1

@Kgorecki2500 Ja dałem dubla
Villarreal +1,5 bramki i +2,5 bramki w meczu Stjarnanu w Islandii.
Za 100 do wyjęcia 209 :)

0

No i mówiłem brać Antonego, a nie tego drewniaka Raphinhę...

0

@Kimirionum Za Tottenhamem.

3

@Rust_Cohle Właśnie odmawiam 10 przykazań BLM

0

@mkord Ajj, mój błąd. Myślałem, że @Sulimo chodzi o te dwie panie co co chwile pokazywali :D

1

@Sulimo To była mama i siostra Maxa ;)

5

A Lewisek już przepraszany XD

1

Jeszcze niech go Sainz z Perezem łykną

8

Macie oponiarze swojego płaczka w pełnej krasie

4

Brawo Max, kapitalny manewr :D

5

@prokofiew @wpwelement Już to tłumaczył, czego wy nie rozumiecie?

0

Vettel co go zblokował XD

0

Ferrari nie będzie na podium

0

Schumacher xDDD

11

@tomek8756 A ciemnota (czyt. podstawione pisuary) na tych wiecach i tak to łykają jak prostytutka wiadomo co...

0

@tristan87 To niezła moda premium z fejami Karla za 150zł xDD

0

@MikusBarca Modę premium, tzn? Bo mam taką grupę

16

@Messi1992 Jak to możliwe, że korzystasz jeszcze z Internet Explorera :D ?

4

@Kessie Pierwsza sensowna wypowiedź tego pisowskiego szczura.

0

@Kgorecki2500 Weź pod uwagę, że to pierwsze mecze w LM, i tutaj zawsze jest sporo niespodzianek ;)

1

@Kgorecki2500 Dinamo - Chelsea 0:1 i Benfica - Maccabi 1:1 imo

0

@FCB_dimiC Jeszcze do niedawna myślałem o Hiszpanii, bo mam tam rodzinę, ale sama pogoda to jednak za mało, dodatkowo nie ma tam jakichś super zarobków.

Teraz myślę o skandynawii, Norwegia, Dania i Islandia, ale głównie Norwegia.
A co do zarobków to sporo o tym czytałem, i w większości artykułów jest przedział 27000 nok - 34000 nok

1

@Hosh Znowu kłamiesz madryciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Kgorecki2500 No to czyli teraz czas na jakieś 3:2 albo 4:1 dla Live xD

2

@Kgorecki2500 Po dzisiejszym nie stawiam już tego Liverpoolu, mają strasznie nierówną formę. Raz wygrywają 9:0 z Bournemouth, żeby w następnej kolejce wymęczyć 2:1 z Newcastle, a dzisiaj zremisować z tragicznym Evertonem xD

1

@ranger3120 Operator wózka widłowego/operator cnc, sam planuję to drugie, bo zagranicą fajnie można na tym zarobić

0

Lamela bez kartki, zajebiście...

1

Ansu za Dembele w 2 połowie

0

Araujo: ''Dajcie mi k*rwa grać ,rozbiegam to''

0

Ale jak to? Przecież ''lewus się skonczyl'' :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?