HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdzie są teraz fanboje i zwolennicy Brazola? No, pokażcie się, przecież miał być takim crackiem, że hoho...
8
Macie swojego cracka Raphinhe drewniaka, wiedziałem, że tak będzie...
''AlE pRZeCieŻ w sŁaByM LeEDs lIcZbY rObIł''
1
Vamos Barca!!!
9
Kapitalny mają ten hymn
0
@Messiah10 Jakiego lady pank?
0
Bez zaskoczeń, niemal identyczny skład co chciałem, jedynie Raphinha za Fatiego.
W końcu Frenkie od 1', nic tylko po zwycięstwo!
1
@Ronin47 Do boju!!!11
0
@SelloutCrowd Wiem, dlatego napisałem, że niezbyt trafne porównanie ;)
3
@Kamilos84 @Luciano99 Co nie mówiłeś, że złapałeś fuchę w Legnicy?
0
@SelloutCrowd Może niezbyt trafne porównanie, ale przejedź się na Legia - Lech/Widzew na Łazienkowską, bo atmosfera jest naprawdę TOP!
3
Sprawa dla reportera z Kononowiczem? TOP!
I ten Kaszewiak broniący uniwersum :D
0
@Medium Za 10 lat to będzie wyskakiwać na głównej XDDD
1
@Gibbon_FCB Szachtar też miał dostać, i co?
1
@Rust_Cohle Ja go tu widzę od 2014, i się chyba nie doczekam ;(
1
@Mario96w Selena i Ariana? TOP!
1
@Transu96 Chcesz to Ci prześlę namiary na pewną 20-letnią ukraineczkę co umie w te klocki, a i jeszcze na jakiegoś bociana na odwagę ci wystarczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Transu96 Za 2 paki to chyba jakaś 40-stka z przebiegiem Passata xD
0
@Pewex Z tej trójki Billie, ale ogólnie czekam na koncert Lil Yachty'ego z Matim Morawieckim i wykon "Poland" ^^
1
@macio_944 To akurat PiSowska podszywka, odpowiednik naszego "madryciaka" ;p
4
@Rust_Cohle Under ×_×
1
@macio_944 A mi się jednak wydaje, że nam kibicuje, co widzę jakieś jego posty na IG w koszulkach piłkarskich, to jest to właśnie Barcelona ;)
A co do już samego Wojewódzkiego, to od dawna zauważyłem, że istnieje jakiś trend i ludzie hejtują go dla zasady, bo "robi z siebie debila w tefauenie", a druga sprawa to zazdrość - wystarczy spojrzeć na komentarze pod postami, jaka żółć się tam wylewa.
5
@arasz1819 Konfa konfą, ale weź skrusz te betonowe 30 procentowe uwielbienie do pisuarów.
Tutaj nawet sroga zima z -30 tego nie zmieni...
1
@bartekvisca A niech sobie pracują, co w tym złego? Przecież Kuba otwarcie kibicuje Barcelonie, więc jaki tu problem?
0
@Transu96 Tesz jest debezd
2
Prezes jest debezd!
2
@Kgorecki2500 Nie do końca jestem przekonany tej czystej Chelsea i City
W meczu Liverpoolu dałbym +8,5 rożnych i +1,5 gola
1
@Kgorecki2500 Hmm, przypadek.
Tak to się zaczyna, a potem sojowe latte ^^
0
@SteuerFreiMoney A zdrowie i zasobność portfela?
0
@Cvzx Dałbym mu szansę. Jak ma się do czegoś nadawać jak ciągle dostaje ogony?
@Emhyr Też mi się tak wydaję, ale myślę, że Frenkie byłby tu lepszym rozwiązaniem.
1
Jakbyście byli na miejscu Xaviego, jaki skład byście zestawili na jutro?
Fati, Lewandowski, Dembele
Pedri, Busquets, F. De Jong
Balde, Garcia, Kounde, Roberto
Ter Stegen
Myślę, że na chwilę obecną jest to nasze najmocniejsze zestawienie.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr