HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 Nie musisz się chwalić.
1
Tak czy siak, nie zmienia to obrazu tej pierwszej sytuacji, gdzie ewidentnie nie było spalonego.
0
Piękny wał, piękniutki...
0
Enner Valenciaaaaaaa
1
Vamos Ecuadorrr, rozbijcie ten skorumpowany twór!
1
@Janiama
Katar - Ekwador 1:2
0
@PatrychoO Ponoć nie, Dua Lipa zrezygnowała
1
@Barca1992 Shakira będzie także od ceremonii oglądam
1
@Roni/VEB Co by nie mówić, ale jednak Ligę Narodów i MŚ im wygrał ;)
0
@FCB24 Właśnie ciężko jest przewidzieć linię ataku, bo ma 5 zawodników na 4 pozycję.
Pewny jestem jedynie tego, że Dembele będzie grał na PS a Griezmann na ŚPO.
A LS Coman/Mbappe, "9" Mbappe/Giroud
3
Śmiechy śmiechami, ale Francja nawet mimo kontuzji ma mega mocny skład.
Ciężko stwierdzić jak Deschamps ich ustawi, ale przy tych kontuzjach załóżmy, że będzie to 4-2-3-1
Lloris - Theo Hernandez, Upamecano, Kounde, Pavard - Rabiot, Tchouameni - Coman, Griezmann, Dembele - Mbappe
To dalej jest skład nawet na końcowy triumf.
A w obwodzie Areola, Varane, Lucas Hernandez, Saliba, Konate, Camavinga, Fofana, Thuram czy Giroud
2
@draxidox Dziwny ten spalony, jak dla mnie dotknął tą piłkę już za linią bramkową, myślę, że przy Varze by to uznali.
A dobra, już wiem ocb
0
@Pawci023x Benzema zdecydowanie
0
@Corr Maignan, Kimpembe, Pogba, Kante, Nkunku, Benzema.
Nieciekawie to wygląda
0
@DaPidejpi Ani słowa o Ronaldo, ale w zamyśle wiadomo o co ci chodzi.
Przecież gdyby na tym zdjęciu był sam Messi to byś go nawet nie skomentował, bo ty tworzysz i komentujesz tylko posty ośmieszające Ronaldo hipokryto.
Jeśli myślisz, że post o Verstappenie ma tutaj jakiekolwiek znaczenie to pozdro.
1
@Emhyr On to nawet jakby to oznaczyli to i tak by się przywalił, bo gość ma wieczny ból doopy o cokolwiek co związane z Ronaldo
2
@Kessie @Lionel_Messi10 Nie lubi tego :D
@kuz Dla zasady, bo gość przypieprza się o wszystko co związane z Ronaldo.
0
@Peciak Precz z cenzurą, precz z cenzurą!
0
@tomek8756 No i bardzo dobrze.
Już abstrachując od tego LGBT, cieszy mnie ta gra na nosie tego arabskiego motłochu
0
@kuz A no to też mam nockę, także też obejrzę ;)
0
@kuz Ja jutro na 22 idę, także może bez piwka, ale obejrzę :)
9
@Kgorecki2500 Uwielbiam go :p
1
@barcelonaLM Zobaczysz jak szybko pęknie, tylko Argentyna trafi na jakąś potęgę pokroju Niemiec czy Francji ;)
3
@PatrykBarca Ja i bez tego byłem zainteresowany tym meczem.
2
@arasz1819 89-letnia babina wyciągnie swój długopis i zagłosuje na PiS...
2
@mateushh @jedrek7000 Poszło
0
@Sysia11 Parowała, bo był jeszcze ''ciepły'' a na dworze zimno.
Ogólnie to był fabryczny kabriolet. Ja to tylko jestem ciekawy, czy to była wina prędkości czy wina szeryfów, którzy zobaczyli drogie auto i nie chcieli go przepuścić.
0
@Transu96 Nie
0
@Roni/VEB Z tego co czytam, to podobno było
0
Właśnie widziałem ten ''gorszy'' filmik z tym kierowcą Porsche, generalnie myślałem, że to będzie coś mocniejszego.
Nieźle musiały go ściąć te barierki, że sunął do góry kołami, żeby po chwili z powrotem przefikołkować na 4 koła.
Ciekawe jaka była prawdziwa przyczyna wypadku?