HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 BTTSem mi tu pachnie, ale tak jak mówisz, jutro na spokojnie.
0
@masq Niepopularne? Przecież każdy kto oglądał mecz stwierdzi tak samo
0
@arasz1819 Nie no araszu, muszę przyznać, że dzisiaj Frenkie rozegrał bardzo dobre spotkanie.
1
@Kgorecki2500 Pedri - FDJ - Gavi/Pjanić
1
@Kgorecki2500 ''Aha, no i ostatnie zdarzenie dzisiaj i oczywiście psuje jeden z większych faworytów''
Jutro będzie lepiej, też jest co obstawiać. No i ten szlagier Chelsea - Tottenham :D
0
No i po co to było, nosz ku**a
1
Frenkie dzisiaj zdecydowanie na plus
3
Messi wróć "(
0
@Kondziubarca Spokojnie, jutro jeden ze szlagierów PL, to sobie odbijemy ;)
Chelsea - Tottenham
0
@TheNekro94 Deulofeu > Raphinha
0
Ładna akcja Rayo
2
36' pierwszego meczu w sezonie a gawiedź już narzeka xD
1
@michal26 Spokojnie to dopiero pierwszy mecz w sezonie.
0
@Kluivert_P TAK dla powrotu Leo!
4
Messi by to skończył :D
2
Komentarz usunięty
0
@Seledynowy Nie pasuje? To idź oglądać powtórkę United xD
1
@Kgorecki2500 Barça to bierze :D
0
@Kapitan hawk 11stka koni trojańskich robi swoje xD
1
''A mogłem zostać w Ajaxie'' ;D
1
Jeszcze jeden, jeszcze jeden!
0
@Emhyr XDDD, nawet nie chce o tym myśleć :D
0
3:0 hahahahahah, jazda pszczoły!!!
Po manitę!
0
@BaroPodertos Minimum 0:3 w ciemno
0
@Emhyr Miałeś rację, ale powiedziałem, jak to przerżną to trafiają na moją czarną listę.
0
Brentford 2:0, uj, po kuponie...
0
JPRD, brawo De Gea xDDDDD
2
@Kgorecki2500 A Monaczko na 1:1 :D
Jeszcze 1 bramka w tym meczu i jest gicior
1
@Kgorecki2500 Pozdrawiam ;)
2
Rennes 1:0, jeszcze tylko Monaco 1 bramka