HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Czyli Łunin w bramce.
Jest to jakaś szansa dla Szachtara :)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Mario Götze
0
Szkoda, że nie trafiliśmy na Francję kosztem Czechów :(
1
@MarioVeB! W punkt!
1
@Kgorecki2500 Właśnie wracam z meczu, jak będę w domu to lukne.
1
No i elegancko, wymęczone, ale kolejne 3pkt zostają w stolicy :D
0
@Rust_Cohle
1. Bournemouth - Lester X/-2,5
2. Chelsea - Wolves 1/+2,5
3. Manchester City - Southampton 1/+2,5
4. Newcastle - Brentford X/-2,5
5. Brighton - Tottenham 2/-2,5
6. Crystal Palace - Leeds 1/+2,5
7. West Ham - Fulham 1/-2,5
8. Arsenal - Liverpool 2/+2,5
9. Everton - Manchester United X/-2,5
10. Nottingham Forest - Aston Villa 2/-2,5
2
@Lionel_Messi10 To co dopiero powiedzieć o Ronaldinho :p
1
@Jakchcesz To chyba przychód ze wszystkich źródeł: reklamy, kontrakty itd
0
@Emhyr 120m dolarów a u nas miał grać za darmo xD
0
@Ali3231 Iker Casillas, Káka i Benzema
3
@Medium To lepsze xD
''Uderz mnie pałą po twarzy - dziewczyny mówcie to wprost".
0
@Rust_Cohle Zapytaj @MesQueUnClub96 on jest w tym mocno obeznany.
1
@Rust_Cohle A u mnie urlopik do 17-ego października :D
Nawet mi was nie żal robaki ^^
1
@clyde Dzień Dobry
https://youtube.com/clip/UgkxV3KM6L1RhiOa0XsWbPEsi3zOg2EvvEuU
3
@macio_944 @Emhyr @Lionel_Messi10
sio do Błenos Ajres antypolaki
2
@gumaz Oczywiście, że za Polską.
4
@tristan87 Typowy polaczek.
Jak jest chlańsko, to wtedy wielcy koledzy a jak kierownik pogania na robocie, to wtedy donosi szefowi, że kieras drze mordę.
Ojj nie ładnie.
2
@tristan87 Jakoś jak robiliście kratę amareny, to ci to jakoś nie przeszkadzało.
2
@tristan87 No i elegancko, już mamy podwaliny pod walkę na Lucek Fight Club z @okiemtypera_lucaxx95.
@Luciano99 Robimy to
1
@tristan87 Ucz się od kolegi to może do czegoś dojdziesz, w przeciwnym wypadku zostanie Ci już tylko skup metali kolorowych u @Luciano99.
10
@tristan87 Boli dooopka, że @okiemtypera_lucaxx95 się powodzi, c'nie?
0
@tristan87 Fczonsajonce.
17
@barcelonaLM Ty nie, ale madki z bękartami, dziecioroby, patologia bez wykształcenia i emeryci czyli elektorat pisuarów w pigułce już dostał.
1
@NaFazieHitman POTUS z rigczem
6
@KibicBarcy123 Tfu w to PSG, i nawet Messi tego nie zmieni.
Z kim by nie grali, zawsze jestem za przeciwną drużyną
4
@Kgorecki2500 Bardziej chodzi mu pewnie o to: https://natemat.pl/252049,nie-rob-w-auschwitz-selfie-skandaliczne-zachowania-zwiedzajacych-byl-oboz
Dla mnie takie zachowania są nad wyraz niesmaczne, ale czego się nie robi dla atencji...
1
@MesQueUnClub96 Tylko kogo tu obstawić? Piast czy Raków, hmm
0
@Kos111 Mam nadzieję, że będzie, bo jak nie, to znowu wyjdziemy Roberto, który jedyne co potrafi to gra do boku...
2
@AlexDark00 Zasłużył. Żywa legenda tego klubu!