HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Panowie, dopiero wróciłem z pracy, co się stało że drugi półfinał aż tak opóźniony?
@Rewolucja123 @ptrx @Encore
0
@Essos Dlaczego miałbym mu zabraniać? Dla mnie to może i litra denaturatu przechylić w sumie większej różnicy nie będzie ^^
Musisz mieć wysublimowane kubki smakowe, że pijesz to "dla smaku".
1
@DaPidejpi Fascynujące.
Płacić ponad 6 zeta za taki syf.
2
@ranger3120 Wcześnie chodzisz spać xD
Mecz o 21:30 i to tylko BO3, jeszcze jakby to było BO5 :D
1
@Faro Pewnie tak, i zapewne szybko się rozejdą, dlatego polecam śledzić na bieżąco
3
Komuś chyba psycha siadła :D
https://zapodaj.net/ad6bb1b8a82e7.jpg.html
@ptrx @Encore @adi7adi8 @BarcaaVEB
0
@Faro Już wiem, z tego co sprawdzałem to nie ma jeszcze biletów.
1
Jeeeeeeeeeest, 2:1 dla Furii, w pełni zasłużone zwycięstwo!
Pięknie utarli nosa pajacowi.
1
No i co teraz nie prowokuje simpelek?
3
Hahahahahaha, nie kupił defa, co za łeb
Piękna karma za Nuke'a
0
safee wkońcu się wstrzelił w ważnym momencie
0
Oho już pretensję do Perfecto xD
0
Pistoletówa dla Furii, muszą to wygrać!
0
drop wydropił 4k
0
@Faro Jeszcze nie wiadomo gdzie zagramy, choć wydaje mi się, że na Łazienkowskiej
1
Piękny nade Kscerato
2
Yuurih co poskładał
1
Coś czuję, że na Mirage'u będzie rzeź
@ptrx
1
I co Saszka? Skąd to zwątpienie?
0
Let's go Furia, tytytytytyty,, Let's go Furia!
4
Jazda z ruskimi, po zwycięstwo!
1
@PawkoFCB Ale ty wiesz, że na każdym większym Majorze tak jest?
Przypomnij sobie finał Cloud9 - FaZe
0
Jeszcze prowokuje bufon zasłany, mam nadzieję, że utrą mu tego kinola
Nie cierpię tego typa
1
Co oni zrobili...
0
@Rewolucja123 W piątkę niech się tam ustawią xD
0
Pięknie Furiaaa, kasować ich
1
s1mple co odwalił xD
0
Jazda Furia, ugrajcie tą mapę!
0
@RoberDzik Mierny? Widziałeś co bronił Kopenhadze w LM?
2
@tristan87 Dania?