2

@FC1899Barca Od niego bym jej akurat nie wymagał, gość już nie raz udowadniał, że jest zwykłym bucem.

@BorzyKrzys No wiesz, Van Gaal jak to Van Gaal. Jak nie walnie jakiejś głupoty, to chodzi jakiś taki niezwyczajny.

12

@FC1899Barca @J4no To tylko arasz, czego się po nim spodziewaliście?

7

1

@Lionel_Messi10 Okej okej, nie piszę stricte o Tobie, tylko ogólnie ;)
Takie luźne spostrzeżenia

2

@Lionel_Messi10 @Survier Wiecie co, to już nie chodzi o te opinie. Apropo Tchou to najbardziej śmieszy mnie to, że sporo osób ma z niego bekę i go wyśmiewa, wywyższając w tym czasie Gaviego, który gra średnio, ale według tych userów, to kozak i w ogóle, niech gra z Sociedad, kosztem De Jonga, który w poprzednim meczu go zjadł i wypluł.

0

@kaczucha1899 Pełna zgoda, póki co Tchouameni nie wszedł jeszcze na swój najwyższy poziom z Monaco, ale myślę, że po odejściu Casemiro będzie grał regularnie na "6".

7

La Rambla to jest jednak stan umysłu xD

Według kilku użytkowników Casemiro nie jest gwiazdą i w ogóle to bEkA, że United kupuje średniaka po 30-stce (Top 5 śpd na świecie)

Dalej. Według jednego użytkownika Tchouameni to, cytuję: "placek z Ligue 1" xD.
Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze niedawno gdy były ploty, że jesteśmy nim zainteresowani, to osoby tego pokroju mało się nie pospuszczały, że jest szansa jego transferu :D

Detale.

1

Szybcy i Wściekli 6 na TVNie :D

Zaraz scena walki z chińczykiem w metrze ^^

7

@Lionel_Messi10 "Placka z Ligue 1"
Nawet nie wiem jak to skomentować xD

4

1

@Bobrowik Rozumiem, że 5-krotny zwycięzca LM i jeden z najlepszych śpd ostatnich lat według Ciebie nie jest gwiazdą, tak?

Szanuję Twoje zdanie, ale kompletnie się z nim nie zgadzam.

0

@Pawel13sz Fakt. Walnęło mi się.

0

@Bobrowik A co, nie jest nią?
Można za kimś nie przepadać, ale nie przesadzajmy.

22

@tomek8756 Standardowo je*** tvściek, i tyle w temacie!

1

@Kgorecki2500 No jak kto sobie tam uważa, ja mimo wszystko bym chciał żeby Barca zawitała do Warszawy, nawet gdyby nie udałoby mi się zdobyć biletu, to czekałbym pod bramami wyjazdowymi, żeby zdobyć czyiś autograf czy cyknąć sobie pamiątkowe zdjęcie ;)

Tutaj masz info o biletach:
https://eurosport.tvn24.pl/pilka-nozna,105/liga-mistrzow-2022-szachtar-donieck-zagra-w-warszawie-jakie-sa-ceny-biletow-pakiety-jak-kupowac-zasady-sprzedazy-pilka-nozna,1115454.html

https://shakhtar.com/uk-ua/news/2022/august/16_news/16_ucl_tickets/

0

@Kgorecki2500 Nie, chodzi mi zwyczajnie o Twoją grupę, którą chciałbyś zobaczyć w Warszawie, bo tam Szachtar będzie rozgrywał swoje mecze
1.
2.
3. Szachtar
4.

2

@Kgorecki2500 A gdzie Szachtar xD

2

@MICHU_LOKU123
1. Crunchips Chakalaka forever

1

@MesQueUnClub96 Nie no patrzę poprzez atrakcyjność spotkań, dlatego odrzucam drużyny typu Eintracht czy Porto.

Co mi po tym, że będziemy mogli wziąć rewanż na jakimś ogórku (Eintracht)?
Wolę obejrzeć meczyk z PSG z Messim, Mbappe i Neymarem w składzie ;)

@Lionel_Messi10 Widzę, że jesteśmy zgodni :D

4

Już za równo tydzień losowanie fazy grupowej LM.
Z racji tego, że Benfika jest już jedną nogą w CL, pomijam Dynamo.

Jakie drużyny chcielibyście zobaczyć w Warszawie w grupie z Szachtarem?

Dla ułatwienia, tutaj macie koszyki:
https://sport.radiozet.pl/Pilka-nozna/Liga-Mistrzow/Losowanie-Ligi-Mistrzow.-Kto-moze-trafic-na-kogo-Znamy-juz-sklad-koszykow

Osobiście chciałbym coś takiego:
1. PSG/Ajax
2. Barcelona/Tottenham
3. Szachtar
4. Celtic
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10 @Mario96w @Medium @MesQueUnClub96 @Rust_Cohle @Encore

3

@Survier Jak LO, to tylko genialny Alba, który gwarantuję spokój na lewej flance.

0

@IronSanHybrid Z twarzy trochę jak Malik Montana na konfie HL :D

3

@MatPL Czajka przy Odrze to był pikuś a TVŚciek nagłaśniał to jakby to była wina stricte Trzaskowskiego xD

Jak teraz mamy poważniejszą sytuację to głąby milczą, bo istnieje duże prawdopodobieństwo, że za skażenie odpowiada firma zarządzana przez idiotę powiązanego z pisem.

0

@Cule1234 Mam nadzieję

30

@Barca1992 Kolor skóry jak zawsze - przypadkowy

1

@PatrykBarca Smutno się na to patrzy z perspektywy kibica Spurs.
Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu był przymierzany do Realu i oferowali za niego 80M euro, ale Levy chciał 130 bodajże.

Jednym słowem, szkoda, bo był to mój jeden z najulubieńszych zawodników w Tottenhamie :/

3

@Transu96 Kim ty w ogóle kurw* jesteś... pajacu?

3

@Danny Gaucho wytłumacz świeżakowi co i jak

2

@Kgorecki2500 Aaa, bo Ty studiujesz :p
No ja nie wiem, bo nie miałem takiego problemu, bo je pominąłem ;P

Myślę, że w Maku czy jakiejś kawiarni spokojnie byś dorobił.
Ja osobiście jestem przygotowany na wydatek rzędu 500 - 650 za dobre miejsca na Legii, no ale pierw niech ich wylosują ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?