HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium Czyli City "pewniaczek", ale za to na Liverpool fajne kursidło
0
@Medium A na Arsenal ile?
1
@Pawel13sz A ja Sonny'ego za 50 MLN, i wszyscy zadowoleni :)
0
@A_Gomesinho_21 Oj nie byku.
1/2 Man City/Liverpool
3 Tottenham
4 Chelsea
5 Arsenal
0
@Luciano99 Inaki Peña, mówi to Panu coś?
0
@Medium "w LM pewnie ostro w łeb od kogoś dostaną"
Ale o 5senalu mówisz, tak?
A nie czekaj, was tam nawet nie ma, bo wąchacie spaliny Tottenhamu xD
6
Robert Lewandowski? Top!
16
@umtiti Do tej pory nie przyjąłem żadnej, to i teraz nie przyjmę.
Mogą mnie nazywać, szurem czy antyszczepem, zwisa mi to.
8
@Pawel13sz I ten wcorwiony De Gea :D
0
@Adi123456789 Tak, dajmy opaskę 18 latkowi xD
0
@JimMorrisonFCB Rozumiem, choć dla mnie Ronaldo mimo wieku, to nadal solidny zawodnik z przebłyskami bardzo dobrej gry.
1
@Robert1603 Póki co Heynen
1
@JimMorrisonFCB O obecnej to póki co nie ma co pisać, bo nie ma o czym.
Ronaldo rozegrał zaledwie 45' z Rayo i wczorajsze 38' z Brighton, więc tutaj nie ma go z czego rozliczać, ale za to jego zachowanie pozaboiskowe, fakt - jest karygodne.
1
@MesQueUnClub_87 Jak co? bransoletki, kula z łańcuchem do nogi i do Manchesteru grać z Maguirem i Fredem* xD.
2
@Lisek Też wydało mi się to dosyć podejrzane, że wyszło to akurat teraz.
1
@Inko Po co się ograniczać? Może od razu w pierwszym składzie Wieczystej?
@JimMorrisonFCB Powiem Ci, że odważne stwierdzenie, że gość, który strzelił im w zeszłym sezonie 24 bramki i zaliczył 3 asysty jest ''kasztanem'' :)
2
@JimMorrisonFCB ''reszta to szrot i kasztany.''
Shaw, Martinez, Wan Bissaka i Ronaldo to też kasztany?
2
@escarabajo Coś jak Valencia i Celta w LaLiga :D
0
Nie no, ja nie rozumiem ''fenomenu'' tego United, mieć takie nazwiska i grać taki piach.
De Gea - Shaw, Lisandro Martinez, Varane, Wan Bissaka - Bruno, McTominay, Eriksen - Rashford, Ronaldo, Sancho/Elanga
Przecież ten skład, takie drużyny jak np: wczorajsze Brighton to powinien nosem wciągać xD
0
@Vebrol Raczej cringe świata
0
@michal26 No to jak dla obu nie, to kogo desygnowałbyś do gry w pierwszej "11"?
ŚPD: Sergio, Nico
Prawy ŚP: Gavi, Kessie
Lewy ŚP: Pedri, Pjanić
Myślisz o czymś takim?
1
@Encore Fernando w Barçy? Jestem za :D
@czlek Nie hejtuję go dla zasady, po prostu widze, co gra od 3 sezonów przy swoich bardzo wysokich zarobkach i cenie jaką za niego zapłacono.
Nawet przy obniżce zarobków, bardziej jestem na nie. Wolałbym sprzedać Frenkiego i skupić się na transferze Bernardo Silvy.
12
Nie dla transferu Alonso!
Tak dla odejścia De Jonga!
1
@Kgorecki2500 Ło panie, tutaj na bank coś nie wejdzie xD
1
@Kapitan hawk No i od siebie dodałbym również:
- Wygrana Tottenhamu na inaugurację PL :D
To był dobry weekend
1
@Lionel_Messi10 Peña ;)
2
Oby to był gol na pożegnanie z Camp Nou.
0
@arasz1819 No jak z reguły masz odmienne zdanie niż ja to jak mam komentować?
O polityce coś napisz, to napewno się dogadamy :D
3
@MesQueUnClub96 Bredzisz.
Akurat te wuwuzele robiły mega klimat.
0
@Vintee Finał LM będzie też na TVPiS1