HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Chorągiewa xD
1
Olmo wam dzisiaj pokaże, jak się gra piłeczką ;)
0
No i jednak Busquets na ŚO :D
0
@P33ck No w sumie De Paul też madryciak
8
@DaPidejpi Albo 100 zł grzywny albo 25 lat więzienia
0
@chroma93 A ja tych co pisali, że Argentyna pewniak :)
0
Argentyna v2?
2
Ale mu się Ochoa załączył
1
@Rust_Cohle Ja to samo, mam super lekarza rodzinnego, i zawsze jak coś dolega dostaję bez problemu.
0
@Comentateiro Ale jak to? Przecież niejaki @Lionel_Messi10 twierdzi, że kadra Argentyny to TOP xD
A prawda jest taka, że te Moliny, Tagliafiki, Acunie, De Paule czy Paredesy to zwykłe kołki, wystarczy pooglądać jak grają w swoich klubach. Wyjąć Messiego i Lautaro i to są średniaki do bicia na max 1/8 mundialu.
1
@Kgorecki2500 Nie oszukujmy się, kadrowo Japonia zjada Arabię, ale jak widać na naszym przykładzie, nazwiska nie grają jak ma się miernotę na ławce trenerskiej.
3
@Kgorecki2500 Grali. Z teoretycznie łatwiejszą Arabią xD
1
@Rust_Cohle Hand of Blood na zawsze w serduszku.
Pamiętam, że zawsze jak miałem ważniejszy wyścig to przewijałem na tą nute ^^
0
@JimMorrisonFCB Czy odkrycie?
On już w Lipsku od początku sezonu gra kozak piłkę ;)
0
Ewidentny karny!
0
@gacper Po czym to wywnioskowałeś?
0
@reakwon @Bobo25 Pod rękawem ma, tylko 1/3 opaski było widać, i nie wiem czy to była ta "One Love"
2
@Bobo25 25,90 za tego burgera to i tak OP cena.
@Kgorecki2500 Może i wzrastają, ale nie o 42% ceny z zeszłego roku xDD
0
@Bobo25 Nie wiadomo jaką ma, bo ma schowaną pod rękawkiem.
7
@Kgorecki2500 Już 2 dni temu były przecieki, chyba ich pooebało z tą ceną. Podwójny drwal w zestawie 39,90 xD
0
Do boju Niemcy, po zwycięstwo!
0
Pokażta Neuera z opaską
0
@blaugrana98 Przeszczep włosów, każdy kibic Barcelony to wie
0
@jacob345 Tiesto - The Business
0
Ten "drybling" Abde :D
1
@FCB24 2k18 = 2018, to to samo ;)
4
@AmigoBlancos Niestety, to już nie ta sama Chorwacja co w 2k18
6
@PatrychoO To co powiesz o Hiszpanii 2k10? :D
0
@michal26 No co, mało bramek Francuzi załadowali? ^^
12
@Mario96w
Krychowiak: "W meczu z Argentyną dopisujemy sobie zero punktów"
Al Dawsari na przedmeczowej przebitce: "Wychodzimy po 3 punkty"
Detale.