HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ale to jest złoto xD
@MesQueUnClub96 @Medium @Rust_Cohle @mekston @Chaoss @Ascend @DSDaniels
2
@Kamiloza91 Gdzie byłeś przy 0:0 i słabej grze?
2
Ale pamiętajcie, Luuk de Jong strzeliłby z tego dwie bramki ^^
0
@NeKenI Top?
Przecież zachował się tutaj jak zwykły burak
0
Ten Gavi też zaczyna irytować powoli, kozaczek od siedmiu boleści
1
@Encore No to czyli jest tam gdzie jego miejsce ^_^
0
@Encore Jak tam Jadon Flopcho?
0
@msmsms A kto się spodziewał? Mi też zamydlili oczy, bo na papierze ten skład naprawdę miał potencjał na minimum 1/4 LM, ale jak wyszło wszyscy wiemy.
Cieszyłem się i cieszę się z jego transferu, ale trochę mu współczuję w to co się władował.
1
Tak w głębi duszy, ciekawe czy Lewy przez pryzmat czasu żałuje tego transferu, mógł teraz być np w Chelsea i szykować się na 1/8 LM?
2
Myślałem, że mecz Jagiellonia - Legia będzie przedsmakiem przed daniem głównym, ale jak widać to mecz Legii był daniem głównym.
Czerstwy ten mecz jak nie wiem co :
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
1
Jazda po Dembele po raz pierwszy xD
1
@Sulimo To jest arcydzieło ;)
0
@Emhyr Gra, ale nie na pozycji Busquetsa
0
@Emhyr Frenkie de Jong!
1
@El dominatore Aktualne życie. Pieniądze to nie wszystko, za to godność ma się jedną
3
@FC1899Barca MSN, dziękuję do widzenia.
A w LM się zesrają (oby) a nie ją wygrają.
0
@Paradoks W końcu fajny mecz na wyjeździe
1
Kolejna bramka dla Legii, 5:1!
Hat-Trick Josue
0
@macio_944 A nie jest słaba?
2
I cyk, Mladen na 2:1 :D
1
Josueeeeee, i mamy 1:1!
Ładny, precyzyjny strzał zza pola karnego
2
I ten Martyniuk po strzelonej bramce xD
Białystok to stan umysłu
2
@Kessie Ej, ale nie wyśmiewaj Bediego, dobrze?
Jego najwięksi fani na czele z @BorzyKrzys i @Medium mogą to zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore Ta, a śpisz i oglądasz NBA na melinie u @Luciano99 xD
Pupa to mogłaby mnie boleć jakbyś 50k papieru zrobił w 1 dzień, a co mi z tych komentarzy?
Bardziej bym współczuł ;)
0
@Encore Ale strimsworld to nie to samo xDD
0
@Rust_Cohle 2021 pokazał, że Enkorowi żadna pogoda nie sprzyja
6
@Encore Proszę nie nabijać kolejnych komentarzy, i wyjść w końcu z domu...
2
@Kgorecki2500 Elegancko, Legiunia wróci na podium :)
1
@MESSIah16 Mbappe
0
@Colon ''Dziewice Instagrama''