HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@barti_VEB97 Zrobiłby Black Adama i podleciał po nią xD
38
@Rewolucja123 Tzw selekcja naturalna.
1
@Kubsoleon Z tego co wyczytałem na twitterze, to Takeoff, Quavo, Offset i 21 Savage byli na imprezie urodzinowej J Prince'a, gdzie podczas powrotu, ktoś zaczął do nich strzelać, ale póki co mało konkretnych informacji.
0
@Medium Odnoszę to samo wrażenie. Żeby tylko Quavo się z tego wylizał :|
3
O ku**a... Ponoć Quavo też w ciężkim stanie
https://mobile.twitter.com/OleleSalvador/status/1587389280061644801
@BXOD @kryhaa @RobiS @Medium @Tollusiek @unbelievable
0
@Danny Gaucho Aduriz: Widzisz mnie?
1
@gumaz Skyr z truskawkami
4
Ale piękny jest ten bicik
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
0
@Vebrol ''DAMN'' na zawsze w serduszku :)
2
@Anonymus0608 Zdrówka, i szybkiego powrotu do zdrowia
3
@Don-Corleone Jak za rok ich nie wywalimy, to będzie po Polsce...
2
I to jest prawdziwy patriota, a nie jakieś Kaczki czy Maowieckie.
6
P$G, Barcelona, Manchester City, Inter Miami
Sam jestem ciekawy co wybierze
0
@BorzyKrzys Oby tylko, nie przytafiła im się zadyszka.
0
@KmN Kto musi to musi, ja mam długi weekend do czwartku ;)
1
@esem91 Muzyka jak do kolejnej części Szybcy i Wściekli xD
3
@IronSanHybrid Jakimowicz zrobił z siebie debila? Nowe nie znałem.
To, że ten gość występuje w telewizji ''publicznej'' to jest skandal
1
@Rewolucja123 Asensio, nieeee
1
@Kgorecki2500 Oczywiście, że ma, ale zapewne szansę dostanie kilku zmienników.
Myślę, że X2 to najlepsza opcja
2
@Quarhodron Trzymaj odnośnie Viniciusa:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12387130#comment-12387144
0
@Medium Ale się odpaliłeś, aż u siebie w domu czuję ten triggered :D
Byku, mi już nie chodzi o samą jego muzykę, tylko o to kogo udaje. Dla mnie to jest nasz odpowiednik 6ix9ine'a, co na trackach nawija kogo to on nie od**bie i czego nie zrobi, a koniec końców jeden ucieka po centrum Warszawy przed Montaną, a drugi sprzedaje swoich ''ziomków'' federalnym.
Ps: W Europie Taco nie nawijał o Warszawie ;)
0
@Joe_Pesci Obaj siebie warci, tylko ten mitoman dodatkowo poodklejany.
1
Komentarz usunięty
7
@bartas97 Lecha to niech tłuką jak najwięcej. Wróciła i wraca karma za obrażanie Rakowa
1
@kubix05 Nostalgia nostalgią, ale mi osobiście, wygodniej się gra w to Monopoly na karty, dużo sprawniejsza rozgrywka
2
@Kgorecki2500 Poka kupon
1
@Rust_Cohle Przespałeś wczorajszy dzień, czy spałeś na melinie u @Luciano99?
5:2 z Jagiellonią, hat-trick Josue
0
@Rust_Cohle Ta zniewaga krwi wymaga!
Nie będziesz mi eLki obrażał :@...
0
@Uukasz_93 Brazol - nie ma się co dziwić.
1
@norbi77 Nie da się lubić tego kiepa