HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Cule1234 Out, Michniewicz tak jak Brzęczek nigdy nie powinien zostać trenerem kadry, już Legię mi prawie zniszczył :/
3
@PatrychoO Nie no, sympatie sympatiami, ale bramka Al Dawsari'ego palce lizać ;)
@barcelonaLM imo, z tą drugą też by miał problemy
0
Ta reklama z Borkiem XDDD
0
@Bruttal Tamten w Canal+ chyba
0
@GeraltzKatalonii Francja dzisiaj ez
0
@karci0 Batistuta, klasowy napadzior. Pamiętam, że mój Ś.P. ojciec był jego wielkim fanem :)
0
@Encore A kolegą mojego starego był Valdano, we własnej osobie
10
"A Argentynie kibicowałem już od czasów Crespo"
Tak było, nie zmyślam
1
@cris2706 Powiem tak, jeśli o mnie chodzi to nie są prowokacje. Po prostu kilku użytkowników obrzydziło mi tą reprezentację do granic możliwości. Dodatkowo Ci sami użytkownicy złorzeczą naszej reprezentacji i się tym chwalą...
5
@Marcelinho99 Urodzić się w Polsce, mieszkać w Polsce, wychowywać się w Polskiej kulturze, mówić po Polsku - kibicować Argentynce, bo Messi xD
Dla takich, out z tego kraju.
0
@Lionel_Messi10 "No i co?"
Przecież ferowałeś tu wyniki po 4:0 i byłeś pewny zwycięstwa swoich idoli. Do tego życzysz źle reprezentacji, która reprezentuje kraj w, którym mieszkasz, ale karma to suka i Cię pokarała w najlepszym możliwym momencie ;)
14
Balonik pęka poraz pierwszy :D
@Lionel_Messi10 Jak to tam było?
5
Oby nic mu nie było
0
@Kamiloza91 Z 3 drużynami z Europy, to mówi wszystko.
1
Co jak co, ale myślę, że w końcu strzelą na 2:2, choć mam nadzieję, że się myle.
0
@BorzyKrzys Tak to jest, jak się nie kibicuje Polakom.
8
Hahahahahahah, piękna Arabia :D
2
@Comfortable_ Wyczuwam nerwy :p
4
Hahahahah, jak to było?
Argentyna gra typowo turniejowo :D
0
@Lionel_Messi10 "Spokojnie, zaraz się rozkręci"
@Patrykl145 Kotka to przy ławce Arabii stoi ;)
3
@Emhyr Przecież to jest zwykła kłoda, nie przez przypadek Simeone woli stawiać na Kondogbię czy Witsela.
2
@Patrykl145 @Lionel_Messi10 Mówił, że kot, i ja mu wierzę.
0
@marcinK0000 Właśnie miałem pisać. Ładna kobitka :D
1
@mextexperu Rozumiem, że mówisz o karnym, tak?
1
Piękny karny z kapelusza, nie ma co
0
@Sysia11 Po co się pytasz? Przecież wy już wydaliście na mnie wyrok madryciaka xD
Edit: Oo i już nawet Pan "dorosły" się zjawił.
0
@MESSIah16 Nie no w 2k14 w Brazylii im kibicowałem, ale może masz rację.
@Cotutajsiedzieje Kim ty jesteś?
1
Jeszcze nigdy nikt mi nie obrzydził klubu czy reprezentacji, której kibicowałem na tyle, żebym kibicował przeciwko niej, ale cóż.
Mocno Arabia, wymęczcie ich chociaż!
12
@VegetaPolska w akcji :D
https://zapodaj.net/f5abc133f5f96.jpg.html
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle @Mario96w
@Medium
1
@Kgorecki2500 To już bym wolał sobie zjeść zwykłe jabłko