4

@Kgorecki2500 Benfika, Pilzno, Crvena awans, jak dla mnie

2

@Kgorecki2500 Jednego dnia wolnego byś nie znalazł, nawet na Barcelonę :p?

3

Kierwa, Dynamo przegrywa 0:2, szanse na europejskie potęgi w Łodzi się oddalają ;/
Dobrze, że Szachtar ma pewny udział w fazie grupowej.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10

1

@Survier Pomyliłeś @jedrek7000 z kolegą @Arkonem, bo mają te same avki ;)

0

@Encore No i to już by jakoś wyglądało

Milinkovic Savić - Casemiro - Bruno

0

@OnlyUculele Chętnie zobaczyłbym jakby tam sobie poradził. Wkońcu mieliby jakiegoś jakościowego zawodnika w pomocy.

@Emhyr Casemiro to Twoim zdaniem "byle kto"?

3

@ranger3120 Jeszcze, żeby była tego warta, ale po tym co tutaj o niej czytałem to ja już po pierwszej takiej akcji permanentnie zerwałbym z nią kontakt i wywalił ze znajomych, ale, co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯

0

@Survier No i do tego wygrał 2 pojedynki główkowe z Rayo.

0

@VegetaPolska Oj Vegeta, Vegeta, widzę, że nadal sobie zaprzątasz nią głowę, ekh

3

@Kgorecki2500 No i co to da?
Przyjdzie Alonso, Balde pójdzie na wypożyczenie, po roku do nas wróci i pewnie znowu pójdzie na wypożyczenie, bo przecie będziemy mieli dwóch LO...

Takie wypożyczenia są zazwyczaj biletem w jedną stronę (tym bardziej u nas).

0

@tristan87 Też jestem pod wrażeniem Twojej niewiedzy.

0

@Cule1234 Brawo...

No tak lepiej wziąć mordercę i wrak piłkarza za 10M niż ogrywać młodego zdolnego Balde...

0

@tristan87 W takim razie, dobrze, że i Ty już wiesz.

0

@tristan87 Wiem.

0

@Transu96 me flowers z kali

1

@Lionel_Messi10 40M i jest ich ;)

1

@Deviler A Perez jest słabym prezydentem, bo gość z Van Gaalem na avku tak twierdzi xD

1

@Davvd Puyol?

1

@skakun95 A więc tak. Bierzesz klucz do kół, walisz w potylice, ładujesz do bagażnika i wywozisz do lasu.
Na miejscu na początek zakładasz mu słuchawki na łeb i przez 30 minut każesz mu słuchać "hitów" Young Zjebosi, po koncercie puszczasz mu meczyk United a po meczyku, na deser, pokazujesz posty @MesQueUnClub96.

Po takich torturach powinieneś mieć spokój ;)

1

@MesQueUnClub96 3:0 Liverpool

2

@Encore @MesQueUnClub96 daj już spokój i zakończ swoją nędzną karierę szarpidruta

3

@hayek Patrząc przez pryzmat czasu to ten Sancho jest potężnym niewypałem United.
Tragiczny zawodnik.

1

@Vampir707 BeKa...

4

@Survier Lassana Diarra

3

@Foro Oczywiście, że słyszałem, ale szczerze mówiąc, eklektyka i ezoteryka nie zrobiły na mnie aż takiego wrażenia.

Dobre albumy, ale no jakoś nie trafiają do mnie tak jak egzotyka ;)

4

Tytuł: Między słowami
Autor: Quebonafide ft. Young Lungs



Jeśli chodzi o twórczość Jakuba, to dla mnie ten traczek to zdecydowanie ścisły TOP w jego całej karierze!

I ten refren Lungsa, no miód dla uszu :)

Do tego dorzuciłbym chociażby "Quebahombre", "Zorzę" czy "Odyseusza", no dobra, w sumie całą Egzotykę :D

Jednym słowem, Genialny album!

0

@osa91 Wiem o co Ci chodzi, bo sam to przechodziłem a teraz chodzę do psychologa na sesje.

Mnie też niektórzy krytykowali, (nie w internecie) ale jakoś nie robiło to na mnie większego wrażenia, bo wiedziałem, że idę do przodu i wychodzę z bagna a te głąby dalej stoją w miejscu i jedyne co potrafią, to wchodzić z buciorami do czyjegoś życia.

0

@FC1899Barca Oglądało się oglądało :D

Do tego grona dorzuciłbym jeszcze takie bajki jak:
-Ach Ten Andy, Kacze opowieści, Johnny Bravo, Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster, kryptonim klan na drzewie czy miś Jogi.

Łezka się w oku kręci ;(
A dzisiaj na Cartoon Network cały dzień gówniany Gumball...

1

@mindbender84 A co go obchodzi negatywna opinia jakichś łebków z internetu?

0

@Kgorecki2500 Milan na wyjeździe a Milan u siebie to dwie inne półki, do tego Atalanta to nie Udinese ,)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?