HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Czy Ty właśnie porównałeś Piątka do Moraty XD?
1
@Kgorecki2500 Juventus xD
2
@Encore Przecie De Laurentis na to nie pójdzie ;D
3
@VeB10Ronnie Nie, sam sie dzisiaj pochwalił xD
2
@Medium A ja ze skończonym terrorystą z Rosario
0
@arasz1819 Rzeczowo i inteligentnie już było misiaku.
Teraz zszedłem do twojego poziomu ^^
1
@arasz1819 Ojej.
1
@Hosh Chciałem być jak Takeoff,
narzucam Pateka
Mając nadzieję, że jak pieniądz
mam, wskazówka zaczeka
1
@Medium I cyk, Lechia pewnie 3:0 ^^
2
@gaucho104 Powiedz mi, jak to jest, że disco polo jak i tego typu zabawy najczęściej trafiają do pisowskiego elektoratu i zwykłej patologii?
Przypadek? Nie sądzę.
7
@Kgorecki2500 Podziwiam ludzi, którzy w razie wojny w polsce woleliby zostać i bezsensownie zginąć a w najgorszym wypadku stracić kilka lat życia.
Ja bez chwili zastanowienia, wziąłbym najbliższą rodzinę i stąd wyjechał.
7
@marcin62 Daj spokój...
"Zabawa" dla pisowskiego motłochu, a w tle pewnie jakieś szarpidruty od disko w polu.
3
@mientusek1407 Totalnie lubię Maxa
1
@Kgorecki2500 ''Ja za więcej niż 10 to trochę też nie chcę stawiać :P''
No i to jest właśnie ta różnica, ty poświęcasz około godziny, żeby dobrać te 8,9 typów na kupon, stawiasz piątkę i zazwyczaj 1,2 nie wchodzą.
A ja gram duble, treble albo live, gram za trochę więcej ale nie dość, że mam większe szansę na wygraną to w razie zwycięstwa wygrywam więcej ;)
Przykład, w poniedziałek grałem duble'a na live. Girona - Getafe i Estudiantes - Union Santa Fe widziałem, że Girona i Estudiantes bardzo mocno przeważają i czułem, że obie drużyny wygrają, więc rzuciłem stówkę i co? Obie wygrały :D
Wygrana 480zł - 380 czystego profitu w niecałe 45 minut.
Pograsz troszkę dłużej, nabędziesz doświadczenia i wspomnisz kiedyś moje słowa ;)
1
Najemnik jeszcze ten herb całuje xDD
1
@Kgorecki2500 Teraz nie masz, ale widziałem twój wstępny kupon na przyszły tydzień ;)
Ajax - 1.11
Inter - 1.15
Benfica - 1.23
Z doświadczenia wiem, że kupony naładowane takimi pewniaczkami nigdy nie wchodzą, no może przy odrobinie szczęścia wejdzie ci 1 na 100, ale to musisz mieć farta.
Zdecydowanie bardziej opłaca się grać duble i treble za większą stawkę gdzie i wygraną masz większą. No chyba, że traktujesz to tylko jako zabawę, to wtedy to co innego ;)
3
23' i Porto 0:1 w łeb...
@Kgorecki2500 Bądź co bądź pewnie odrobią, ale właśnie dlatego nie opłaca się stawiać spotkań po takich kursach xD
Takie kursy zazwyczaj udupiają kupony ;)
1
@Kgorecki2500 Myślę, że po przerwie to wezmą
0
Verratti, klasa odbiór :o
2
@FCB24 Nie masz większych problemów?
3
Kounde? TOP!
11
@Mathoue Oglądasz mecz xD?
6
@Kgorecki2500 Też czekam na mecz Espanyolu z Realem ;)
0
Kane na 2:0, i kolejne punkty jadą do Londynu :D
1
@Kgorecki2500 Villarreal, Inter i Feyenoord może zaskoczyć.
Zobacz choćby teraz jak Villa męczy bułę z Getafe ;)
0
City wraca do gry :D
5
@MarioVeB! A Ty w dalszym ciągu broń swojego idola nieudacznika Bartomeu.
@Moderacja @wpwelement
Gość znowu sieje jadem i dalej bez bana?
0
@Firestone Chuk, znowu chyba robię przerwę od tej bukmacherki...
3
Dzięki wielkie City...
0
@Medium Dobra, może 3:2 wyciągną :D