0

@Medium Czyli City "pewniaczek", ale za to na Liverpool fajne kursidło

0

@Medium A na Arsenal ile?

1

@Pawel13sz A ja Sonny'ego za 50 MLN, i wszyscy zadowoleni :)

0

@A_Gomesinho_21 Oj nie byku.
1/2 Man City/Liverpool
3 Tottenham
4 Chelsea
5 Arsenal

0

@Luciano99 Inaki Peña, mówi to Panu coś?

0

@Medium "w LM pewnie ostro w łeb od kogoś dostaną"

Ale o 5senalu mówisz, tak?
A nie czekaj, was tam nawet nie ma, bo wąchacie spaliny Tottenhamu xD

6

Robert Lewandowski? Top!

16

@umtiti Do tej pory nie przyjąłem żadnej, to i teraz nie przyjmę.

Mogą mnie nazywać, szurem czy antyszczepem, zwisa mi to.

8

@Pawel13sz I ten wcorwiony De Gea :D

0

@Adi123456789 Tak, dajmy opaskę 18 latkowi xD

0

@JimMorrisonFCB Rozumiem, choć dla mnie Ronaldo mimo wieku, to nadal solidny zawodnik z przebłyskami bardzo dobrej gry.

1

@Robert1603 Póki co Heynen

1

@JimMorrisonFCB O obecnej to póki co nie ma co pisać, bo nie ma o czym.
Ronaldo rozegrał zaledwie 45' z Rayo i wczorajsze 38' z Brighton, więc tutaj nie ma go z czego rozliczać, ale za to jego zachowanie pozaboiskowe, fakt - jest karygodne.

1

@MesQueUnClub_87 Jak co? bransoletki, kula z łańcuchem do nogi i do Manchesteru grać z Maguirem i Fredem* xD.

2

@Lisek Też wydało mi się to dosyć podejrzane, że wyszło to akurat teraz.

1

@Inko Po co się ograniczać? Może od razu w pierwszym składzie Wieczystej?

@JimMorrisonFCB Powiem Ci, że odważne stwierdzenie, że gość, który strzelił im w zeszłym sezonie 24 bramki i zaliczył 3 asysty jest ''kasztanem'' :)

2

@JimMorrisonFCB ''reszta to szrot i kasztany.''

Shaw, Martinez, Wan Bissaka i Ronaldo to też kasztany?

2

@escarabajo Coś jak Valencia i Celta w LaLiga :D

0

Nie no, ja nie rozumiem ''fenomenu'' tego United, mieć takie nazwiska i grać taki piach.

De Gea - Shaw, Lisandro Martinez, Varane, Wan Bissaka - Bruno, McTominay, Eriksen - Rashford, Ronaldo, Sancho/Elanga

Przecież ten skład, takie drużyny jak np: wczorajsze Brighton to powinien nosem wciągać xD

0

@Vebrol Raczej cringe świata

0

@michal26 No to jak dla obu nie, to kogo desygnowałbyś do gry w pierwszej "11"?

ŚPD: Sergio, Nico
Prawy ŚP: Gavi, Kessie
Lewy ŚP: Pedri, Pjanić

Myślisz o czymś takim?

1

@Encore Fernando w Barçy? Jestem za :D

@czlek Nie hejtuję go dla zasady, po prostu widze, co gra od 3 sezonów przy swoich bardzo wysokich zarobkach i cenie jaką za niego zapłacono.

Nawet przy obniżce zarobków, bardziej jestem na nie. Wolałbym sprzedać Frenkiego i skupić się na transferze Bernardo Silvy.

12

Nie dla transferu Alonso!
Tak dla odejścia De Jonga!

1

@Kgorecki2500 Ło panie, tutaj na bank coś nie wejdzie xD

1

@Kapitan hawk No i od siebie dodałbym również:
- Wygrana Tottenhamu na inaugurację PL :D

To był dobry weekend

1

@Lionel_Messi10 Peña ;)

2

Oby to był gol na pożegnanie z Camp Nou.

0

@arasz1819 No jak z reguły masz odmienne zdanie niż ja to jak mam komentować?

O polityce coś napisz, to napewno się dogadamy :D

3

@MesQueUnClub96 Bredzisz.
Akurat te wuwuzele robiły mega klimat.

0

@Vintee Finał LM będzie też na TVPiS1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?