1

@Lionel_Messi10 No chyba nie

1

Valladolid 1:1
Mówiłem, że tak będzie xD

2

No i uj, koniec czelendżu.
Girona 1:0
@Kgorecki2500 @Foro

1

Co tu się robi Many? Ale fazaaaaa, pa pa pa pa

2

Dzisiaj nie ma zbyt ciekawej oferty, więc lecą tylko 3 typy for fun.
Może coś wleci na jutrzejsze granie :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjUyNjA3NzAwMDoHBmYIEzR74S1rP4c%3D&source=SB

1

@Emhyr @Striker Chyba, że faktycznie jest tak jak pisze @KrwawiaceoczyVEB, że jemu chodzi o to, że wolałby pozostanie Nico a Torre, żeby ogrywał się w Barcy B

2

@Bocheno1 Może zwyczajnie przez dłuższy czas miał ważniejsze sprawy niż śledzić każdy transfer?

0

@Jarema2000 Ja na ten moment mam w Banku Pocztowym i w sumie nie jest źle, ale przeraża mnie RRSO przy ewentualnym kredycie.

Też myślę nad zmianą i wybieram między Credit Agricole i Millenium

1

@Lionel_Messi10 Za dużo tych overków, na 100% coś tu nie wejdzie

3

Biznes się kręci, ciągle dzwoni Motorola
Obstawiam wynik, czekam na gola
Handicap, zero jeden FC Barcelona
Mistrzostwa świata, balet, jak Maradona
https://youtube.com/clip/UgkxU8j9smwIF7Q_qM60wS4RLMI0b4MXkR1_

No to chyba mamy nowego Cule :D
@BXOD @kryhaa @Tollusiek @MesQueUnClub96

3

@Kusco15 Jeśli faktycznie tak będzie, to szacun.

1

@Foro Aż z ciekawości puszczę za dyszkę i dorzucę zwycięstwo Lens

1

@Kgorecki2500 Czyste Bilbao i zamiast pierwszej propozycji, dzisiejsza wygrana Lens/+1,5 gola

4

@Foro A teraz cyk pewnie 1:1 po dziesięciu minutach xD

3

@teekey_1 Mka, w L będziesz pływać

0

Mecze angielskich drużyn w LM też przełożone, czy normalnie grają?

3

@Lionel_Messi10 Swoje zdanie, swoim zdaniem, ja nie mam z tym żadnego problemu.

Jednak kluczem jest wyrazić je z należytą kulturą i szacunkiem, (w tym przypadku dla zmarłej osoby), bo nazywanie żałoby narodowej "szopką" tylko dlatego, że przełożą 1 kolejkę PL, jest dla mnie lekko dziecinne.

Sam jestem fanem PL, ale w pełni rozumiem tą decyzję.

Analogicznie, załóżmy, że Jan Paweł II nadal żyje, i jutro umiera, po czym mamy żałobę narodową w skutek której jedna kolejka ekstraklasy zostaje przełożona, zakładam, że wtedy stwierdziłbyś inaczej :)

2

@Lionel_Messi10 Zawsze możesz zescrollować i nie reagować.

Mnie też drażni wiele tematów i wielu userów denerwuje, aczkolwiek staram się nie zwracać uwagi, i tobie też polecam.

1

@Lionel_Messi10 Leo nie zaczynaj kolejnej gównoburzy ;)

1

@Comentateiro Jeszcze Roma z Łudogorcem przegrała, to chłopina pewnie podwójnie zadowolony

2

@Kgorecki2500 Pozdrawiam :@
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjUxNTg2MDgwMDonMG2kRlvMxVXgKEA%3D&source=SB

Mam nadzieję, że ta kurła już więcej nie posędziuje żadnego meczu w pucharach

0

@DaPidejpi Sociedad, które wygrywa po wypaczonym meczu, faktycznie pięknie...

0

Nie dość, że niesłusznie prowadzą, to jeszcze grają na czas...

Niech zlatują do Segunda

0

@Paradoks Skończ pieprzyć głupoty, i zobacz za co podyktował karnego.

2

@FC1899Barca Zobacz lepiej ''popisy'' tego sędziującego klauna w meczu MU, bałwan wypacza wynik

1

@AlphaNumeric Bo zamykają mi kupon

1

Teraz ręka u gracza Sociedad a ten bałwan milczy xD

1

@NaFazieHitman Na 8 meczów tylko ten mi nie wchodzi

1

@Bartula Widziałeś za co podyktował tego karnego, czy piszesz dla zasady?

4

Nieźle United uj przekręcił, nieźle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?