0

@martin3131 Cieszy mnie, że przynajmniej masz tego świadomość. Bez odbioru.

0

2

@Bykunn Ale to nie ostatnio, to nie jest jego pierwszy raz ;)

0

@Medium Zawsze miałeś opcję Żabka, makaron spaghetti z klopsami Pudliszki i jesteś najedzony do syta

1

@Medium Szybko żeś się z wypłaty spłukał

1

@Bykunn Nie odpisuj mu, martinek lubi poprowokować, do tego popiera partię rządzącą

0

Miło się ogląda takie obrazki :)

4

Oponiarz z ósmego, to najważniesze.

2

@Medium Deszcz pada

0

6 milionów osób wykonuje taniec deszczu xD

0

@Transu96 Tyle w temacie, idź teraz szukaj podkładki pod myszkę xD


0

@MesQueUnClub96 W tym to chyba Hitler był najlepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@MESSIah16 W ogóle w tym sezonie mamy zajebisty skład w ataku :p

Szobo, Olmo, Forsi, Timo, Silva i Nkunku

0

@MESSIah16 Oczywiście, że tak.

0

@chavez Ahh ta Hiszpania z Casillasem, Puyolem, Xavim, Iniestą, Villą czy Torresem, łezka się kręci ;)

0

@Encore No skład mają solidny, z miłą chęcią będę ich obserwował :)

0

@tomek8756 U mnie wiele rzeczy się na to składa.

Wszystko po trochu: kultura, nieustępliwość, język, kulinaria, piękne miasta na czele z Warszawą :D

0

@Encore Myślę, że ćwierćfinał jest w ich zasięgu ;)

6

@VegetaPolska Mówiłem ci już kiedyś, przyjdzie czas i na ciebie, ale musisz spuścić z tonu, bo się jakiejś depresji nabawisz.

Usuń te gówna typu tinder, badoo, sympatię itp i daj sobie na wstrzymanie. Popracuj trochę nad sobą, zadbaj o psychikę (bo w tych tematach jest ona bardzo ważna), zapisz się może na jakąś siłownie, popracuj nad sylwetką, złapiesz trochę pewności siebie ;)

Ps: I zagaduj do nich w realu, bo tutaj w przeciwieństwie do pisania, masz szybką odpowiedź - tak albo nie. A nie pisanie po kilka tygodni/miesięcy i tracenie czasu, żeby na koniec nic z tego nie wyszło.

0

@Kszysiek7
Fati/Olmo, Morata, Nico/ Sarabia
Pedri, Busquets, Koke
Alba/Gaya, Laporte, Garcia/Pau, Carvajal
Unai Simon

Może nie 1/2 finału, ale ćwierćfinał taką kadrą to jest obowiązek

0

@tristan87 Nie ma co, argentyńscy fanatycy uruchomią boty.

6

@Lionel_Messi10 To w związku z tym, że dopowiadasz i widzisz rzeczy, których tu nie ma. Ja wiem, że chciałbyś, żeby każde środowisko piłkarskie kibicowało Argentynie, ale na tej reprezentacji Mundial się nie kończy ;)

4

@Lionel_Messi10 Ale co "kolejny"?

Nie wiem czego Ty nie rozumiesz? Przecież gołym okiem widać, że jest to wsparcie dla Messiego i Tagliafico a nie stricte dla Argentyny, ale tak wiem to ja jestem ślepy xDD

1

@DonAndresFCB Co Ty mówisz? Robimy argentyńców na miękko

5

@Lionel_Messi10 Oj Leon, przez to zapatrzenie na Argentynę widzisz rzeczy, których nie ma xD

2

@vangoor @krystian @bielik oddaj mu kwit

5

@MesQueUnClub96 przestań wkurzać starego @Luciano99, bo jak Ci następnym razem przyfasoli z tej laski to skończysz na OIOMie. Dobrze ci radzę.


2

4

Zdecydowanie najlepsza Mundialowa piosenka i nawet z tym nie handlujcie


@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

3

Grande jak zawsze w punkt o pseudo gangusach i disco polowcach.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?