1

0

@Khajio Nie chcę wiedzieć co tam się będzie u niego działo, jak Argentyna na mundialu nie daj Boże, szybko poleci.

0

@Aragorn33 Wiem przecież :p

Ja też żartowałem, przecież kto o zdrowych zmysłach chciałby Otamendiego czy szklanego Di Marię ;)

1

@Aragorn33 @Geble To ja proponuję zostawić Albę i Busquetsa i sprowadzić Otamendiego i Di Marię, żeby Messiemu nie było smutno przy ewentualnym powrocie :D

14

- Gavi po 60 minucie do zmiany
- Kessie to drewniak
- Witsel to placek

Za to De Paul, który nie jest nawet podstawowym zawodnikiem Atletico jest "kotem" xD

Wyjaśnijcie mi, gdzie tu logika.

0

@Lionel_Messi10 Potężny kot, że nawet w Atletico nie gra w podstawie.

Może starczy już sprowadzania do tego klubu średniaków, którzy nic kompletnie do nas nie wniosą.

2

@Cvzx Nie, lepiej iść to tradycyjnej kasy, żebyś nie nadążył pakować xD

5

Komentarz usunięty

2

I took the woooook, to Poland!

1

@Rust_Cohle
1. Lester - Crystal Palace 2/+2,5
2. Fulham - Bournemouth 1/-2,5
3. Wolves - Nottingham Forest 1/-2,5
4. Tottenham - Everton 1/+2,5
5. Aston Villa - Chelsea 2/-2,5
6. Leeds - Arsenal 2/+2,5
7. United - Newcastle 1/+2,5
8. Southampton - West Ham X/-2,5
9. Liverpool - Manchester City 1/+2,5
10. Over rzutów karnych w kolejce -3,5

0

@Peciak Tu jak tu, wejdź na FB, tam to dopiero się szambo na niego wylewa...

Ja mu się kompletnie nie dziwię, też bym nie podał po takiej chamówie.

11

@valdeq Dymają nas na rekordowych marżach na paliwie i energii, ale ludzie dalej zadowoleni, jestem ciekawy kiedy te zakały się w końcu obudzą...

Paliwo: Marża z 300% sprzed wojny do 3000% na dzień dzisiejszy

Energia: W zeszłym roku marża wynosiła 12%, teraz 72 xD

0

@ef Hmm, wyjdziemy na ulicę, pamiętaj, że u nas, żeby wyjść to musi być temat TVNu albo aborcji a inflacja, drożyzna? A po co? Wszystko gra...

0

@ef No i co zrobimy?

1

@Kgorecki2500 Wątpie, że obie drużyny nabiją 5 rogów

1

@Rust_Cohle Jakich rzutów, karnych?

0

@Cvzx Mi też mega siada

5

Uwielbiam te przeróbki z Simpsonami xD


@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @MesQueUnClub96 @Mario96w

1

@Sulimo ''Korzystajac z odrobiny swobody''

Co Ty w pace siedzisz i wyszedłeś na plac, czy ocb? :D

22

@Barcanajlepszyteam To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wszystkie te ruchy (czyt. Just Stop Oil, BLM, LGBT itd) nie mają na celu pomagać danej społeczności a jedynie prać mózgi i nabijać kabzę...

Jak dla mnie, za to powinna być paka na długie lata, albo grzywna o równowartości tego obrazu.

2

@hayek Jeśli chodzi o spotifajowe zderzaki, to tylko ta pani :p
https://www.instagram.com/p/CHeIhFqHXds/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

10

aLe KtO tO jEsT TeN dReJk?

AlE pO Co tO?

Ale się spłakały boomerki.

6

@Kondziubarca Elonek pewnie oburzony reakcją na jego żałosne tweety i się pogniewał, ojoj.

Zrobił sobie darmową reklamę Starlinków to już nie potrzeba dalej tego promować.

3

@Luciano99 A zasadził ktoś Panu kiedyś kopa w dupę?
Za ujawnianie prywatnej korespondencji pod płot!

1

@Kgorecki2500 Ja liczę na dwumeczyk z Szachtarem, jeśli i jednej i drugiej drużynie nie uda się awansować do 1/8 LM.

0

@taris 44 minuty z 2003 roku

1

@Rust_Cohle Oznaczaj jak cuś

1

@BARCA1899Messi Oraz Pique do spółki z Busquetsem :(

0

@Coutinho007 Broń nas Panie przed tym Alonso.

0

@tristan87 Na ŚO obok Rüdigera na 100% Valeriy Bondar z Szachtara

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?