HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 Nie ma opcji, nie z Arabią
3
@Deviler Ciuchcia już odpalona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle Po 5 godzinach to byłbym jak zombie -_-
Czasami jak jestem u kogoś z rodziny czy u znajomych gdzie są dzieciaki to jeszcze bardziej doceniam ten spokój, że nie mam jeszcze urwisa :)
2
@koksik2700 Tutaj akurat nie ma co pompować. Mecz do pierwszej bramki, jak szybko strzelą to będzie z 3/4:0
0
@Rust_Cohle Śmiechy śmiechami, ale nie wyobrażam sobie nie spać po nocce. U mnie bite 8h musi być
1
@AlexDark00 Rozumiem, że dzisiaj nie śpisz xD?
0
@Kapitan hawk Fremad Danmark!!
0
@arasz1819 Masz rację, oznaczenie miało być do Rusta, co nie zmienia faktu, że to zwykły bełkot.
Chłopie, uważasz się za wielce "dorosłego" a bawisz się w jakieś wojenki internetowe xD
Ps: Jak tam karny "Garecika"?
3
Był kiedyś taki film 300 mil do nieba
Ja do nieba mam bliżej pół litra potrzeba
Wódeczko wódeczko cóżeś Ty za pani
Że po tobie wszyscy chłopcy zarz*gani
Żadne RKS Huwdu @Sulimo ;)
0
@arasz1819 "trafiam w czuły punkt choroby uzależnienia i dostajesz szajby. Dzwonisz po zombiaków i próbujecie mnie kąsać w watasze. Przecież to nawet twój idol CR by zrozumiał gdzie robi błąd...."
Co on bredzi xDD
I on niby taki dorosły :p
0
@tomek8756 Ale kolegów podłapałeś :D
1
Let's go Walia!
1
Lubię Stany jako kraj, ale let's go Walia!
0
@Kgorecki2500 Chyba w golfie.
2
@Kgorecki2500 Bale, mówi Ci to coś? ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
@Ojciec5tkidzieci Hamuj się, bo zaraz napisze, że jesteś madryciakiem xD
3
@A4ron "Silna Holandia" xDDDDD
0
Spory błąd Mendy'ego :/
0
@Encore Ciii, bo jego fanboje Cię zjedzą :p
7
Szkoda, że na ostatniej prostej wypadł im ten Mane, bo ta Holandia jest do ukłucia.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
2
@P33ck Mi się akurat podoba to spotkanie ;)
1
@Zoker Też się dziwię, ale to tylko potwierdza, że nawet w Urugwaju jest lepsze szkolenie niż w 38 mln Polsce :|
Zresztą Chorwacja też malutki kraj, a kadrę też mają znakomitą.
@Rust_Cohle Osobiście uważam, że Nunez wyjdzie w pierwszym, tylko nie wiem czyim kosztem.
@barcelonaLM Muslera jest powołany, w eliminacjach rozegrał kilka spotkań, także myślę, że i teraz wyjdzie w którymś meczu :)
2
Przejrzałem sobie 10 ostatnich meczów Urugwaju o punkty, i imo tak wyjdą w czwartek na Koreę.
Suarez, Cavani/Nunez
De La Cruz, Bentancur, Valverde, De Arrascaeta
Olivera, Giménez, Godin (C), G.Varela
Rochet
Niesamowicie mocny skład, oby osiągnęli coś wielkiego.
2
@Deviler On celowo taki jest, bo po Mundialu będą go rozbierać
0
@FioletoweOczy @Foro Hand of Blood Top topów
2
No to w 1/4 z Lechia Zielona Góra, finał coraz bliżej :p
@fart
0
@Michael24
Kibicuję: Hiszpania, Urugwaj, Niemcy
Kosy: Anglia, Katar
0
Jeszcze tylko wpierdziel do zera z Senegalem i Holandią
1
@Kgorecki2500 Dycha za ich porażkę to bardzo mała cena
1
Dziękuję Ci Ennerze, jeszcze jedną
@Kgorecki2500 @Kondziubarca