0

@Nano22 Nie musisz się chwalić.

1

Tak czy siak, nie zmienia to obrazu tej pierwszej sytuacji, gdzie ewidentnie nie było spalonego.

0

Piękny wał, piękniutki...

0

Enner Valenciaaaaaaa

1

Vamos Ecuadorrr, rozbijcie ten skorumpowany twór!

1

@Janiama
Katar - Ekwador 1:2

0

@PatrychoO Ponoć nie, Dua Lipa zrezygnowała

1

@Barca1992 Shakira będzie także od ceremonii oglądam

1

@Roni/VEB Co by nie mówić, ale jednak Ligę Narodów i MŚ im wygrał ;)

0

@FCB24 Właśnie ciężko jest przewidzieć linię ataku, bo ma 5 zawodników na 4 pozycję.

Pewny jestem jedynie tego, że Dembele będzie grał na PS a Griezmann na ŚPO.

A LS Coman/Mbappe, "9" Mbappe/Giroud

3

Śmiechy śmiechami, ale Francja nawet mimo kontuzji ma mega mocny skład.

Ciężko stwierdzić jak Deschamps ich ustawi, ale przy tych kontuzjach załóżmy, że będzie to 4-2-3-1

Lloris - Theo Hernandez, Upamecano, Kounde, Pavard - Rabiot, Tchouameni - Coman, Griezmann, Dembele - Mbappe

To dalej jest skład nawet na końcowy triumf.

A w obwodzie Areola, Varane, Lucas Hernandez, Saliba, Konate, Camavinga, Fofana, Thuram czy Giroud

2

@draxidox Dziwny ten spalony, jak dla mnie dotknął tą piłkę już za linią bramkową, myślę, że przy Varze by to uznali.

A dobra, już wiem ocb

0

@Pawci023x Benzema zdecydowanie

0

@Corr Maignan, Kimpembe, Pogba, Kante, Nkunku, Benzema.

Nieciekawie to wygląda

0

@DaPidejpi Ani słowa o Ronaldo, ale w zamyśle wiadomo o co ci chodzi.
Przecież gdyby na tym zdjęciu był sam Messi to byś go nawet nie skomentował, bo ty tworzysz i komentujesz tylko posty ośmieszające Ronaldo hipokryto.

Jeśli myślisz, że post o Verstappenie ma tutaj jakiekolwiek znaczenie to pozdro.

1

@Emhyr On to nawet jakby to oznaczyli to i tak by się przywalił, bo gość ma wieczny ból doopy o cokolwiek co związane z Ronaldo

2

@Kessie @Lionel_Messi10 Nie lubi tego :D

@kuz Dla zasady, bo gość przypieprza się o wszystko co związane z Ronaldo.

0

@Peciak Precz z cenzurą, precz z cenzurą!

0

@tomek8756 No i bardzo dobrze.
Już abstrachując od tego LGBT, cieszy mnie ta gra na nosie tego arabskiego motłochu

0

@kuz A no to też mam nockę, także też obejrzę ;)

0

@kuz Ja jutro na 22 idę, także może bez piwka, ale obejrzę :)

9

@Kgorecki2500 Uwielbiam go :p

1

@barcelonaLM Zobaczysz jak szybko pęknie, tylko Argentyna trafi na jakąś potęgę pokroju Niemiec czy Francji ;)

3

@PatrykBarca Ja i bez tego byłem zainteresowany tym meczem.

2

@arasz1819 89-letnia babina wyciągnie swój długopis i zagłosuje na PiS...

2

0

@Sysia11 Parowała, bo był jeszcze ''ciepły'' a na dworze zimno.

Ogólnie to był fabryczny kabriolet. Ja to tylko jestem ciekawy, czy to była wina prędkości czy wina szeryfów, którzy zobaczyli drogie auto i nie chcieli go przepuścić.

0

@Transu96 Nie

0

@Roni/VEB Z tego co czytam, to podobno było

0

Właśnie widziałem ten ''gorszy'' filmik z tym kierowcą Porsche, generalnie myślałem, że to będzie coś mocniejszego.

Nieźle musiały go ściąć te barierki, że sunął do góry kołami, żeby po chwili z powrotem przefikołkować na 4 koła.

Ciekawe jaka była prawdziwa przyczyna wypadku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?