HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Na ściery do podłogi jak ulał
2
@Mns21 Tak to jest, jak się nie ma realnego życia.
Myślałem, że moje 6,7k komentarzy w 2,5 roku to dużo, ale tutaj to już przerasta wszelkie wyobrażenia.
10
@gumaz 87 komentarzy na dzień...
To już naprawdę podchodzi pod uzależnienie od internetu
1
@BorzyKrzys W punkt! Ale jak dla mnie, lepiej do wora, a wór do jeziora.
1
@Medium Chyba ze śmiechu.
1
@Kessie Dla kogo weekendzik, dla tego weekendzik.
Ja jeszcze tylko jutro na rano i długi weekend do 3 listopada :D
0
@Emhyr Pisałem o nim już po meczu z Celtikiem ;)
Jak dla mnie, mega pasowałby do np Arsenalu
2
@NismoFCB Ja bym nie kupował.
Nie dość, że cena z kosmosu, to będzie to mecz kompletnie bez emocji, byle kontuzji nie złapać.
1
@FcPortoFan1999 Realowi.
0
Pomeczowe obrazki ;(
https://www.facebook.com/reel/1080323555987569?s=yWDuG2&fs=e
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
4
@Deviler Tylko Szachtar, jak nie uda im się awansować do 1/8
0
@Adamski69 Człowiek dorasta, priorytety się zmieniają
1
@Kgorecki2500 1 rożny Liverpoolu... :@
0
@Emhyr Braga może nie, ale taki Szachtar? Myślę, że mieliby szansę
0
@arasz1819 De Jong pewnie kapitalny występ, c'nie?
0
Alonso, Xavi błagam zmień tego drewniaka
1
Bellerin, Kessie, Alonso na drugą xD
Tutaj się z 0:4 skończy...
5
Panowie, obejrzyjcie sobie powtórkę, to nie jest karny
1
@Rust_Cohle Za co tym razem?
2
Są wybory
0
Zaczynają się kwaśne miny xD
1
@Kgorecki2500 Ja właśnie coś kleję na 21, mam już kilka przemyśleń
1
Przecież ten kurs na X2 to jest promocja - 1.66
@Medium
0
@J4no To do kościoła.
0
@Medium I ten jeden klub znając życie wygra LM.
1
@hayek Poprawione już xD
@tbas Praktycznie. Pavard, Coman i Muller na ławce
3
Składy:
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Emhyr
1
@FabianMrozek Tak by było, nie zmyślam.
0
@Emhyr Mi tak samo, bardzo ładna melodia :D
1
@Sylvinho007 Postawić na Bayern