3

@Cule1234 Out, Michniewicz tak jak Brzęczek nigdy nie powinien zostać trenerem kadry, już Legię mi prawie zniszczył :/

3

@PatrychoO Nie no, sympatie sympatiami, ale bramka Al Dawsari'ego palce lizać ;)

@barcelonaLM imo, z tą drugą też by miał problemy

0

Ta reklama z Borkiem XDDD

0

@Bruttal Tamten w Canal+ chyba

0

@GeraltzKatalonii Francja dzisiaj ez

0

@karci0 Batistuta, klasowy napadzior. Pamiętam, że mój Ś.P. ojciec był jego wielkim fanem :)

0

@Encore A kolegą mojego starego był Valdano, we własnej osobie

10

"A Argentynie kibicowałem już od czasów Crespo"

Tak było, nie zmyślam

1

@cris2706 Powiem tak, jeśli o mnie chodzi to nie są prowokacje. Po prostu kilku użytkowników obrzydziło mi tą reprezentację do granic możliwości. Dodatkowo Ci sami użytkownicy złorzeczą naszej reprezentacji i się tym chwalą...

5

@Marcelinho99 Urodzić się w Polsce, mieszkać w Polsce, wychowywać się w Polskiej kulturze, mówić po Polsku - kibicować Argentynce, bo Messi xD

Dla takich, out z tego kraju.

0

@Lionel_Messi10 "No i co?"
Przecież ferowałeś tu wyniki po 4:0 i byłeś pewny zwycięstwa swoich idoli. Do tego życzysz źle reprezentacji, która reprezentuje kraj w, którym mieszkasz, ale karma to suka i Cię pokarała w najlepszym możliwym momencie ;)

14

Balonik pęka poraz pierwszy :D

@Lionel_Messi10 Jak to tam było?

5

Oby nic mu nie było

0

@Kamiloza91 Z 3 drużynami z Europy, to mówi wszystko.

1

Co jak co, ale myślę, że w końcu strzelą na 2:2, choć mam nadzieję, że się myle.

0

@BorzyKrzys Tak to jest, jak się nie kibicuje Polakom.

8

Hahahahahahah, piękna Arabia :D

2

@Comfortable_ Wyczuwam nerwy :p

4

Hahahahah, jak to było?

Argentyna gra typowo turniejowo :D

0

@Lionel_Messi10 "Spokojnie, zaraz się rozkręci"

@Patrykl145 Kotka to przy ławce Arabii stoi ;)

3

@Emhyr Przecież to jest zwykła kłoda, nie przez przypadek Simeone woli stawiać na Kondogbię czy Witsela.

2

@Patrykl145 @Lionel_Messi10 Mówił, że kot, i ja mu wierzę.

0

@marcinK0000 Właśnie miałem pisać. Ładna kobitka :D

1

@mextexperu Rozumiem, że mówisz o karnym, tak?

1

Piękny karny z kapelusza, nie ma co

0

@Sysia11 Po co się pytasz? Przecież wy już wydaliście na mnie wyrok madryciaka xD

Edit: Oo i już nawet Pan "dorosły" się zjawił.

0

@MESSIah16 Nie no w 2k14 w Brazylii im kibicowałem, ale może masz rację.

@Cotutajsiedzieje Kim ty jesteś?

1

Jeszcze nigdy nikt mi nie obrzydził klubu czy reprezentacji, której kibicowałem na tyle, żebym kibicował przeciwko niej, ale cóż.

Mocno Arabia, wymęczcie ich chociaż!

1

@Kgorecki2500 To już bym wolał sobie zjeść zwykłe jabłko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?