0

@RobiS Dobrze niech opóźnią jeszcze, bo Legia leci ;D

1

@jedrek7000 Oby strzelili chociaż tą jedną bramkę. 1:0 biorę w ciemno po pechu w tej pierwszej połowie

2

Śląsk co na farcie jedzie xD

- Pudło z karnego
- Brak czerwonej
- Spalony Muciego i nieuznana bramka Josue
@fart @jedrek7000

0

Tobiasz kocham Cię chłopie

1

Kurła Josue, coś ty zrobił :

13

@draxidox Zwykły prostak i tyle w temacie.

0

Zajebisty macie ten doping w tym Wrocławiu, że tylko Legię słychać :p
@Kgorecki2500

1

@Sulimo Bardzo dobry wybór ;)

0

Jazda Legia, po kolejne zwycięstwo!

0

2

Coldzera jak za starych dobrych czasów 3k

0

@Rewolucja123 O showmatch pytałem xD

2

Już za chwilę zaczynamy showmatch Team Sweden - Team Brasil :D

Kogo obstawiacie?
@ptrx @Rewolucja123 @BarcaaVEB @Encore @Mario96w @PawkoFCB

1

@Barca1992 Ale wiesz, że z tą ''Danią'' to był żart?

0

@Kgorecki2500 Dla mnie git, jeszcze niech tylko Freiburg podzieli się punktami z Unionem i zostajemy wiceliderem ;)

0

@tristan87 @Katalończyk 99 Chyba chodzi o to za Nawałki

@Janiama Ja tutaj nie widzę, żadnej szpili w Michniewicza

0

@Rust_Cohle @FCB_dimiC Przykładowe Niemcy
Neuer > Martinez
Klostermann > Molina
Sule = Romero
Rudiger > Otamendi
Raum > Acuna
Kimmich > Paredes
Goretzka > De Paul
Muller > Papu Gomez
Gnabry < Messi
Sane = Di Maria
Havertz? < Lautaro

XD

0

@PatrychoO Nie boli mnie to, że ktoś kibicuje innej reprezentacji, bo sam będę kibicował chociażby Hiszpanom. Nie mogę pojąć jak można urodzić się, mieszkać i żyć w Polsce a w meczu z Argentyną, być za Argentyną. Dodatkowo wiele osób kibicuje im tylko dlatego, że gra tam Messi.

0

Nie wiem dlaczego, ale jak widzę tego typu posty, to mam coraz większą nadzieję, że trafią na jakąś Brazylię, Francję albo Niemców i skończy się pompowanie balonika, bo Messi tam gra.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12436343#comment-12436343
@Kgorecki2500 @Emhyr @Rust_Cohle

3

@Rust_Cohle To samo Mandżukić.

1

@draxidox imo
Polsat > TVN > TVPiS

1

@Rust_Cohle Zobaczyłbyś co by się tu działo gdyby Messi złapał kontuzję.

Tu by żałoba La Ramblowa była xD

0

@Kgorecki2500 Tylko Legia!


1

Tytuł: Close Eyes
Autor: DVRST



Gorąco polecam, mega pozytywny vibe :D
@BXOD @kryhaa @Tollusiek @RobiS

1

Mega szkoda mi Furii, prawie tak samo jak Brazylii w półfinale Mundialu w 2014, ale cóż, taki jest CS.
Mam nadzieję, że wieczorem Heroic skopie dupę ruskim.

Btw, ciekawe za kim będzie publika?

0

Dziękuje... Po meczu...

1

Jprd, 5 na 3 mieli...

0

Dobra Furia, robicie to samo co na Anciencie!!!

0

@Encore Zdecydowanie, do tego stare SK Gaming ;]

1

@Encore I coldzerę w prime

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?