1

@Kgorecki2500 Real Ci śmierdzi stratą punktów, ale Milan, Inter i Dortmund już nie :D xD?

5

@Rust_Cohle Za mocne kur** xD

Dobrze, że te kobity nie wiedzą o czym Pump nawija, bo @MesQueUnClub96 mógłby się pożegnać z kieszonkowym od babuni ^^

0

@Medium A w tej ile nabiłeś?

0

@Medium Ile masz?

1

@Rust_Cohle Piękna wędka xD

@TheNekro94 @Striker Naprawdę nie wyłapaliście ironii ;D ?

0

@Kengo Jaki trigger xDD

Chociaż co by nie mówić zgadzam się z tym co mu napisali :)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Tylko sęk w tym, że Ci ofensywni o których marzymy (TAA, Cancelo, Walker) są nie do wyjęcia :/

0

@Rust_Cohle Nie pytam o Liverpool xD

0

@adi7adi8 Rozwiniesz, dlaczego nie?

0

Di Lorenzo z Napoli? Co myślicie?

1

@kacper201 Nie, w pierwszej pracy najważniejsze jest nabycie doświadczenia, dopiero potem zarobki

0

@Pilka_jest_okragla Za 42M euro xD?

0

@taris No i już się z Aubą nie lubimy.

A ty madryciaku sio na notatnik

0

@msmsms Niby ta, ale to jednak anglik, a Ci raczej nie sprawdzają się w innych ligach

0

@Encore Trippier w Atletico też miał dać radę ^^

1

@Encore Żadnych angoli w Barcelonie!

No chyba, że Ryan Sessegnon :p

1

@Kgorecki2500 Wan Bissakę weźmiesz :p

1

@TheNekro94 Nie moja bajka, jakbym był kibicem białych to niestety, ale by mnie nie nawróciła ;)

1

@Luciano99 Tu jest La Rambla tu obowiązuje kultura a nie jak u Ciebie na złomie

@czółkovsky Jeszcze chwilkę


0

That girl is a real crowd pleaser
Small world, all her friends know of me, Know me
Young bull livin' like an old geezer
Quick-release the cash, watch it fall slowly

0

@MatBac1991 Rozumiem.

Wiadomo, ale polak ze słowakiem się zawsze dogada, bo co by nie mówić języki mamy podobne :D

2

@DonMatteo901 Widać, że za sobą nie przepadają

2

@Kgorecki2500 Jedna jaskółka wiosny nie czyni, Napoli dalej okupuje czarną listę ;)
Jestem przekonany, że będą frajerskie straty punktów.

1

Nie ma Mane i Thiago i już są ciężary :D

4

@MatBac1991 Czeski ładny język:p

0

@Litman Cienkie xD

1

@Kgorecki2500 U mnie Korona daje dupy. Od 12' w dziesiątkę i 0:1 w łeb...

A dałem z podpórką :(

0

@BorzyKrzys Wiem wiem, ktoś z NBA taką zrobił, dobrze mówię? Curry chyba

0

@RobiS Tutaj to remis zostanie, typowe Bilbao :p

Znowu pewnie będą mieli najwięcej remisów w lidze

0

Ten co cieszynkę Dembusiowi podpierniczył

BTTSik jak w masło :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?