HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819 Pochwalić go to też narzeka, no nie dogodzisz.
Drogi araszu a czy potwierdziły się już te doniesienia tej twojej Topki? Nie.
1
@FC1899Barca Rzadko kiedy mu się przytrafi ^^
3
@Culer_1906 Czuję, że Sroki w przyszłych sezonach mocno namieszają
1
@VamosRakieta U mnie to samo, i do tego spoczko kurs ;)
2
@Kgorecki2500 Mi potrzebna jeszcze jedna
0
Piękna kontra kogutów i po samobóju Kehrera mamy 1:0 :D
2
@Kgorecki2500 Zieloności życzę ;)
2
Lecim z tym g*wnem :D Taki składak złożony na szybko, zobaczymy co z tego będzie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMjQzNjc0NDEwMDqpdz6CCoKtEzQ9xc8%3D&source=SB
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10 @Kondziubarca
1
@Survier Daj Pan spokój, kolejny nowomodny inteligent, ilu już takich widziałem xD
0
@arasz1819 No miałeś i co w związku z tym? To tylko potwierdza, że ten Twój włoski autorytet też może nie mieć racji a Ty podpalasz się niczym kibice Realu na info o Mbappe.
1
@Messibestplayerintheworld
Alexis Sanchez za Pedro, i gitara :D
0
@arasz1819 Za to Twoja wiedza jest potężna i co najważniejsze - obiektywna.
Jak to jest, że gdy topowe źródła podawały, że transfer Mbappe do Realu jest dopięty niemal na ostatni guzik, twierdziłeś, że to tylko wymysły pismaków, i że nie warto wierzyć we wszystko co napiszą a teraz pompujesz się na info od jakiegoś pierwszego lepszego komentatora tamtejszej piłki xD
Hipokryzja? Nie no skądże - to tylko obiektywna opinia na temat Ronaldo od największego hejtera Ronaldo.
2
@arasz1819 Rozumiem, że akurat w tym przypadku info od jakiegoś no name'a od razu bierzesz za pewnik, bo to o Ronaldo :]?
A taki byłeś hop do przodu, żeby nie wierzyć we wszystko co smarują pismaki.
0
@Medium @MesQueUnClub96
Szykuj się na piątkowe "kocenie" ;)
0
@Striker @draxidox To jego brat.
https://zapodaj.net/67e9a3d1e59bb.jpg.html
0
@draxidox Z twarzy dwie inne osoby
0
@Gappeq Chyba nie za naszego życia, przyjdzie ten dzień (:
1
@Threesome Spoczywaj w pokoju.
4
W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok, kibice na Legię jadą,
wtem nagle ktoś wstał, zaśpiewam ja
Wam, o Legii mej ukochanej.
CeWuKaeS do boju Legia Warszawa,
dwie bramki Borysiuk
i dwie Rafał Wolski, i Legia ma mistrza
Polski!
1
@DaPidejpi Zajebista produkcja, setki przegranych godzin przy tym tytule
1
@okiemtypera_lucaxx95 Myślę, że to kwestia stylu tych porażek.
Można przegrać np z Liverpoolem, ale nie 0:9 xD
0
@FC1899Barca Sasin nie powinien przekroczyć ziobry
1
@TheNekro94 21,15% geng
0
@Pawel13sz 0 przy nazwisku tego cymbała havertza niezmiernie mnie cieszy, za to jak kozaczył w meczu ze Spurs, życzę mu podtrzymania świetnej passy, a Chelsea miejsca poza TOP4.
11
@Kgorecki2500 Tacy z nich "francuzi" jak ze mnie Kameruńczyk.
1
@Kidd Za Bartomeu byłyby testy medyczne w FC Barcelonie ^^
0
@Witekk10 Śmiało można powiedzieć, że @Alex Barca swoimi kontrowersjami puka do klubu legend Rambli xd
1
@Rust_Cohle Lecimy
1. Crystal Palace - Brentford X/-2,5
2. Fulham - Brighton X/-2,5
3. Southampton - Chelsea 2/+2,5
4. Leeds - Everton 1/-2,5
5. Arsenal - Aston Villa 1/+2,5
6. Bournemouth - Wolves 2/+2,5
7. Manchester City - Nottingham 1/+2,5
8. West ham - Tottenham 2/-2,5
9. Liverpool - Newcastle 1/+2,5
10. Leicester - Manchester United X/-2,5
10
@VeB10Ronnie Przez całe życie nie zapaliłem ani jednego papierosa i jestem z siebie dumny :)
3
@masq Tylko i wyłącznie Rodriego z City, ewentualnie Kimmicha, ale niestety obie opcje są nieosiągalne :/