2

@Kuba_1 Nie, ma się popłakać i spuścić główkę, bo Messi tam gra...

1

@Danny Gaucho Nkunku? Top!
Szkoda, że Timo nam wypadł do końca roku ;/

0

Jazda z tym Hoffenheim! Po 3 pkt!

2

@Messibestplayerintheworld Ale chorągiewy i tak "zWoLniĆ xAvIEgO"...

0

@Rust_Cohle Rodri'ego, gość czyści aż miło.

0

@czółkovsky Idealny na przepałkę xD

1

@Survier Od Nacho?
Pff, Puyol w swoim prime, nie był lepszy od Maguire'a a co dopiero Nacho.

1

@Dieselzor Na stronie Szachtara będą, ale szansa, że na siebie trafimy dopiero w 1/8, a nie wiem czy Ukraińcy tam awansują.

3

@Kapitan hawk Siuuuuuuuuuu

0

@Vernon_Roche Pożegnanie walk patusów w legendarnej Barcelonie.

1

@Rust_Cohle Mane jest dla zarządu, a dla ciebie drewna pokroju De Vrija.

0

@Kamiloza91 Porro ze Sportingu albo Simakan z Lipska.

4

@arasz1819 Nie tam, dzisiaj trzeźwiutko, ale w dobrym humorze po kolejnym zwycięstwie ;)

6

Gdybym jeszcze raz, miał urodzić się
Znów bym tobie Legio, oddał życie swe!

2

@PatrykBarca Wolę Daniego Olmo z RB Lipska :)

1

@Kgorecki2500 Cieniutko póki co to wygląda ;)

U mnie: Oblak (89)
Alba (85), Alaba (86), Kounde (84), Carvajal (84)
FDJ (87), Rodri (89), Goretzka (87)
Raphinha (83), Lewy (91), Carrasco (85)

I Benzema na ławce

0

@reloaded Też nad tym myślałem, tylko znając życie nawet jak obie drużyny awansują do 1/8 to i tak pewnie wylosujemy kogo innego :/

3

Potencjalni rywale Szachtara w 1/16 Ligi Europy:

- AS Monaco
- AS Roma
- FC Union Berlin
- FC Nantes
- FC Midtjyland
- Manchester United
- PSV Eindhoven
- Stade Rennes

Którą z ekip chcielibyście w Polsce?

Osobiście, liczę na kogoś z dwójki Monaco/United.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @okiemtypera_lucaxx95

4

@Luciano99 A mówiłem Ci @macio_944, że za cienki w uszach jesteś ;)

2

@Jakchcesz Villarreal

1

@Isso89 To musi być coś wyjątkowego

Ja wczoraj jak widziałem Wernera czy Nkunku to się cieszyłem jak dziecko, a co dopiero ty :D

0

@barcelonaLM Kounde

1

@Lionel_Messi10 No dobrze, istnieje spora szansa, że Polska nie wyjdzie z grupy, ale nie sugerujesz chyba, że nie damy z siebie wszystkiego? :D

0

@Lionel_Messi10 Nic odkrywczego, każda drużyna da z siebie wszystko ;)

4

@Janas11224 InPost >>> wszystko inne

0

@PIWOSZ89 A ja i tak nieugięty :D

0

@Khajio Son i Werner ;(

4

Tak jak po meczach LM zachwycałem się Mudrykiem z Szachtara, tak teraz, niewtajemniczonym polecam się przyjrzeć Simakanowi z Lipska, bo gość ma mega potencjał na topowego PO, którego od lat nam brakuję.

Z Realem asysta i MVP spotkania
Wczoraj bardzo dobre spotkanie i asysta przy bramce Andre Silvy

W ogóle zobaczyć na żywo z tak bliska zawodników, których na codzień widzisz tylko w TV to miód dla oczu. Werner, Nkunku, Silva, Forsberg, Olmo, Szoboszlai czy Simakan, to jak oni grają na małej przestrzeni - poezja.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @okiemtypera_lucaxx95

2

@marcin62 I to się szanuję, chłopak od małego będzie znał wartość pieniądza.

0

@Lionel_Messi10 Dlaczego problem? Jak dla mnie, gość kompletnie do nas nie pasuje, a to, że może grać na pozycji Busquetsa można wsadzić między bajki.

Zamiast ładować kolejne pieniądze w niepotrzebnych zawodników, niech zainteresują się w końcu klasowymi bocznymi obrońcami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?