HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RobiS Dobrze niech opóźnią jeszcze, bo Legia leci ;D
1
@jedrek7000 Oby strzelili chociaż tą jedną bramkę. 1:0 biorę w ciemno po pechu w tej pierwszej połowie
2
Śląsk co na farcie jedzie xD
- Pudło z karnego
- Brak czerwonej
- Spalony Muciego i nieuznana bramka Josue
@fart @jedrek7000
0
Tobiasz kocham Cię chłopie
1
Kurła Josue, coś ty zrobił :
13
@draxidox Zwykły prostak i tyle w temacie.
0
Zajebisty macie ten doping w tym Wrocławiu, że tylko Legię słychać :p
@Kgorecki2500
1
@Sulimo Bardzo dobry wybór ;)
0
Jazda Legia, po kolejne zwycięstwo!
0
@Kessie XDDD
https://fb.watch/gKtjUyovpY/
2
Coldzera jak za starych dobrych czasów 3k
0
@Rewolucja123 O showmatch pytałem xD
2
Już za chwilę zaczynamy showmatch Team Sweden - Team Brasil :D
Kogo obstawiacie?
@ptrx @Rewolucja123 @BarcaaVEB @Encore @Mario96w @PawkoFCB
1
@Barca1992 Ale wiesz, że z tą ''Danią'' to był żart?
0
@Kgorecki2500 Dla mnie git, jeszcze niech tylko Freiburg podzieli się punktami z Unionem i zostajemy wiceliderem ;)
0
@tristan87 @Katalończyk 99 Chyba chodzi o to za Nawałki
@Janiama Ja tutaj nie widzę, żadnej szpili w Michniewicza
0
@Rust_Cohle @FCB_dimiC Przykładowe Niemcy
Neuer > Martinez
Klostermann > Molina
Sule = Romero
Rudiger > Otamendi
Raum > Acuna
Kimmich > Paredes
Goretzka > De Paul
Muller > Papu Gomez
Gnabry < Messi
Sane = Di Maria
Havertz? < Lautaro
XD
0
@PatrychoO Nie boli mnie to, że ktoś kibicuje innej reprezentacji, bo sam będę kibicował chociażby Hiszpanom. Nie mogę pojąć jak można urodzić się, mieszkać i żyć w Polsce a w meczu z Argentyną, być za Argentyną. Dodatkowo wiele osób kibicuje im tylko dlatego, że gra tam Messi.
0
Nie wiem dlaczego, ale jak widzę tego typu posty, to mam coraz większą nadzieję, że trafią na jakąś Brazylię, Francję albo Niemców i skończy się pompowanie balonika, bo Messi tam gra.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12436343#comment-12436343
@Kgorecki2500 @Emhyr @Rust_Cohle
3
@Rust_Cohle To samo Mandżukić.
1
@draxidox imo
Polsat > TVN > TVPiS
1
@Rust_Cohle Zobaczyłbyś co by się tu działo gdyby Messi złapał kontuzję.
Tu by żałoba La Ramblowa była xD
0
@Kgorecki2500 Tylko Legia!
1
Tytuł: Close Eyes
Autor: DVRST
Gorąco polecam, mega pozytywny vibe :D
@BXOD @kryhaa @Tollusiek @RobiS
1
Mega szkoda mi Furii, prawie tak samo jak Brazylii w półfinale Mundialu w 2014, ale cóż, taki jest CS.
Mam nadzieję, że wieczorem Heroic skopie dupę ruskim.
Btw, ciekawe za kim będzie publika?
0
Dziękuje... Po meczu...
1
Jprd, 5 na 3 mieli...
0
Dobra Furia, robicie to samo co na Anciencie!!!
0
@Encore Zdecydowanie, do tego stare SK Gaming ;]
1
@Encore I coldzerę w prime