0

@Marcelinho99 Nie ma opcji, nie z Arabią

3

@Deviler Ciuchcia już odpalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Rust_Cohle Po 5 godzinach to byłbym jak zombie -_-

Czasami jak jestem u kogoś z rodziny czy u znajomych gdzie są dzieciaki to jeszcze bardziej doceniam ten spokój, że nie mam jeszcze urwisa :)

2

@koksik2700 Tutaj akurat nie ma co pompować. Mecz do pierwszej bramki, jak szybko strzelą to będzie z 3/4:0

0

@Rust_Cohle Śmiechy śmiechami, ale nie wyobrażam sobie nie spać po nocce. U mnie bite 8h musi być

1

@AlexDark00 Rozumiem, że dzisiaj nie śpisz xD?

0

@Kapitan hawk Fremad Danmark!!

0

@arasz1819 Masz rację, oznaczenie miało być do Rusta, co nie zmienia faktu, że to zwykły bełkot.
Chłopie, uważasz się za wielce "dorosłego" a bawisz się w jakieś wojenki internetowe xD

Ps: Jak tam karny "Garecika"?

3

Był kiedyś taki film 300 mil do nieba
Ja do nieba mam bliżej pół litra potrzeba
Wódeczko wódeczko cóżeś Ty za pani
Że po tobie wszyscy chłopcy zarz*gani

Żadne RKS Huwdu @Sulimo ;)

0

@arasz1819 "trafiam w czuły punkt choroby uzależnienia i dostajesz szajby. Dzwonisz po zombiaków i próbujecie mnie kąsać w watasze. Przecież to nawet twój idol CR by zrozumiał gdzie robi błąd...."

Co on bredzi xDD

I on niby taki dorosły :p

0

@tomek8756 Ale kolegów podłapałeś :D

1

Let's go Walia!

1

Lubię Stany jako kraj, ale let's go Walia!

0

@Kgorecki2500 Chyba w golfie.

2

@Kgorecki2500 Bale, mówi Ci to coś? ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

3

@Ojciec5tkidzieci Hamuj się, bo zaraz napisze, że jesteś madryciakiem xD

3

@A4ron "Silna Holandia" xDDDDD

0

Spory błąd Mendy'ego :/

0

@Encore Ciii, bo jego fanboje Cię zjedzą :p

7

Szkoda, że na ostatniej prostej wypadł im ten Mane, bo ta Holandia jest do ukłucia.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

2

@P33ck Mi się akurat podoba to spotkanie ;)

1

@Zoker Też się dziwię, ale to tylko potwierdza, że nawet w Urugwaju jest lepsze szkolenie niż w 38 mln Polsce :|

Zresztą Chorwacja też malutki kraj, a kadrę też mają znakomitą.

@Rust_Cohle Osobiście uważam, że Nunez wyjdzie w pierwszym, tylko nie wiem czyim kosztem.

@barcelonaLM Muslera jest powołany, w eliminacjach rozegrał kilka spotkań, także myślę, że i teraz wyjdzie w którymś meczu :)

2

Przejrzałem sobie 10 ostatnich meczów Urugwaju o punkty, i imo tak wyjdą w czwartek na Koreę.


Suarez, Cavani/Nunez
De La Cruz, Bentancur, Valverde, De Arrascaeta
Olivera, Giménez, Godin (C), G.Varela
Rochet

Niesamowicie mocny skład, oby osiągnęli coś wielkiego.

2

@Deviler On celowo taki jest, bo po Mundialu będą go rozbierać

0

@FioletoweOczy @Foro Hand of Blood Top topów

2

No to w 1/4 z Lechia Zielona Góra, finał coraz bliżej :p
@fart

0

@Michael24
Kibicuję: Hiszpania, Urugwaj, Niemcy
Kosy: Anglia, Katar

0

Jeszcze tylko wpierdziel do zera z Senegalem i Holandią

1

@Kgorecki2500 Dycha za ich porażkę to bardzo mała cena

1

Dziękuję Ci Ennerze, jeszcze jedną
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?