HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kierwa, Kaneee ;/
3
@Emhyr Chelsea, Barcy i Dortmundu bym nie stawiał, a już na pewno nie czyste wygrane
0
@Rust_Cohle 33' dopiero, spokojnie
2
@Kgorecki2500 Ja tam jednak odpuściłem ten meczyk, bo raz, że na swoich się nie stawia, a dwa, że na 5 ostatnich spotkań tych drużyn, aż 4 razy był under 2,5.
0
@payn100 No to oglądaj ;)
2
COYS, po trzy punkty!
0
@P33ck Słowak ;)
0
@arasz1819 Dobra, nie graj szefa menczestersiok ;]
0
@arasz1819 Ano temu araszu, że póki okienko transferowe nadal trwa, to biore pod uwagę jego odejście i transfer nowego napastnika, ot co.
3/11 to według Ciebie 1/3?
Jak ja jestem "madritistas" to Ty w takim razie jesteś menczestersiok xD
1
@Encore
Sancho, Ronaldo?, Antony
Eriksen, Casemiro, B.Fernandes
Malacia, Varane, Martínez, Dest
de Gea(C)
Przede wszystkim Ten Hag musi odebrać opaskę temu parodyście Maguire'owi i dać ją de Gei.
Dwa, to odstawka Maguire'a, Shawa, Dalota, i Freda Flinstona...
Trzy, dać szansę zawodnikom, których ma w kadrze a praktycznie nie grają (Van De Beek, Lindelöf, Elanga, Diallo) i sprowadzić kogoś na "9", bo nie oszukujmy się, z Ronaldo, ze szklanym Martialem czy Rashfordem jako fałszywym napastnikiem to United PL nie zwojuje.
1
@Kgorecki2500 Brentford w formie, za to Aston wydaję się pewniejsze ;p
Z PL to ogólnie myślę nad czymś takim:
Tottenham +2,5 (strzelam, że tam będzie 2/3:1 dla nas
City +2,5
Arsenal +2,5
Liverpool +2,5
Z samych tych 4 meczów wychodzi zacny kursik :D
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEyMjMxODQ3MDEwMDqahQ3YlfQTy281kgk=
1
Lecimy z tym koksem xD
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTk5MDEyMjMxODM2NDMwMDqd4qoVNO2f58CVLCs=
@Kgorecki2500
0
@JohnnyBarca Grenlandia vs Portoryko xD
Grenlandia win
1
@Rust_Cohle
1. Tottenham - Wolves 1/+2,5
2. Crystal Palace - Aston Villa 2/+2,5
3. Everton - Nottingham Forest 1/-2,5
4. Fulham - Brentford 2/+2,5
5. Leicester - Southampton 1/+2,5
6. Bournemouth - Arsenal 2/+2,5
7. Leeds - Chelsea 2/-2,5
8. West Ham - Brighton X/-2,5
9. Newcastle - Manchester City 2/+2,5
10. Manchester United - Liverpool 2/+2,5
Łatwo nie było, ale się udało
0
@Rust_Cohle Dobra, już jest git
0
@Rust_Cohle Byku, ogarnij linka, bo nic nie znajduję
0
@Bartek22 Raphinha za to kozak, co nie?
1
Liverpool na United bez Nuneza, Firmino i Joty.
Szansę ekipy Maguire'a na 0:3 wzrastają :p
0
@barcelonaLM 17,5M bez mordercy madryciaka i jest git
0
@MatBac1991 Lepiej nie ryzykować, niech się chłopak spokojnie wyleczy i wtedy będzie mykał ;)
0
@MatBac1991 Spokojnie byku, oni na 100% mają z Kounde wszystko dogadane ;)
Dodatkowo francuz jest świeżo po kontuzji więc też nie ma musu go jeszcze rejestrować.
0
@Jonyx Morda Carvajala = Alba >>> Vasquez i Vinicius
0
@Cule1234 Nawet araby mają lepsze sociale od nas xD
3
@mateusz1989VeB Stoke nie gra w Premier League :p
0
@Medium Wiem, że nie jest, sporo
czytałem o tamtejszych zarobkach, kosztach wynajmu, kwatery czy w końcu kosztach życia i mimo wszystko i tak wygląda to lepiej niż w PL.
A co do pogody, to nie miałbym żadnego problemu żeby się "przestawić", bo lubię taki klimat :D
Chociaż i tak bardziej rozważam Norwegię. Bardzo dobre zarobki, więcej pracy, piękne krajobrazy, do tego porozumiesz się z nimi po angielsku a nie jak na islandii gdzie większość posługuje się tylko swoim ojczystym językiem ;)
0
@PJ1985 @Kapitan hawk regularnie przechodzi szkolenia w RICO (Racketeer Influenced and Corrupt Organization) w USA.
Oni pracują w ciszy a dowody na danego delikwenta zbierają latami, ale jak już odpalą bombę to nie ma co zbierać i goście siedzą za kratami (na banicji) do usranej śmierci ;)
W ramach ciekawostki, powiem Ci, że ostatnio w stanach zaaresztowali praktycznie wszystkich członków gangu YSL, do którego przynależy chociażby Young Thug, jeden z najpopularniejszych raperów na świecie.
0
@Medium Polecam skandynawie, Dania, Islandia, Norwegia.
Piękne kraje a do tego zarobisz porządną kasę, nie to co w PL.
4
@Kapitan hawk Podszywki kontratakują.
1
@FC1899Barca
Tymczasem Wisła i Cracovia
"Widzicie nas?"
1
@msmsms Tak