HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 Holandia przed Polską kekw
Wiedziałem, że nie zawiedziesz XDDD
0
@MrPGG Polska, Hiszpania, Urugwaj, Niemcy w takiej kolejności
0
@Sulimo Otóż nie:
2
@Lionel_Messi10 Panie, wyniki to ja ostatnio wpisywałem na Mundialu w Brazylii jak miałem 15 lat xDD
0
@antymadridista100 Romelu Lukaku
0
@dniel Cola 8.50? Chyba na stacji benzynowej, albo w osiedlaku
2
@tomek8756 Nawet nie włączam, bo nie chce se nerwów psuć
2
@Corr Domniemam, że będziesz miał L4, więc chyba git, idealnie na mundial ;)
1
@FcBarcelonaFanMSN @Encore Antony xD
1
@paweuwarrior Nie chodzę na te zakłamane obrzędy.
1
@Coutinho007 Ale przecież ja ich spropsowałem ;)
Sam od dawna jestem zwolennikiem transferu Porro, a Olmo chciałem kosztem Ferrana.
1
@Bogan Pooglądaj trochę meczy Lipska, to zrozumiesz ;)
0
@arasz1819 Ale wy to przeżywacie xD
On i bez tego wywiadu w tym sezonie był skończony.
1
@FabianMrozek Dalej cieniutkie masz te baity.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Są gorsi.
0
@Coutinho007 Oj tak, Olmo i Porro koksy.
2
@DaPidejpi Groźnie.
1
@paweldunajecfcb Jak widać, miał rację
2
@Worny Jeśli to nie fejk, to potężna odklejka z jego strony XD
0
Jame, jak ja cię nie cierpie..
1
@DaPidejpi DaPi, nie usuń se konta przez przypadek.
3
@DaPidejpi Kibicujesz Lewisowi hipokryto, więc proszę Cię, zamilknij.
2
Nie no, lubię Maxa, ale tutaj strasznie stracił w moich oczach i pewnie nie tylko moich...
2
@Szreko 2010 zdecydowanie
0
Co zrobił Verstappen, że taki pojazd na niego?
1
@ranger3120 Dobra, jedną niech mają na pocieszenie. Heroic robi comebacka
1
@fart Ano, taka jest piłka. Już jak Josue podchodził do tego karnego, a w tle pokazali tą tablice gdzie w tym sezonie strzelał, przeszło mi przez myśl, że nie trafi :/
Do tego bramka po spalonym i słupek Yuriego. Po prawdzie to już w pierwszej połowie mogliśmy ustawić mecz, ale niestety mieliśmy sporo pecha.
Śląsk był do ogrania, ale też mieli swoje sytuacje. Szanuję ten punkt, ale koniec końców mam spory niedosyt.
Coraz mniej wierzę w to, że jeszcze powalczymy z Rakowem, no chyba, że złapią sporą zadyszkę po mundialu a my będziemy dalej regularnie punktować ;/
1
@Kidd Przerwa z powodu zadymienia stadionu
0
@takisobiektos Oglądałeś mecz? Około 10 minut zabrała sama przerwa z powodu zadymienia