HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 No chyba nie
1
Valladolid 1:1
Mówiłem, że tak będzie xD
2
No i uj, koniec czelendżu.
Girona 1:0
@Kgorecki2500 @Foro
1
Co tu się robi Many? Ale fazaaaaa, pa pa pa pa
2
Dzisiaj nie ma zbyt ciekawej oferty, więc lecą tylko 3 typy for fun.
Może coś wleci na jutrzejsze granie :D
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjUyNjA3NzAwMDoHBmYIEzR74S1rP4c%3D&source=SB
1
@Emhyr @Striker Chyba, że faktycznie jest tak jak pisze @KrwawiaceoczyVEB, że jemu chodzi o to, że wolałby pozostanie Nico a Torre, żeby ogrywał się w Barcy B
2
@Bocheno1 Może zwyczajnie przez dłuższy czas miał ważniejsze sprawy niż śledzić każdy transfer?
0
@Jarema2000 Ja na ten moment mam w Banku Pocztowym i w sumie nie jest źle, ale przeraża mnie RRSO przy ewentualnym kredycie.
Też myślę nad zmianą i wybieram między Credit Agricole i Millenium
1
@Lionel_Messi10 Za dużo tych overków, na 100% coś tu nie wejdzie
3
Biznes się kręci, ciągle dzwoni Motorola
Obstawiam wynik, czekam na gola
Handicap, zero jeden FC Barcelona
Mistrzostwa świata, balet, jak Maradona
https://youtube.com/clip/UgkxU8j9smwIF7Q_qM60wS4RLMI0b4MXkR1_
No to chyba mamy nowego Cule :D
@BXOD @kryhaa @Tollusiek @MesQueUnClub96
3
@Kusco15 Jeśli faktycznie tak będzie, to szacun.
1
@Foro Aż z ciekawości puszczę za dyszkę i dorzucę zwycięstwo Lens
1
@Kgorecki2500 Czyste Bilbao i zamiast pierwszej propozycji, dzisiejsza wygrana Lens/+1,5 gola
4
@Foro A teraz cyk pewnie 1:1 po dziesięciu minutach xD
3
@teekey_1 Mka, w L będziesz pływać
0
Mecze angielskich drużyn w LM też przełożone, czy normalnie grają?
3
@Lionel_Messi10 Swoje zdanie, swoim zdaniem, ja nie mam z tym żadnego problemu.
Jednak kluczem jest wyrazić je z należytą kulturą i szacunkiem, (w tym przypadku dla zmarłej osoby), bo nazywanie żałoby narodowej "szopką" tylko dlatego, że przełożą 1 kolejkę PL, jest dla mnie lekko dziecinne.
Sam jestem fanem PL, ale w pełni rozumiem tą decyzję.
Analogicznie, załóżmy, że Jan Paweł II nadal żyje, i jutro umiera, po czym mamy żałobę narodową w skutek której jedna kolejka ekstraklasy zostaje przełożona, zakładam, że wtedy stwierdziłbyś inaczej :)
2
@Lionel_Messi10 Zawsze możesz zescrollować i nie reagować.
Mnie też drażni wiele tematów i wielu userów denerwuje, aczkolwiek staram się nie zwracać uwagi, i tobie też polecam.
1
@Lionel_Messi10 Leo nie zaczynaj kolejnej gównoburzy ;)
1
@Comentateiro Jeszcze Roma z Łudogorcem przegrała, to chłopina pewnie podwójnie zadowolony
2
@Kgorecki2500 Pozdrawiam :@
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjUxNTg2MDgwMDonMG2kRlvMxVXgKEA%3D&source=SB
Mam nadzieję, że ta kurła już więcej nie posędziuje żadnego meczu w pucharach
0
@DaPidejpi Sociedad, które wygrywa po wypaczonym meczu, faktycznie pięknie...
0
Nie dość, że niesłusznie prowadzą, to jeszcze grają na czas...
Niech zlatują do Segunda
0
@Paradoks Skończ pieprzyć głupoty, i zobacz za co podyktował karnego.
2
@FC1899Barca Zobacz lepiej ''popisy'' tego sędziującego klauna w meczu MU, bałwan wypacza wynik
1
@AlphaNumeric Bo zamykają mi kupon
1
Teraz ręka u gracza Sociedad a ten bałwan milczy xD
1
@NaFazieHitman Na 8 meczów tylko ten mi nie wchodzi
1
@Bartula Widziałeś za co podyktował tego karnego, czy piszesz dla zasady?
4
Nieźle United uj przekręcił, nieźle...