HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@martin3131 Cieszy mnie, że przynajmniej masz tego świadomość. Bez odbioru.
0
@norbi77
2
@Bykunn Ale to nie ostatnio, to nie jest jego pierwszy raz ;)
0
@Medium Zawsze miałeś opcję Żabka, makaron spaghetti z klopsami Pudliszki i jesteś najedzony do syta
1
@Medium Szybko żeś się z wypłaty spłukał
1
@Bykunn Nie odpisuj mu, martinek lubi poprowokować, do tego popiera partię rządzącą
0
Miło się ogląda takie obrazki :)
4
Oponiarz z ósmego, to najważniesze.
2
@Medium Deszcz pada
0
6 milionów osób wykonuje taniec deszczu xD
0
@Transu96 Tyle w temacie, idź teraz szukaj podkładki pod myszkę xD
0
@MesQueUnClub96 W tym to chyba Hitler był najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@MESSIah16 W ogóle w tym sezonie mamy zajebisty skład w ataku :p
Szobo, Olmo, Forsi, Timo, Silva i Nkunku
0
@MESSIah16 Oczywiście, że tak.
0
@chavez Ahh ta Hiszpania z Casillasem, Puyolem, Xavim, Iniestą, Villą czy Torresem, łezka się kręci ;)
0
@Encore No skład mają solidny, z miłą chęcią będę ich obserwował :)
0
@tomek8756 U mnie wiele rzeczy się na to składa.
Wszystko po trochu: kultura, nieustępliwość, język, kulinaria, piękne miasta na czele z Warszawą :D
0
@Encore Myślę, że ćwierćfinał jest w ich zasięgu ;)
6
@VegetaPolska Mówiłem ci już kiedyś, przyjdzie czas i na ciebie, ale musisz spuścić z tonu, bo się jakiejś depresji nabawisz.
Usuń te gówna typu tinder, badoo, sympatię itp i daj sobie na wstrzymanie. Popracuj trochę nad sobą, zadbaj o psychikę (bo w tych tematach jest ona bardzo ważna), zapisz się może na jakąś siłownie, popracuj nad sylwetką, złapiesz trochę pewności siebie ;)
Ps: I zagaduj do nich w realu, bo tutaj w przeciwieństwie do pisania, masz szybką odpowiedź - tak albo nie. A nie pisanie po kilka tygodni/miesięcy i tracenie czasu, żeby na koniec nic z tego nie wyszło.
0
@Kszysiek7
Fati/Olmo, Morata, Nico/ Sarabia
Pedri, Busquets, Koke
Alba/Gaya, Laporte, Garcia/Pau, Carvajal
Unai Simon
Może nie 1/2 finału, ale ćwierćfinał taką kadrą to jest obowiązek
0
@tristan87 Nie ma co, argentyńscy fanatycy uruchomią boty.
6
@Lionel_Messi10 To w związku z tym, że dopowiadasz i widzisz rzeczy, których tu nie ma. Ja wiem, że chciałbyś, żeby każde środowisko piłkarskie kibicowało Argentynie, ale na tej reprezentacji Mundial się nie kończy ;)
4
@Lionel_Messi10 Ale co "kolejny"?
Nie wiem czego Ty nie rozumiesz? Przecież gołym okiem widać, że jest to wsparcie dla Messiego i Tagliafico a nie stricte dla Argentyny, ale tak wiem to ja jestem ślepy xDD
1
@DonAndresFCB Co Ty mówisz? Robimy argentyńców na miękko
5
@Lionel_Messi10 Oj Leon, przez to zapatrzenie na Argentynę widzisz rzeczy, których nie ma xD
2
@vangoor @krystian @bielik oddaj mu kwit
5
@MesQueUnClub96 przestań wkurzać starego @Luciano99, bo jak Ci następnym razem przyfasoli z tej laski to skończysz na OIOMie. Dobrze ci radzę.
2
@kynio302
4
Zdecydowanie najlepsza Mundialowa piosenka i nawet z tym nie handlujcie
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
3
Grande jak zawsze w punkt o pseudo gangusach i disco polowcach.