HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Faro Jak dadzą koło 100 milionów euro to sam go zawiozę na El Prat.
0
@Emhyr No to jeśli PO, to dałbym se z nim święty spokój.
Dziwie się, że Xavi go chce po tym jak miernie prezentował się w Tottenhamie. Zwyczajnie nie czaję co on ma wnieść?
Dlaczego nie zainteresujemy się tym przebojowym Porro ze Sportingu, tylko chcemy sprowadzać gości, którzy nie prezentują poziomu Barcelony?
1
@Emhyr Foyth w planach Xaviego gra na PO czy ŚO?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@okiemtypera_lucaxx95 No to identycznie jak u mnie.
Nie wiem co takie osoby chcą osiągnąć takim gadaniem?
1
@okiemtypera_lucaxx95 Moja ciotka może nie "madka", ale ma trójkę dzieci - 16-letniego syna i dwójkę bliźniaków 10 lat.
Rozmawiasz z nią na jakiś temat, przedstawiasz konkretne argumenty, a ta ci wyjeżdza z tekstem "będziesz miał trójkę dzieci"...
Kiedyś się jej zapytałem, czy się chwali czy się żali to się wielce oburzyła xD
0
@Rust_Cohle Nie, zwyczajnie nie siedzi mi w tej fifie
0
@Rust_Cohle Nkunku albo de Jong za Valverde, i jest git. Tylko trzebaby zmienić formację
6
@budel17 Szkoda, że trenerki nie ma TOP...
0
@PatrykBarcelona Zezłomował Valverde [Zobacz jak] xD
0
@mrboom Tutaj to już czyste domysły, i odpowiedź na twój komentarz ;)
''chce mieć więcej niż 3k na rękę, to robi dłużej, proste''
0
@mrboom Wiem, i ja broń Boże tego nie krytykuję. Sam mieszkam i pracuję w średniej wielkości mieście gdzie dojeżdżają ludzie z okolicznych wiosek gdzie brakuje pracy, więc wiem o co chodzi.
Odnoszę się tylko do godzin pracy i zarobków, bo jeśli kolega faktycznie robi po 12h i zarabia 3k to na jego miejscu zmieniłbym pracę.
0
@mrboom Rozumiem, aczkolwiek nie rozumiem jak można się tak zajeżdżać.
To już lepiej zmienić robotę, jak musisz tyrać po 12h, żeby zarobić więcej niż 3k
6
@Krystian1588 Co Ty z Ukrainy jesteś, że 12-stki robisz?
0
@GuerillaAthletic W końcu głos rozsądku. Pozdrawiam z okolic Warszawy ;)
8
@IronSanHybrid Przecież to @MesQueUnClub96. Od czasu gdy @Rust_Cohle zobaczył jak jego pierworodny się zabawia, wydziedziczył go, i biedaczyna musi spać w szopie na skupie u @Luciano99
1
@Encore Czyli mówisz, że wydawałbyś pieniądze w samotności? :|
3
Kolega @gumaz zadał pytanie z oczywistą odpowiedzią, więc ja zadam z nieoczywistą :)
Macie do wyboru wygrać milion w lotto, ale będzie ciążyło nad wami fatum i będziecie mieli same niepowodzenia w miłości czy zostajecie z obecnym stanem konta, ale znajdujecie wymarzoną partnerkę na całe życie?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Mario96w @Medium
2
@Kgorecki2500 Ofensywnie jak na 22 dni w serwisie :D
Zapewne kolejnych 20-stu nie przetrwa xD
6
@Luciano99 Ostatni filmik to spotkanie La Rambli
@Lionel_Messi10 @Kapitan hawk i niezawodny @arasz1819 kontra @masq @koksik2700 xD
1
@arasz1819 Puchar Korniszona xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lionel_Messi10 Oglądałem. Idąc tym torem, Argentyna, która teraz z każdym wygrywa, może zaliczyć totalną wtopę i szybko odpaść, tak samo jak Francuzi mogą odpalić.
Nie wierze w przesądy, Australia i Tunezja nie wyjdzie z grupy.
13
@Rewolucja123 Pięknie opisałeś grę Busquetsa.
4
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 No i cyk, ''ogórki'' z Francji trafiają na Argentynę i wywalają ją z Mundialu jak w 2k18 xD
1
I cyk, Timo Werner ląduje za Carrasco :D
Ale będzie robił wiatr na lewej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle
0
@barcelonaLM Zi0br0 musi mieć haki na pisiorów, że nadal go trzymają i pozwalają blokować pieniądze z KPO...
To jest niepojęte
0
@Kuba_1 Z matką trochę przesadził, aczkolwiek reszta w punkt!
1
@Lionel_Messi10 Wiem, ale tak czy siak nie traktowałbym tego jako pewnik.
Nie ukrywam, Argentyna jest mocna, ale jest też kilka innych ekip, które mają lepszą kadrę i spokojnie mogą z nimi przegrać, choć nie powiem, złoto Argentyny byłoby pięknym zwieńczeniem kariery Messiego.
Czas pokaże gdzie zajdą
0
@Lionel_Messi10 Już to widzę, jak Niemcy dostaną 0:3 od Brazylii, tym bardziej za Flick'a xDDD
Zresztą, zobaczysz, że wygra ktoś z trójki Brazylia, Francja, Niemcy.
Tym bliżej Mundialu, tym bardziej mi się wydaje, że ten balonik pt. ''Argentyna'' szybko pęknie i skończą się marzenia o złocie.