4

@Faro Jak dadzą koło 100 milionów euro to sam go zawiozę na El Prat.

0

@Emhyr No to jeśli PO, to dałbym se z nim święty spokój.

Dziwie się, że Xavi go chce po tym jak miernie prezentował się w Tottenhamie. Zwyczajnie nie czaję co on ma wnieść?

Dlaczego nie zainteresujemy się tym przebojowym Porro ze Sportingu, tylko chcemy sprowadzać gości, którzy nie prezentują poziomu Barcelony?

1

@Emhyr Foyth w planach Xaviego gra na PO czy ŚO?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 No to identycznie jak u mnie.

Nie wiem co takie osoby chcą osiągnąć takim gadaniem?

1

@okiemtypera_lucaxx95 Moja ciotka może nie "madka", ale ma trójkę dzieci - 16-letniego syna i dwójkę bliźniaków 10 lat.

Rozmawiasz z nią na jakiś temat, przedstawiasz konkretne argumenty, a ta ci wyjeżdza z tekstem "będziesz miał trójkę dzieci"...

Kiedyś się jej zapytałem, czy się chwali czy się żali to się wielce oburzyła xD

0

@Rust_Cohle Nie, zwyczajnie nie siedzi mi w tej fifie

0

@Rust_Cohle Nkunku albo de Jong za Valverde, i jest git. Tylko trzebaby zmienić formację

6

@budel17 Szkoda, że trenerki nie ma TOP...

0

@PatrykBarcelona Zezłomował Valverde [Zobacz jak] xD

0

@mrboom Tutaj to już czyste domysły, i odpowiedź na twój komentarz ;)

''chce mieć więcej niż 3k na rękę, to robi dłużej, proste''

0

@mrboom Wiem, i ja broń Boże tego nie krytykuję. Sam mieszkam i pracuję w średniej wielkości mieście gdzie dojeżdżają ludzie z okolicznych wiosek gdzie brakuje pracy, więc wiem o co chodzi.

Odnoszę się tylko do godzin pracy i zarobków, bo jeśli kolega faktycznie robi po 12h i zarabia 3k to na jego miejscu zmieniłbym pracę.

0

@mrboom Rozumiem, aczkolwiek nie rozumiem jak można się tak zajeżdżać.

To już lepiej zmienić robotę, jak musisz tyrać po 12h, żeby zarobić więcej niż 3k

6

@Krystian1588 Co Ty z Ukrainy jesteś, że 12-stki robisz?

0

@GuerillaAthletic W końcu głos rozsądku. Pozdrawiam z okolic Warszawy ;)

8

@IronSanHybrid Przecież to @MesQueUnClub96. Od czasu gdy @Rust_Cohle zobaczył jak jego pierworodny się zabawia, wydziedziczył go, i biedaczyna musi spać w szopie na skupie u @Luciano99

1

@Encore Czyli mówisz, że wydawałbyś pieniądze w samotności? :|

3

Kolega @gumaz zadał pytanie z oczywistą odpowiedzią, więc ja zadam z nieoczywistą :)

Macie do wyboru wygrać milion w lotto, ale będzie ciążyło nad wami fatum i będziecie mieli same niepowodzenia w miłości czy zostajecie z obecnym stanem konta, ale znajdujecie wymarzoną partnerkę na całe życie?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Mario96w @Medium

2

@Kgorecki2500 Ofensywnie jak na 22 dni w serwisie :D

Zapewne kolejnych 20-stu nie przetrwa xD

6

@Luciano99 Ostatni filmik to spotkanie La Rambli

@Lionel_Messi10 @Kapitan hawk i niezawodny @arasz1819 kontra @masq @koksik2700 xD

1

@arasz1819 Puchar Korniszona xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lionel_Messi10 Oglądałem. Idąc tym torem, Argentyna, która teraz z każdym wygrywa, może zaliczyć totalną wtopę i szybko odpaść, tak samo jak Francuzi mogą odpalić.

Nie wierze w przesądy, Australia i Tunezja nie wyjdzie z grupy.

13

@Rewolucja123 Pięknie opisałeś grę Busquetsa.

4

@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 No i cyk, ''ogórki'' z Francji trafiają na Argentynę i wywalają ją z Mundialu jak w 2k18 xD

1

I cyk, Timo Werner ląduje za Carrasco :D

Ale będzie robił wiatr na lewej stronie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kgorecki2500 @Rust_Cohle

0

@barcelonaLM Zi0br0 musi mieć haki na pisiorów, że nadal go trzymają i pozwalają blokować pieniądze z KPO...

To jest niepojęte

0

@Kuba_1 Z matką trochę przesadził, aczkolwiek reszta w punkt!

1

@Lionel_Messi10 Wiem, ale tak czy siak nie traktowałbym tego jako pewnik.

Nie ukrywam, Argentyna jest mocna, ale jest też kilka innych ekip, które mają lepszą kadrę i spokojnie mogą z nimi przegrać, choć nie powiem, złoto Argentyny byłoby pięknym zwieńczeniem kariery Messiego.

Czas pokaże gdzie zajdą

0

@Lionel_Messi10 Już to widzę, jak Niemcy dostaną 0:3 od Brazylii, tym bardziej za Flick'a xDDD

Zresztą, zobaczysz, że wygra ktoś z trójki Brazylia, Francja, Niemcy.

Tym bliżej Mundialu, tym bardziej mi się wydaje, że ten balonik pt. ''Argentyna'' szybko pęknie i skończą się marzenia o złocie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?