0

@AmigoBlancos Chorągiewa xD

1

Olmo wam dzisiaj pokaże, jak się gra piłeczką ;)

0

No i jednak Busquets na ŚO :D

0

@P33ck No w sumie De Paul też madryciak

8

@DaPidejpi Albo 100 zł grzywny albo 25 lat więzienia

0

@chroma93 A ja tych co pisali, że Argentyna pewniak :)

0

Argentyna v2?

2

Ale mu się Ochoa załączył

1

@Rust_Cohle Ja to samo, mam super lekarza rodzinnego, i zawsze jak coś dolega dostaję bez problemu.

0

@Comentateiro Ale jak to? Przecież niejaki @Lionel_Messi10 twierdzi, że kadra Argentyny to TOP xD

A prawda jest taka, że te Moliny, Tagliafiki, Acunie, De Paule czy Paredesy to zwykłe kołki, wystarczy pooglądać jak grają w swoich klubach. Wyjąć Messiego i Lautaro i to są średniaki do bicia na max 1/8 mundialu.

1

@Kgorecki2500 Nie oszukujmy się, kadrowo Japonia zjada Arabię, ale jak widać na naszym przykładzie, nazwiska nie grają jak ma się miernotę na ławce trenerskiej.

3

@Kgorecki2500 Grali. Z teoretycznie łatwiejszą Arabią xD

1

@Rust_Cohle Hand of Blood na zawsze w serduszku.

Pamiętam, że zawsze jak miałem ważniejszy wyścig to przewijałem na tą nute ^^

0

@JimMorrisonFCB Czy odkrycie?
On już w Lipsku od początku sezonu gra kozak piłkę ;)

0

Ewidentny karny!

0

@gacper Po czym to wywnioskowałeś?

0

@reakwon @Bobo25 Pod rękawem ma, tylko 1/3 opaski było widać, i nie wiem czy to była ta "One Love"

2

@Bobo25 25,90 za tego burgera to i tak OP cena.

@Kgorecki2500 Może i wzrastają, ale nie o 42% ceny z zeszłego roku xDD

0

@Bobo25 Nie wiadomo jaką ma, bo ma schowaną pod rękawkiem.

7

@Kgorecki2500 Już 2 dni temu były przecieki, chyba ich pooebało z tą ceną. Podwójny drwal w zestawie 39,90 xD

0

Do boju Niemcy, po zwycięstwo!

0

Pokażta Neuera z opaską

0

@blaugrana98 Przeszczep włosów, każdy kibic Barcelony to wie

0

@jacob345 Tiesto - The Business


0

Ten "drybling" Abde :D

1

@FCB24 2k18 = 2018, to to samo ;)

4

@AmigoBlancos Niestety, to już nie ta sama Chorwacja co w 2k18

6

@PatrychoO To co powiesz o Hiszpanii 2k10? :D

0

@michal26 No co, mało bramek Francuzi załadowali? ^^

12

@Mario96w
Krychowiak: "W meczu z Argentyną dopisujemy sobie zero punktów"

Al Dawsari na przedmeczowej przebitce: "Wychodzimy po 3 punkty"

Detale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?