HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kgorecki2500 Benfika, Pilzno, Crvena awans, jak dla mnie
2
@Kgorecki2500 Jednego dnia wolnego byś nie znalazł, nawet na Barcelonę :p?
3
Kierwa, Dynamo przegrywa 0:2, szanse na europejskie potęgi w Łodzi się oddalają ;/
Dobrze, że Szachtar ma pewny udział w fazie grupowej.
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
1
@Survier Pomyliłeś @jedrek7000 z kolegą @Arkonem, bo mają te same avki ;)
0
@Encore No i to już by jakoś wyglądało
Milinkovic Savić - Casemiro - Bruno
0
@OnlyUculele Chętnie zobaczyłbym jakby tam sobie poradził. Wkońcu mieliby jakiegoś jakościowego zawodnika w pomocy.
@Emhyr Casemiro to Twoim zdaniem "byle kto"?
3
@ranger3120 Jeszcze, żeby była tego warta, ale po tym co tutaj o niej czytałem to ja już po pierwszej takiej akcji permanentnie zerwałbym z nią kontakt i wywalił ze znajomych, ale, co kto lubi ¯\_(ツ)_/¯
0
@Survier No i do tego wygrał 2 pojedynki główkowe z Rayo.
0
@VegetaPolska Oj Vegeta, Vegeta, widzę, że nadal sobie zaprzątasz nią głowę, ekh
3
@Kgorecki2500 No i co to da?
Przyjdzie Alonso, Balde pójdzie na wypożyczenie, po roku do nas wróci i pewnie znowu pójdzie na wypożyczenie, bo przecie będziemy mieli dwóch LO...
Takie wypożyczenia są zazwyczaj biletem w jedną stronę (tym bardziej u nas).
0
@tristan87 Też jestem pod wrażeniem Twojej niewiedzy.
0
@Cule1234 Brawo...
No tak lepiej wziąć mordercę i wrak piłkarza za 10M niż ogrywać młodego zdolnego Balde...
0
@tristan87 W takim razie, dobrze, że i Ty już wiesz.
0
@tristan87 Wiem.
0
@Transu96 me flowers z kali
1
@Lionel_Messi10 40M i jest ich ;)
1
@Deviler A Perez jest słabym prezydentem, bo gość z Van Gaalem na avku tak twierdzi xD
1
@Davvd Puyol?
1
@skakun95 A więc tak. Bierzesz klucz do kół, walisz w potylice, ładujesz do bagażnika i wywozisz do lasu.
Na miejscu na początek zakładasz mu słuchawki na łeb i przez 30 minut każesz mu słuchać "hitów" Young Zjebosi, po koncercie puszczasz mu meczyk United a po meczyku, na deser, pokazujesz posty @MesQueUnClub96.
Po takich torturach powinieneś mieć spokój ;)
1
@MesQueUnClub96 3:0 Liverpool
2
@Encore @MesQueUnClub96 daj już spokój i zakończ swoją nędzną karierę szarpidruta
3
@hayek Patrząc przez pryzmat czasu to ten Sancho jest potężnym niewypałem United.
Tragiczny zawodnik.
1
@Vampir707 BeKa...
4
@Survier Lassana Diarra
3
@Foro Oczywiście, że słyszałem, ale szczerze mówiąc, eklektyka i ezoteryka nie zrobiły na mnie aż takiego wrażenia.
Dobre albumy, ale no jakoś nie trafiają do mnie tak jak egzotyka ;)
4
Tytuł: Między słowami
Autor: Quebonafide ft. Young Lungs
Jeśli chodzi o twórczość Jakuba, to dla mnie ten traczek to zdecydowanie ścisły TOP w jego całej karierze!
I ten refren Lungsa, no miód dla uszu :)
Do tego dorzuciłbym chociażby "Quebahombre", "Zorzę" czy "Odyseusza", no dobra, w sumie całą Egzotykę :D
Jednym słowem, Genialny album!
0
@osa91 Wiem o co Ci chodzi, bo sam to przechodziłem a teraz chodzę do psychologa na sesje.
Mnie też niektórzy krytykowali, (nie w internecie) ale jakoś nie robiło to na mnie większego wrażenia, bo wiedziałem, że idę do przodu i wychodzę z bagna a te głąby dalej stoją w miejscu i jedyne co potrafią, to wchodzić z buciorami do czyjegoś życia.
0
@FC1899Barca Oglądało się oglądało :D
Do tego grona dorzuciłbym jeszcze takie bajki jak:
-Ach Ten Andy, Kacze opowieści, Johnny Bravo, Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster, kryptonim klan na drzewie czy miś Jogi.
Łezka się w oku kręci ;(
A dzisiaj na Cartoon Network cały dzień gówniany Gumball...
1
@mindbender84 A co go obchodzi negatywna opinia jakichś łebków z internetu?
0
@Kgorecki2500 Milan na wyjeździe a Milan u siebie to dwie inne półki, do tego Atalanta to nie Udinese ,)