HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy Ostatnio przez pewnego osobnika z końcówką ''VeB!'' też mi dali na tydzień, a odpisali dopiero 6 dnia, więc już mi się nawet nie chciało odpisywać xD
5
Polecam obejrzeć Komedię pt Dobrani z @Luciano99 i jego starym
Zajefajna komedyjka
0
@Rl9k1nG Tylko i wyłącznie telewizyjna
2
@Kgorecki2500 Ale za to na Polsacie Sport Extra derby Półwyspu Iberyjskiego ;p
0
@karol97 I jeszcze Garcia
2
@Janiama W tak prestiżowym meczu z Portugalią? Nie ma się co łudzić, nasi będą grali ;)
0
@Emhyr Też mi się tak wydaje, dlatego myślę, że od 1' zagra Roberto.
0
@Emhyr Pewnie zagra Roberto, albo Kounde jak zdąży się wykurować
0
@Destroyer_of_Worlds Dodatkowo w tym meczu turcy wyszli rezerwami.
0
Ter Stegen klasa!
3
@Luciano99 Fajną duperkę se poderwałeś
2
@tomek8756 Co on k*rwa ślepy jest, że nie widział, że tam są pasy?
1
@tomek8756 A tu jeb w tym sezonie to zrobią xD
1
@draxidox Jak Polska wygra Mistrzostwa Świata w piłce nożnej
0
@MesQueUnClub_87 Panie, ale to był mój tekst z tym ''podnóżkiem'' :)
Nie ładnie tak podkradać :D
2
@Rl9k1nG Po lewej Putin a po prawej jego podnóżek.
9
Mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów - 6
Wygrane/Remisy/Przegrane/Punkty
2/1/3/7
Nie dało się zrobić tego lepiej :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca
1
@tomek8756 Ale przecież Real wtedy przeszedł, to było w zeszłym sezonie LM ;)
4
@Kgorecki2500 Arnold przypomina mi obecnego Albę, w ataku przyzwoicie, nabije sporo asyst, czasami dorzuci bramkę, ale w obronie słabo.
Ostatnio przewinął mi się filmik z jego błędami i brakiem powrotów do obrony, i nie powiem, za dobrze to nie wygląda :|
Osobiście, z tych realnych PO wolałbym Pedro Porro ze Sportingu, ale co ja mogę :)
4
@Emhyr Cancelo i Walker też ciężko. Jak dla mnie fajna opcja, tylko ta jego defensywa jest do poprawy.
@Kgorecki2500 Uraz za 0:4 na Anfield :p?
0
Trent Alexander-Arnold to Barça is
possible, but the club will have to
spend a lot of money to sign him,
which they plan to do for a right-back
in 2023. [Gerard Romero]
Co wy na to? Chcielibyście Trencika?
0
@Derean No to faktycznie, zakosztował chyba mocniejszych trunków.
10
Wawrzyniak: Zagraliśmy bardzo dobry mecz xDDD
0
@Derean Co powiedział?
3
@Comfortable_ Tymczasem Wyspy Owcze prowadzące z Turcją 1:0 xD
Wcale nie loteria :D
Edit: Już 2:0
3
"Dobrze wiesz, że obstawianie to nie loteria"
To nieźle tam mają w tym stsie xD
1
Dania 2:0 xDD
Dobrze, że dałem +54,5% posiadania piłki Francuzów :D
2
Kuszący kurs na Kazachów w meczu wyjazdowym z Azerami, bo aż 4.40, a X2 1.84
Tym bardziej, że w tym sezonie ligi narodów jeszcze nie przegrali
4
@tristan87 Kolor skóry oczywiście przypadkowy.
9
@tomek8756 Zalej mnie póki jestem gorąca xDD