HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ja dałem dubla
Villarreal +1,5 bramki i +2,5 bramki w meczu Stjarnanu w Islandii.
Za 100 do wyjęcia 209 :)
0
No i mówiłem brać Antonego, a nie tego drewniaka Raphinhę...
0
@Kimirionum Za Tottenhamem.
3
@Rust_Cohle Właśnie odmawiam 10 przykazań BLM
0
@mkord Ajj, mój błąd. Myślałem, że @Sulimo chodzi o te dwie panie co co chwile pokazywali :D
1
@Sulimo To była mama i siostra Maxa ;)
5
A Lewisek już przepraszany XD
1
Jeszcze niech go Sainz z Perezem łykną
8
Macie oponiarze swojego płaczka w pełnej krasie
4
Brawo Max, kapitalny manewr :D
5
@prokofiew @wpwelement Już to tłumaczył, czego wy nie rozumiecie?
0
Vettel co go zblokował XD
0
Ferrari nie będzie na podium
0
Schumacher xDDD
11
@tomek8756 A ciemnota (czyt. podstawione pisuary) na tych wiecach i tak to łykają jak prostytutka wiadomo co...
0
@tristan87 To niezła moda premium z fejami Karla za 150zł xDD
0
@MikusBarca Modę premium, tzn? Bo mam taką grupę
16
@Messi1992 Jak to możliwe, że korzystasz jeszcze z Internet Explorera :D ?
4
@Kessie Pierwsza sensowna wypowiedź tego pisowskiego szczura.
0
@Kgorecki2500 Weź pod uwagę, że to pierwsze mecze w LM, i tutaj zawsze jest sporo niespodzianek ;)
1
@Kgorecki2500 Dinamo - Chelsea 0:1 i Benfica - Maccabi 1:1 imo
0
@FCB_dimiC Jeszcze do niedawna myślałem o Hiszpanii, bo mam tam rodzinę, ale sama pogoda to jednak za mało, dodatkowo nie ma tam jakichś super zarobków.
Teraz myślę o skandynawii, Norwegia, Dania i Islandia, ale głównie Norwegia.
A co do zarobków to sporo o tym czytałem, i w większości artykułów jest przedział 27000 nok - 34000 nok
1
@Hosh Znowu kłamiesz madryciaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Kgorecki2500 No to czyli teraz czas na jakieś 3:2 albo 4:1 dla Live xD
2
@Kgorecki2500 Po dzisiejszym nie stawiam już tego Liverpoolu, mają strasznie nierówną formę. Raz wygrywają 9:0 z Bournemouth, żeby w następnej kolejce wymęczyć 2:1 z Newcastle, a dzisiaj zremisować z tragicznym Evertonem xD
1
@ranger3120 Operator wózka widłowego/operator cnc, sam planuję to drugie, bo zagranicą fajnie można na tym zarobić
0
Lamela bez kartki, zajebiście...
1
Ansu za Dembele w 2 połowie
0
Araujo: ''Dajcie mi k*rwa grać ,rozbiegam to''
0
Ale jak to? Przecież ''lewus się skonczyl'' :D