0

@AlexDark00 Czy Ty właśnie porównałeś Piątka do Moraty XD?

1

@Kgorecki2500 Juventus xD

2

@Encore Przecie De Laurentis na to nie pójdzie ;D

3

@VeB10Ronnie Nie, sam sie dzisiaj pochwalił xD

2

@Medium A ja ze skończonym terrorystą z Rosario

0

@arasz1819 Rzeczowo i inteligentnie już było misiaku.
Teraz zszedłem do twojego poziomu ^^

1

@arasz1819 Ojej.

1

@Hosh Chciałem być jak Takeoff,
narzucam Pateka
Mając nadzieję, że jak pieniądz
mam, wskazówka zaczeka

1

@Medium I cyk, Lechia pewnie 3:0 ^^

2

@gaucho104 Powiedz mi, jak to jest, że disco polo jak i tego typu zabawy najczęściej trafiają do pisowskiego elektoratu i zwykłej patologii?
Przypadek? Nie sądzę.

7

@Kgorecki2500 Podziwiam ludzi, którzy w razie wojny w polsce woleliby zostać i bezsensownie zginąć a w najgorszym wypadku stracić kilka lat życia.
Ja bez chwili zastanowienia, wziąłbym najbliższą rodzinę i stąd wyjechał.

7

@marcin62 Daj spokój...
"Zabawa" dla pisowskiego motłochu, a w tle pewnie jakieś szarpidruty od disko w polu.

3

@mientusek1407 Totalnie lubię Maxa

1

@Kgorecki2500 ''Ja za więcej niż 10 to trochę też nie chcę stawiać :P''
No i to jest właśnie ta różnica, ty poświęcasz około godziny, żeby dobrać te 8,9 typów na kupon, stawiasz piątkę i zazwyczaj 1,2 nie wchodzą.

A ja gram duble, treble albo live, gram za trochę więcej ale nie dość, że mam większe szansę na wygraną to w razie zwycięstwa wygrywam więcej ;)

Przykład, w poniedziałek grałem duble'a na live. Girona - Getafe i Estudiantes - Union Santa Fe widziałem, że Girona i Estudiantes bardzo mocno przeważają i czułem, że obie drużyny wygrają, więc rzuciłem stówkę i co? Obie wygrały :D

Wygrana 480zł - 380 czystego profitu w niecałe 45 minut.

Pograsz troszkę dłużej, nabędziesz doświadczenia i wspomnisz kiedyś moje słowa ;)

1

Najemnik jeszcze ten herb całuje xDD

1

@Kgorecki2500 Teraz nie masz, ale widziałem twój wstępny kupon na przyszły tydzień ;)
Ajax - 1.11
Inter - 1.15
Benfica - 1.23

Z doświadczenia wiem, że kupony naładowane takimi pewniaczkami nigdy nie wchodzą, no może przy odrobinie szczęścia wejdzie ci 1 na 100, ale to musisz mieć farta.

Zdecydowanie bardziej opłaca się grać duble i treble za większą stawkę gdzie i wygraną masz większą. No chyba, że traktujesz to tylko jako zabawę, to wtedy to co innego ;)

3

23' i Porto 0:1 w łeb...

@Kgorecki2500 Bądź co bądź pewnie odrobią, ale właśnie dlatego nie opłaca się stawiać spotkań po takich kursach xD

Takie kursy zazwyczaj udupiają kupony ;)

1

@Kgorecki2500 Myślę, że po przerwie to wezmą

0

Verratti, klasa odbiór :o

2

@FCB24 Nie masz większych problemów?

3

Kounde? TOP!

11

@Mathoue Oglądasz mecz xD?

6

@Kgorecki2500 Też czekam na mecz Espanyolu z Realem ;)

0

Kane na 2:0, i kolejne punkty jadą do Londynu :D

1

@Kgorecki2500 Villarreal, Inter i Feyenoord może zaskoczyć.

Zobacz choćby teraz jak Villa męczy bułę z Getafe ;)

0

City wraca do gry :D

5

@MarioVeB! A Ty w dalszym ciągu broń swojego idola nieudacznika Bartomeu.

@Moderacja @wpwelement
Gość znowu sieje jadem i dalej bez bana?

0

@Firestone Chuk, znowu chyba robię przerwę od tej bukmacherki...

3

Dzięki wielkie City...

0

@Medium Dobra, może 3:2 wyciągną :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?