2

Panowie, dopiero wróciłem z pracy, co się stało że drugi półfinał aż tak opóźniony?
@Rewolucja123 @ptrx @Encore

0

@Essos Dlaczego miałbym mu zabraniać? Dla mnie to może i litra denaturatu przechylić w sumie większej różnicy nie będzie ^^

Musisz mieć wysublimowane kubki smakowe, że pijesz to "dla smaku".

1

@DaPidejpi Fascynujące.

Płacić ponad 6 zeta za taki syf.

2

@ranger3120 Wcześnie chodzisz spać xD
Mecz o 21:30 i to tylko BO3, jeszcze jakby to było BO5 :D

1

@Faro Pewnie tak, i zapewne szybko się rozejdą, dlatego polecam śledzić na bieżąco

3

0

@Faro Już wiem, z tego co sprawdzałem to nie ma jeszcze biletów.

1

Jeeeeeeeeeest, 2:1 dla Furii, w pełni zasłużone zwycięstwo!

Pięknie utarli nosa pajacowi.

1

No i co teraz nie prowokuje simpelek?

3

Hahahahahaha, nie kupił defa, co za łeb

Piękna karma za Nuke'a

0

safee wkońcu się wstrzelił w ważnym momencie

0

Oho już pretensję do Perfecto xD

0

Pistoletówa dla Furii, muszą to wygrać!

0

drop wydropił 4k

0

@Faro Jeszcze nie wiadomo gdzie zagramy, choć wydaje mi się, że na Łazienkowskiej

1

Piękny nade Kscerato

2

Yuurih co poskładał

1

Coś czuję, że na Mirage'u będzie rzeź
@ptrx

1

I co Saszka? Skąd to zwątpienie?

0

Let's go Furia, tytytytytyty,, Let's go Furia!

4

Jazda z ruskimi, po zwycięstwo!

1

@PawkoFCB Ale ty wiesz, że na każdym większym Majorze tak jest?

Przypomnij sobie finał Cloud9 - FaZe

0

Jeszcze prowokuje bufon zasłany, mam nadzieję, że utrą mu tego kinola

Nie cierpię tego typa

1

Co oni zrobili...

0

@Rewolucja123 W piątkę niech się tam ustawią xD

0

Pięknie Furiaaa, kasować ich

1

s1mple co odwalił xD

0

Jazda Furia, ugrajcie tą mapę!

0

@RoberDzik Mierny? Widziałeś co bronił Kopenhadze w LM?

2

@tristan87 Dania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?