HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że Monza spuchnie jak z Atalantą
5
@MesQueUnClub96 G mnie to obchodzi, byle 2 gole strzelili
8
@Sysia11 Widzę, że dzisiaj w wyjątkowo dobrym humorze
4
@ElTomas Tam co kolejkę są takie kwiatki, nie wiem, Ci sędziowie muszą wyrobić jakieś normy na te czerwa czy co xD
3
Juve, zaufałem wam, mam nadzieję, że nie zepsujecie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjYxNDY3ODcwMjrThpGw01-QvR5xPi0%3D&source=SB
0
@Medium Ja tam się boję, czystej dwójki, bo wtedy będzie pewnie 1:1 albo 2:2 xD
Idę w te bramki
3
Jak myślicie, dwie bramki Juve są realne? Kurs 1.94 nie powiem kusi, a to tylko Monza.
A w ataku Kostić - Vlahović - Di Maria
2
@mateusz1989VeB I oddać wszystko co cenne do najbliższej parafii
0
@PanAgenda2030 Mam nadzieję, że nie pomyliłeś prawdziwka z szatanem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VamosRakieta #FreeRastKochel
2
@Kgorecki2500 Spokojnie, dopiero 35', myślę, że jedną na spokojnie wcisną :p
0
@Survier Rimova, Moncler, LV
1
@Kondziubarca Myślę, że Betis to ogarnie, dodatkowo Girona ma bardzo słabe wyjazdy w tym sezonie
1
@kryhaa Ta, gruby traczek od tego duetu :D
2
Do tańca zapraszam pa, pa, pa, pa, pa, pa, pa
Moja klamka nabita pa, pa, pa, pa, pa, pa, pa
Fontanna to jednak umie w tekstówe xD
2
@Kondziubarca 1.61 aż grzech nie skorzystać :D
0
@Miczek1 Brentford over 0,5 gola
0
@okiemtypera_lucaxx95 Imo Real to weźmie nawet bez Benzemy
4
@dziaraka Nie wychodzić do walki, ale wiadomo pitos ważniejszy...
1
@Czak18 Już tak graliśmy, jaki problem?
8
@ChampionLW Wyrwij taką z takim mniemaniem o sobie i takimi zasięgami bez kasy, wtedy przyznam ci rację.
24
@ChampionLW Ona lubi tylko takich, których drukują na banknotach NBP.
0
Mental jak Ronaldo w tym sezonie, hahaha
2
Pierwsza runda zdecydowanie dla Lexy
3
Nie no, Lexy to robi
0
W końcu ktoś z dobrym trackiem na wejście, Natsu git
1
Do tańca pa pa pa pa pa pa pa
1
Łijułijułiju
@AllBundy Trzymaj, narzekałaś na brak koncertów xD
10
Głupotą było wychodzić, ale dostałem fajny pitos więc wyszedłem
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dlatego ja nigdy tego nie wykupuję i oglądam wiadomo gdzie ;D