HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Nie.
0
@Khajio Nie chcę wiedzieć co tam się będzie u niego działo, jak Argentyna na mundialu nie daj Boże, szybko poleci.
0
@Aragorn33 Wiem przecież :p
Ja też żartowałem, przecież kto o zdrowych zmysłach chciałby Otamendiego czy szklanego Di Marię ;)
1
@Aragorn33 @Geble To ja proponuję zostawić Albę i Busquetsa i sprowadzić Otamendiego i Di Marię, żeby Messiemu nie było smutno przy ewentualnym powrocie :D
14
- Gavi po 60 minucie do zmiany
- Kessie to drewniak
- Witsel to placek
Za to De Paul, który nie jest nawet podstawowym zawodnikiem Atletico jest "kotem" xD
Wyjaśnijcie mi, gdzie tu logika.
0
@Lionel_Messi10 Potężny kot, że nawet w Atletico nie gra w podstawie.
Może starczy już sprowadzania do tego klubu średniaków, którzy nic kompletnie do nas nie wniosą.
2
@Cvzx Nie, lepiej iść to tradycyjnej kasy, żebyś nie nadążył pakować xD
5
Komentarz usunięty
2
I took the woooook, to Poland!
1
@Rust_Cohle
1. Lester - Crystal Palace 2/+2,5
2. Fulham - Bournemouth 1/-2,5
3. Wolves - Nottingham Forest 1/-2,5
4. Tottenham - Everton 1/+2,5
5. Aston Villa - Chelsea 2/-2,5
6. Leeds - Arsenal 2/+2,5
7. United - Newcastle 1/+2,5
8. Southampton - West Ham X/-2,5
9. Liverpool - Manchester City 1/+2,5
10. Over rzutów karnych w kolejce -3,5
0
@Peciak Tu jak tu, wejdź na FB, tam to dopiero się szambo na niego wylewa...
Ja mu się kompletnie nie dziwię, też bym nie podał po takiej chamówie.
11
@valdeq Dymają nas na rekordowych marżach na paliwie i energii, ale ludzie dalej zadowoleni, jestem ciekawy kiedy te zakały się w końcu obudzą...
Paliwo: Marża z 300% sprzed wojny do 3000% na dzień dzisiejszy
Energia: W zeszłym roku marża wynosiła 12%, teraz 72 xD
0
@ef Hmm, wyjdziemy na ulicę, pamiętaj, że u nas, żeby wyjść to musi być temat TVNu albo aborcji a inflacja, drożyzna? A po co? Wszystko gra...
0
@ef No i co zrobimy?
1
@Kgorecki2500 Wątpie, że obie drużyny nabiją 5 rogów
1
@Rust_Cohle Jakich rzutów, karnych?
0
@Cvzx Mi też mega siada
5
Uwielbiam te przeróbki z Simpsonami xD
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Emhyr @MesQueUnClub96 @Mario96w
1
@Sulimo ''Korzystajac z odrobiny swobody''
Co Ty w pace siedzisz i wyszedłeś na plac, czy ocb? :D
22
@Barcanajlepszyteam To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wszystkie te ruchy (czyt. Just Stop Oil, BLM, LGBT itd) nie mają na celu pomagać danej społeczności a jedynie prać mózgi i nabijać kabzę...
Jak dla mnie, za to powinna być paka na długie lata, albo grzywna o równowartości tego obrazu.
2
@hayek Jeśli chodzi o spotifajowe zderzaki, to tylko ta pani :p
https://www.instagram.com/p/CHeIhFqHXds/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
10
aLe KtO tO jEsT TeN dReJk?
AlE pO Co tO?
Ale się spłakały boomerki.
6
@Kondziubarca Elonek pewnie oburzony reakcją na jego żałosne tweety i się pogniewał, ojoj.
Zrobił sobie darmową reklamę Starlinków to już nie potrzeba dalej tego promować.
3
@Luciano99 A zasadził ktoś Panu kiedyś kopa w dupę?
Za ujawnianie prywatnej korespondencji pod płot!
1
@Kgorecki2500 Ja liczę na dwumeczyk z Szachtarem, jeśli i jednej i drugiej drużynie nie uda się awansować do 1/8 LM.
0
@taris 44 minuty z 2003 roku
1
@Rust_Cohle Oznaczaj jak cuś
1
@BARCA1899Messi Oraz Pique do spółki z Busquetsem :(
0
@Coutinho007 Broń nas Panie przed tym Alonso.
0
@tristan87 Na ŚO obok Rüdigera na 100% Valeriy Bondar z Szachtara