HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Real Ci śmierdzi stratą punktów, ale Milan, Inter i Dortmund już nie :D xD?
5
@Rust_Cohle Za mocne kur** xD
Dobrze, że te kobity nie wiedzą o czym Pump nawija, bo @MesQueUnClub96 mógłby się pożegnać z kieszonkowym od babuni ^^
0
@Medium A w tej ile nabiłeś?
0
@Medium Ile masz?
1
@Rust_Cohle Piękna wędka xD
@TheNekro94 @Striker Naprawdę nie wyłapaliście ironii ;D ?
0
@Kengo Jaki trigger xDD
Chociaż co by nie mówić zgadzam się z tym co mu napisali :)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Tylko sęk w tym, że Ci ofensywni o których marzymy (TAA, Cancelo, Walker) są nie do wyjęcia :/
0
@Rust_Cohle Nie pytam o Liverpool xD
0
@adi7adi8 Rozwiniesz, dlaczego nie?
0
Di Lorenzo z Napoli? Co myślicie?
1
@kacper201 Nie, w pierwszej pracy najważniejsze jest nabycie doświadczenia, dopiero potem zarobki
0
@Pilka_jest_okragla Za 42M euro xD?
0
@taris No i już się z Aubą nie lubimy.
A ty madryciaku sio na notatnik
0
@msmsms Niby ta, ale to jednak anglik, a Ci raczej nie sprawdzają się w innych ligach
0
@Encore Trippier w Atletico też miał dać radę ^^
1
@Encore Żadnych angoli w Barcelonie!
No chyba, że Ryan Sessegnon :p
1
@Kgorecki2500 Wan Bissakę weźmiesz :p
1
@TheNekro94 Nie moja bajka, jakbym był kibicem białych to niestety, ale by mnie nie nawróciła ;)
1
@Luciano99 Tu jest La Rambla tu obowiązuje kultura a nie jak u Ciebie na złomie
@czółkovsky Jeszcze chwilkę
0
That girl is a real crowd pleaser
Small world, all her friends know of me, Know me
Young bull livin' like an old geezer
Quick-release the cash, watch it fall slowly
0
@MatBac1991 Rozumiem.
Wiadomo, ale polak ze słowakiem się zawsze dogada, bo co by nie mówić języki mamy podobne :D
2
@DonMatteo901 Widać, że za sobą nie przepadają
2
@Kgorecki2500 Jedna jaskółka wiosny nie czyni, Napoli dalej okupuje czarną listę ;)
Jestem przekonany, że będą frajerskie straty punktów.
1
Nie ma Mane i Thiago i już są ciężary :D
4
@MatBac1991 Czeski ładny język:p
0
@Litman Cienkie xD
1
@Kgorecki2500 U mnie Korona daje dupy. Od 12' w dziesiątkę i 0:1 w łeb...
A dałem z podpórką :(
0
@BorzyKrzys Wiem wiem, ktoś z NBA taką zrobił, dobrze mówię? Curry chyba
0
@RobiS Tutaj to remis zostanie, typowe Bilbao :p
Znowu pewnie będą mieli najwięcej remisów w lidze
0
Ten co cieszynkę Dembusiowi podpierniczył
BTTSik jak w masło :D