10

@barti_VEB97 Zrobiłby Black Adama i podleciał po nią xD

38

@Rewolucja123 Tzw selekcja naturalna.

1

@Kubsoleon Z tego co wyczytałem na twitterze, to Takeoff, Quavo, Offset i 21 Savage byli na imprezie urodzinowej J Prince'a, gdzie podczas powrotu, ktoś zaczął do nich strzelać, ale póki co mało konkretnych informacji.

0

@Medium Odnoszę to samo wrażenie. Żeby tylko Quavo się z tego wylizał :|

0

@Danny Gaucho Aduriz: Widzisz mnie?

1

@gumaz Skyr z truskawkami

4

Ale piękny jest ten bicik


@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek

0

@Vebrol ''DAMN'' na zawsze w serduszku :)

2

@Anonymus0608 Zdrówka, i szybkiego powrotu do zdrowia

3

@Don-Corleone Jak za rok ich nie wywalimy, to będzie po Polsce...

2

I to jest prawdziwy patriota, a nie jakieś Kaczki czy Maowieckie.


6

P$G, Barcelona, Manchester City, Inter Miami

Sam jestem ciekawy co wybierze

0

@BorzyKrzys Oby tylko, nie przytafiła im się zadyszka.

0

@KmN Kto musi to musi, ja mam długi weekend do czwartku ;)

1

@esem91 Muzyka jak do kolejnej części Szybcy i Wściekli xD

3

@IronSanHybrid Jakimowicz zrobił z siebie debila? Nowe nie znałem.


To, że ten gość występuje w telewizji ''publicznej'' to jest skandal

1

@Rewolucja123 Asensio, nieeee

1

@Kgorecki2500 Oczywiście, że ma, ale zapewne szansę dostanie kilku zmienników.

Myślę, że X2 to najlepsza opcja

2

0

@Medium Ale się odpaliłeś, aż u siebie w domu czuję ten triggered :D

Byku, mi już nie chodzi o samą jego muzykę, tylko o to kogo udaje. Dla mnie to jest nasz odpowiednik 6ix9ine'a, co na trackach nawija kogo to on nie od**bie i czego nie zrobi, a koniec końców jeden ucieka po centrum Warszawy przed Montaną, a drugi sprzedaje swoich ''ziomków'' federalnym.

Ps: W Europie Taco nie nawijał o Warszawie ;)

0

@Joe_Pesci Obaj siebie warci, tylko ten mitoman dodatkowo poodklejany.

1

Komentarz usunięty

7

@bartas97 Lecha to niech tłuką jak najwięcej. Wróciła i wraca karma za obrażanie Rakowa

1

@kubix05 Nostalgia nostalgią, ale mi osobiście, wygodniej się gra w to Monopoly na karty, dużo sprawniejsza rozgrywka

2

@Kgorecki2500 Poka kupon

1

@Rust_Cohle Przespałeś wczorajszy dzień, czy spałeś na melinie u @Luciano99?

5:2 z Jagiellonią, hat-trick Josue

0

@Rust_Cohle Ta zniewaga krwi wymaga!

Nie będziesz mi eLki obrażał :@...

0

@Uukasz_93 Brazol - nie ma się co dziwić.

1

@norbi77 Nie da się lubić tego kiepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?