż aktualna ^^

2

@Kgorecki2500 Niby się opłaca, ale z drugiej strony idziesz do Kauflandu kupujesz:

- makaron spaghetti Lubella - 3,99
- sos boloński Łowicz - 4,49
- mięso mielone 500g - 7,49

I masz szamę na dwa dni i jeszcze zostaje ci ponad 2 zł na Hortexa w kartonie (2,09) ;)

0

@Kgorecki2500 W maku czy gotowany samemu?

2

@Cwaniak4 Z jakiego równania obliczyłeś tą połowę?

Z tego co ja obserwuję to wszyscy kibice Realu, których tutaj kojarzę, potrafią normalnie porozmawiać, nikomu nie ubliżając ani nie łamiąc regulaminu, więc nie wiem skąd ci wyszła ta połowa.

Trolli nie liczę, bo to jest już osobny temat, a poza tym moderacja szybko ich banuje.

2

@Rl9k1nG Obecnie nic, bo raz, że przerzuciłem się na zdrowe odżywianie, a dwa, że ceny nie zachęcają i wolę sobie coś ugotować.

2

@Michael24 A co mają upodobania kibicowskie do tego kto może tutaj przebywać?

Mamy tu kibiców Porto, Milanu, Napoli, Arsenalu czy United, i co do nich też się dowalisz?

3

@Kgorecki2500 Liverpool w pół rezerwowym składem, do tego na wyjeździe. Mogą być schody, ale równie dobrze mogą ich sklepać jak ostatnio Rangersów w LM.

@Luciano99 Najlepiej takie 0:0 albo 1:0 dla Nottingham.

2

@Kgorecki2500 No co, najwyżej będziesz miał nauczkę, że nie stawia się meczów o tej godzinie

0

@Rust_Cohle
1. Nottingham Forest - Liverpool 2|+2,5
2. Everton - Crystal Palace X|-2,5
3. Manchester City - Brighton 1|+2,5
4. Chelsea - Manchester United X|-2,5
5. Aston Villa - Brentford X|-2,5
6. Leeds - Fulham 1|+2,5
7. Southampton - Arsenal 2|-2,5
8. Wolves - Leicester X|-2,5
9. Tottenham - Newcastle 1|-2,5
10. West Ham - Bournemouth 1|+2,5

0

@FC1899Barca Trumpa xDDD

Nie dziękuję, nigdy więcej tego gościa.

0

@mr Barca To też musiała być strasznie szczupła.

Dla mnie ideał jest gdzieś pośrodku np: 60 kg i 1,64 - 1,69 z troszkę większymi udami :)

0

@michal26 Warto też pamiętać, że każdy kilogram to dodatkowe obciążenie dla kręgosłupa.

Sam mam jeszcze 15 kilogramów do zrzucenia, aczkolwiek mam ten plus, że w pracy robię sporo kilometrów, do tego siłownia 2 razy w tygodniu, także myślę, że do wakacji będzie upragniona forma :)

Najważniejsze to mieć motywację :p

1

@Jakchcesz 46 kg przy 1,63 to chyba jakiś szkielet :p

9

@tomek8756 Osobiście, nie związałbym się z grubą kobietą, bo mnie odstręczają i wzbudzają obrzydzenie.

Wiadomo, że są przypadki gdzie w grę wchodzi jakaś choroba, (wtedy można to jeszcze racjonalnie wytłumaczyć) ale jak widzę dziewczynę w wieku, powiedzmy 18 - 25 gdzie ma zwisy i dupe jak szafa, a tapety z kilograma i myśli, że jest piękna to xD

2

@tomek8756 Nie szanuję ludzi, którzy mnie nie szanują :@
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12346835#comment-12346846

Ps: Taki z niego biznesmen, że gdyby nie plecy tatusia i 500 zł na start, to gówno by miał a nie skup.

7

Praca szuka pracownika.
https://zapodaj.net/a28ae79520276.jpg.html
@MesQueUnClub96 coś dla ciebie. Przynajmniej więcej zarobisz, a nie jak u tego lumpa @Luciano99

1

@Striker Z tego dzieła :)


1

@Lionel_Messi10 No jak co ma wspólnego? Przecież ty idealizujesz wszystko co jest związane z Messim i sam dostajesz "orgazmu" na jego widok a krytykujesz legendę Polskiej komentatorki, że w meczach Polskiej reprezentacji zachwyca się Polakiem, jedną z najlepszych dziewiątek w historii.

Hipokryzja, nowe nie znałem.

@AllBundy Luzik, bez spinki.

0

@AllBundy Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i do kogo.

Przecież ja w tym momencie właśnie bronię Szpaka ;)

9

@Lionel_Messi10 Legendę komentatorki nazywać "plackiem".

Zapewne jakby spusty były nad Messim, to wtedy wg. ciebie byłby genialnym komentatorem.

2

@Sulimo Wypuścili na spacerniak?

1

@Luciano99 O ty kurło zafajdana, to ja do Ciebie miło, z flaszeczką przychodzę a Ty mi ciśniesz?

Moja noga już więcej nie powstanie na tym twoim barłogu.
Wracaj do obalania denaturatu z @MesQueUnClub96

2

@Medium Auba to by hat-tricka załadował ^^

2

@ToWinaSedziego Oboje siebie warci.

1

@Comentateiro I dobrze, niech lecą już w 1/8, choćby z Realem.

Nienawidzę tej paryskiej skorumpowanej tłuszczy

1

@Radek1992 Wiem co czujesz, miałem tak samo podczas pierwszej wizyty na Camp Nou ;)

0

@marcin62 Wiadomo, kontuzje zrobiły swoje, też bym chciał, żeby było inaczej, ale cóż.

Dla mnie i tak Fati w tym momencie powinien wejść w miejsce Raphinhi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?