1

@AllBundy Ostatnio przez pewnego osobnika z końcówką ''VeB!'' też mi dali na tydzień, a odpisali dopiero 6 dnia, więc już mi się nawet nie chciało odpisywać xD

5

Polecam obejrzeć Komedię pt Dobrani z @Luciano99 i jego starym


Zajefajna komedyjka

0

@Rl9k1nG Tylko i wyłącznie telewizyjna

2

@Kgorecki2500 Ale za to na Polsacie Sport Extra derby Półwyspu Iberyjskiego ;p

0

@karol97 I jeszcze Garcia

2

@Janiama W tak prestiżowym meczu z Portugalią? Nie ma się co łudzić, nasi będą grali ;)

0

@Emhyr Też mi się tak wydaje, dlatego myślę, że od 1' zagra Roberto.

0

@Emhyr Pewnie zagra Roberto, albo Kounde jak zdąży się wykurować

0

@Destroyer_of_Worlds Dodatkowo w tym meczu turcy wyszli rezerwami.

0

Ter Stegen klasa!

3

@Luciano99 Fajną duperkę se poderwałeś

2

@tomek8756 Co on k*rwa ślepy jest, że nie widział, że tam są pasy?

1

@tomek8756 A tu jeb w tym sezonie to zrobią xD

1

@draxidox Jak Polska wygra Mistrzostwa Świata w piłce nożnej

0

@MesQueUnClub_87 Panie, ale to był mój tekst z tym ''podnóżkiem'' :)

Nie ładnie tak podkradać :D

2

@Rl9k1nG Po lewej Putin a po prawej jego podnóżek.

9

Mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów - 6

Wygrane/Remisy/Przegrane/Punkty

2/1/3/7

Nie dało się zrobić tego lepiej :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca

1

@tomek8756 Ale przecież Real wtedy przeszedł, to było w zeszłym sezonie LM ;)

4

@Kgorecki2500 Arnold przypomina mi obecnego Albę, w ataku przyzwoicie, nabije sporo asyst, czasami dorzuci bramkę, ale w obronie słabo.

Ostatnio przewinął mi się filmik z jego błędami i brakiem powrotów do obrony, i nie powiem, za dobrze to nie wygląda :|

Osobiście, z tych realnych PO wolałbym Pedro Porro ze Sportingu, ale co ja mogę :)

4

@Emhyr Cancelo i Walker też ciężko. Jak dla mnie fajna opcja, tylko ta jego defensywa jest do poprawy.

@Kgorecki2500 Uraz za 0:4 na Anfield :p?

0

Trent Alexander-Arnold to Barça is
possible, but the club will have to
spend a lot of money to sign him,
which they plan to do for a right-back
in 2023. [Gerard Romero]

Co wy na to? Chcielibyście Trencika?

0

@Derean No to faktycznie, zakosztował chyba mocniejszych trunków.

10

Wawrzyniak: Zagraliśmy bardzo dobry mecz xDDD

0

@Derean Co powiedział?

3

@Comfortable_ Tymczasem Wyspy Owcze prowadzące z Turcją 1:0 xD

Wcale nie loteria :D

Edit: Już 2:0

3

"Dobrze wiesz, że obstawianie to nie loteria"

To nieźle tam mają w tym stsie xD

1

Dania 2:0 xDD

Dobrze, że dałem +54,5% posiadania piłki Francuzów :D

2

Kuszący kurs na Kazachów w meczu wyjazdowym z Azerami, bo aż 4.40, a X2 1.84

Tym bardziej, że w tym sezonie ligi narodów jeszcze nie przegrali

4

@tristan87 Kolor skóry oczywiście przypadkowy.

9

@tomek8756 Zalej mnie póki jestem gorąca xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?