7

2

@Kamiloza91 Gdzie byłeś przy 0:0 i słabej grze?

2

Ale pamiętajcie, Luuk de Jong strzeliłby z tego dwie bramki ^^

0

@NeKenI Top?

Przecież zachował się tutaj jak zwykły burak

0

Ten Gavi też zaczyna irytować powoli, kozaczek od siedmiu boleści

1

@Encore No to czyli jest tam gdzie jego miejsce ^_^

0

@Encore Jak tam Jadon Flopcho?

0

@msmsms A kto się spodziewał? Mi też zamydlili oczy, bo na papierze ten skład naprawdę miał potencjał na minimum 1/4 LM, ale jak wyszło wszyscy wiemy.

Cieszyłem się i cieszę się z jego transferu, ale trochę mu współczuję w to co się władował.

1

Tak w głębi duszy, ciekawe czy Lewy przez pryzmat czasu żałuje tego transferu, mógł teraz być np w Chelsea i szykować się na 1/8 LM?

2

Myślałem, że mecz Jagiellonia - Legia będzie przedsmakiem przed daniem głównym, ale jak widać to mecz Legii był daniem głównym.

Czerstwy ten mecz jak nie wiem co :
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

1

Jazda po Dembele po raz pierwszy xD

1

@Sulimo To jest arcydzieło ;)


0

@Emhyr Gra, ale nie na pozycji Busquetsa

0

@Emhyr Frenkie de Jong!

1

@El dominatore Aktualne życie. Pieniądze to nie wszystko, za to godność ma się jedną

3

@FC1899Barca MSN, dziękuję do widzenia.

A w LM się zesrają (oby) a nie ją wygrają.

0

@Paradoks W końcu fajny mecz na wyjeździe

1

Kolejna bramka dla Legii, 5:1!

Hat-Trick Josue

0

@macio_944 A nie jest słaba?

2

I cyk, Mladen na 2:1 :D

1

Josueeeeee, i mamy 1:1!

Ładny, precyzyjny strzał zza pola karnego

2

I ten Martyniuk po strzelonej bramce xD

Białystok to stan umysłu

2

@Kessie Ej, ale nie wyśmiewaj Bediego, dobrze?

Jego najwięksi fani na czele z @BorzyKrzys i @Medium mogą to zobaczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore Ta, a śpisz i oglądasz NBA na melinie u @Luciano99 xD

Pupa to mogłaby mnie boleć jakbyś 50k papieru zrobił w 1 dzień, a co mi z tych komentarzy?
Bardziej bym współczuł ;)

0

@Encore Ale strimsworld to nie to samo xDD

0

@Rust_Cohle 2021 pokazał, że Enkorowi żadna pogoda nie sprzyja

6

@Encore Proszę nie nabijać kolejnych komentarzy, i wyjść w końcu z domu...

2

@Kgorecki2500 Elegancko, Legiunia wróci na podium :)

1

@MESSIah16 Mbappe

0

@Colon ''Dziewice Instagrama''

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?