0

@Encore Na ściery do podłogi jak ulał

2

@Mns21 Tak to jest, jak się nie ma realnego życia.

Myślałem, że moje 6,7k komentarzy w 2,5 roku to dużo, ale tutaj to już przerasta wszelkie wyobrażenia.

10

@gumaz 87 komentarzy na dzień...

To już naprawdę podchodzi pod uzależnienie od internetu

1

@BorzyKrzys W punkt! Ale jak dla mnie, lepiej do wora, a wór do jeziora.

1

@Medium Chyba ze śmiechu.

1

@Kessie Dla kogo weekendzik, dla tego weekendzik.
Ja jeszcze tylko jutro na rano i długi weekend do 3 listopada :D

0

@Emhyr Pisałem o nim już po meczu z Celtikiem ;)

Jak dla mnie, mega pasowałby do np Arsenalu

2

@NismoFCB Ja bym nie kupował.
Nie dość, że cena z kosmosu, to będzie to mecz kompletnie bez emocji, byle kontuzji nie złapać.

1

@FcPortoFan1999 Realowi.

4

@Deviler Tylko Szachtar, jak nie uda im się awansować do 1/8

0

@Adamski69 Człowiek dorasta, priorytety się zmieniają

1

@Kgorecki2500 1 rożny Liverpoolu... :@

0

@Emhyr Braga może nie, ale taki Szachtar? Myślę, że mieliby szansę

0

@arasz1819 De Jong pewnie kapitalny występ, c'nie?

0

Alonso, Xavi błagam zmień tego drewniaka

1

Bellerin, Kessie, Alonso na drugą xD

Tutaj się z 0:4 skończy...

5

Panowie, obejrzyjcie sobie powtórkę, to nie jest karny

1

@Rust_Cohle Za co tym razem?

2

Są wybory

0

Zaczynają się kwaśne miny xD

1

@Kgorecki2500 Ja właśnie coś kleję na 21, mam już kilka przemyśleń

1

Przecież ten kurs na X2 to jest promocja - 1.66
@Medium

0

@J4no To do kościoła.

0

@Medium I ten jeden klub znając życie wygra LM.

1

@hayek Poprawione już xD

@tbas Praktycznie. Pavard, Coman i Muller na ławce

3

Składy:


@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Emhyr

1

@FabianMrozek Tak by było, nie zmyślam.

0

@Emhyr Mi tak samo, bardzo ładna melodia :D

1

@Sylvinho007 Postawić na Bayern

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?