HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kuba_1 Nie, ma się popłakać i spuścić główkę, bo Messi tam gra...
1
@Danny Gaucho Nkunku? Top!
Szkoda, że Timo nam wypadł do końca roku ;/
0
Jazda z tym Hoffenheim! Po 3 pkt!
2
@Messibestplayerintheworld Ale chorągiewy i tak "zWoLniĆ xAvIEgO"...
0
@Rust_Cohle Rodri'ego, gość czyści aż miło.
0
@czółkovsky Idealny na przepałkę xD
1
@Survier Od Nacho?
Pff, Puyol w swoim prime, nie był lepszy od Maguire'a a co dopiero Nacho.
1
@Dieselzor Na stronie Szachtara będą, ale szansa, że na siebie trafimy dopiero w 1/8, a nie wiem czy Ukraińcy tam awansują.
3
@Kapitan hawk Siuuuuuuuuuu
0
@Vernon_Roche Pożegnanie walk patusów w legendarnej Barcelonie.
1
@Rust_Cohle Mane jest dla zarządu, a dla ciebie drewna pokroju De Vrija.
0
@Kamiloza91 Porro ze Sportingu albo Simakan z Lipska.
4
@arasz1819 Nie tam, dzisiaj trzeźwiutko, ale w dobrym humorze po kolejnym zwycięstwie ;)
6
Gdybym jeszcze raz, miał urodzić się
Znów bym tobie Legio, oddał życie swe!
2
@PatrykBarca Wolę Daniego Olmo z RB Lipska :)
1
@Kgorecki2500 Cieniutko póki co to wygląda ;)
U mnie: Oblak (89)
Alba (85), Alaba (86), Kounde (84), Carvajal (84)
FDJ (87), Rodri (89), Goretzka (87)
Raphinha (83), Lewy (91), Carrasco (85)
I Benzema na ławce
0
@reloaded Też nad tym myślałem, tylko znając życie nawet jak obie drużyny awansują do 1/8 to i tak pewnie wylosujemy kogo innego :/
3
Potencjalni rywale Szachtara w 1/16 Ligi Europy:
- AS Monaco
- AS Roma
- FC Union Berlin
- FC Nantes
- FC Midtjyland
- Manchester United
- PSV Eindhoven
- Stade Rennes
Którą z ekip chcielibyście w Polsce?
Osobiście, liczę na kogoś z dwójki Monaco/United.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @okiemtypera_lucaxx95
4
@Luciano99 A mówiłem Ci @macio_944, że za cienki w uszach jesteś ;)
2
@Jakchcesz Villarreal
1
@Isso89 To musi być coś wyjątkowego
Ja wczoraj jak widziałem Wernera czy Nkunku to się cieszyłem jak dziecko, a co dopiero ty :D
0
@barcelonaLM Kounde
1
@Lionel_Messi10 No dobrze, istnieje spora szansa, że Polska nie wyjdzie z grupy, ale nie sugerujesz chyba, że nie damy z siebie wszystkiego? :D
0
@Lionel_Messi10 Nic odkrywczego, każda drużyna da z siebie wszystko ;)
4
@Janas11224 InPost >>> wszystko inne
0
@PIWOSZ89 A ja i tak nieugięty :D
0
@Khajio Son i Werner ;(
4
Tak jak po meczach LM zachwycałem się Mudrykiem z Szachtara, tak teraz, niewtajemniczonym polecam się przyjrzeć Simakanowi z Lipska, bo gość ma mega potencjał na topowego PO, którego od lat nam brakuję.
Z Realem asysta i MVP spotkania
Wczoraj bardzo dobre spotkanie i asysta przy bramce Andre Silvy
W ogóle zobaczyć na żywo z tak bliska zawodników, których na codzień widzisz tylko w TV to miód dla oczu. Werner, Nkunku, Silva, Forsberg, Olmo, Szoboszlai czy Simakan, to jak oni grają na małej przestrzeni - poezja.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @okiemtypera_lucaxx95
2
@marcin62 I to się szanuję, chłopak od małego będzie znał wartość pieniądza.
0
@Lionel_Messi10 Dlaczego problem? Jak dla mnie, gość kompletnie do nas nie pasuje, a to, że może grać na pozycji Busquetsa można wsadzić między bajki.
Zamiast ładować kolejne pieniądze w niepotrzebnych zawodników, niech zainteresują się w końcu klasowymi bocznymi obrońcami.