0

Kierwa, Kaneee ;/

3

@Emhyr Chelsea, Barcy i Dortmundu bym nie stawiał, a już na pewno nie czyste wygrane

0

@Rust_Cohle 33' dopiero, spokojnie

2

@Kgorecki2500 Ja tam jednak odpuściłem ten meczyk, bo raz, że na swoich się nie stawia, a dwa, że na 5 ostatnich spotkań tych drużyn, aż 4 razy był under 2,5.

0

@payn100 No to oglądaj ;)

2

COYS, po trzy punkty!

0

@P33ck Słowak ;)

0

@arasz1819 Dobra, nie graj szefa menczestersiok ;]

0

@arasz1819 Ano temu araszu, że póki okienko transferowe nadal trwa, to biore pod uwagę jego odejście i transfer nowego napastnika, ot co.

3/11 to według Ciebie 1/3?

Jak ja jestem "madritistas" to Ty w takim razie jesteś menczestersiok xD

1

@Encore
Sancho, Ronaldo?, Antony
Eriksen, Casemiro, B.Fernandes
Malacia, Varane, Martínez, Dest
de Gea(C)

Przede wszystkim Ten Hag musi odebrać opaskę temu parodyście Maguire'owi i dać ją de Gei.

Dwa, to odstawka Maguire'a, Shawa, Dalota, i Freda Flinstona...

Trzy, dać szansę zawodnikom, których ma w kadrze a praktycznie nie grają (Van De Beek, Lindelöf, Elanga, Diallo) i sprowadzić kogoś na "9", bo nie oszukujmy się, z Ronaldo, ze szklanym Martialem czy Rashfordem jako fałszywym napastnikiem to United PL nie zwojuje.

1

@Kgorecki2500 Brentford w formie, za to Aston wydaję się pewniejsze ;p

Z PL to ogólnie myślę nad czymś takim:

Tottenham +2,5 (strzelam, że tam będzie 2/3:1 dla nas

City +2,5
Arsenal +2,5
Liverpool +2,5

Z samych tych 4 meczów wychodzi zacny kursik :D
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEyMjMxODQ3MDEwMDqahQ3YlfQTy281kgk=

0

@JohnnyBarca Grenlandia vs Portoryko xD

Grenlandia win

1

@Rust_Cohle
1. Tottenham - Wolves 1/+2,5
2. Crystal Palace - Aston Villa 2/+2,5
3. Everton - Nottingham Forest 1/-2,5
4. Fulham - Brentford 2/+2,5
5. Leicester - Southampton 1/+2,5
6. Bournemouth - Arsenal 2/+2,5
7. Leeds - Chelsea 2/-2,5
8. West Ham - Brighton X/-2,5
9. Newcastle - Manchester City 2/+2,5
10. Manchester United - Liverpool 2/+2,5

Łatwo nie było, ale się udało

0

@Rust_Cohle Dobra, już jest git

0

@Rust_Cohle Byku, ogarnij linka, bo nic nie znajduję

0

@Bartek22 Raphinha za to kozak, co nie?

1

Liverpool na United bez Nuneza, Firmino i Joty.

Szansę ekipy Maguire'a na 0:3 wzrastają :p

0

@barcelonaLM 17,5M bez mordercy madryciaka i jest git

0

@MatBac1991 Lepiej nie ryzykować, niech się chłopak spokojnie wyleczy i wtedy będzie mykał ;)

0

@MatBac1991 Spokojnie byku, oni na 100% mają z Kounde wszystko dogadane ;)
Dodatkowo francuz jest świeżo po kontuzji więc też nie ma musu go jeszcze rejestrować.

0

@Jonyx Morda Carvajala = Alba >>> Vasquez i Vinicius

0

@Cule1234 Nawet araby mają lepsze sociale od nas xD

3

@mateusz1989VeB Stoke nie gra w Premier League :p

0

@Medium Wiem, że nie jest, sporo
czytałem o tamtejszych zarobkach, kosztach wynajmu, kwatery czy w końcu kosztach życia i mimo wszystko i tak wygląda to lepiej niż w PL.
A co do pogody, to nie miałbym żadnego problemu żeby się "przestawić", bo lubię taki klimat :D

Chociaż i tak bardziej rozważam Norwegię. Bardzo dobre zarobki, więcej pracy, piękne krajobrazy, do tego porozumiesz się z nimi po angielsku a nie jak na islandii gdzie większość posługuje się tylko swoim ojczystym językiem ;)

0

@PJ1985 @Kapitan hawk regularnie przechodzi szkolenia w RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organization) w USA.
Oni pracują w ciszy a dowody na danego delikwenta zbierają latami, ale jak już odpalą bombę to nie ma co zbierać i goście siedzą za kratami (na banicji) do usranej śmierci ;)

W ramach ciekawostki, powiem Ci, że ostatnio w stanach zaaresztowali praktycznie wszystkich członków gangu YSL, do którego przynależy chociażby Young Thug, jeden z najpopularniejszych raperów na świecie.

0

@Medium Polecam skandynawie, Dania, Islandia, Norwegia.
Piękne kraje a do tego zarobisz porządną kasę, nie to co w PL.

4

@Kapitan hawk Podszywki kontratakują.

1

@FC1899Barca
Tymczasem Wisła i Cracovia
"Widzicie nas?"

1

@msmsms Tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?