HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Encore Smacznej kawusi, ebać kapusi :D
1
@MesQueUnClub96 Dwa dni.
1
@MesQueUnClub96 Ja wiem, że nie wiem.
0
@impa Oby nie.
0
@Gall Nie no, to ''xD'' było w pełni sarkastyczne, bo ja z kolegą wiemy kim oni są :D
1
@bartekvisca Tomaszewski z chorobą psychiczną, walczy o mniej bredzenia
1
@Kengo @Tollusiek Fivio nie znają xD
0
@Esteban_ Dawaj tera o Messim xD
0
Be-be-benz lub Beta – Mazowiecką, WWA
1
@tomek8756 Widzę, że jeszcze ktoś mu dał za to zielonego...
A nie, to tylko ''kolega'' Survier, jeden z większych pisowców na Rambli :D
3
@Nano22 To nieźle, że Trzaskowskiego zrównujesz ze swastyką czy sierpem i młotem XDD
@tomek8756 Spokojnie, Dua Lipa weszła za mocno :p
0
@masq Rzucił kolejną idiotyczną wypowiedź
https://www.meczyki.pl/newsy/jan-tomaszewski-sie-nie-zatrzymuje-znowu-zaskoczyl-ws-lewandowskiego-fc-barcelona-go-mnie-obchodzi/193152-n
2
@Esteban_ Tomaszewski.
0
@Comentateiro Zupkę chińską amino XD
1
@Cabaz Mój kumpel z roboty, co nie ironicznie twierdzi że Tomaszewski jest większa legendą od Lewego xDDD
1
@Borneo To, że ma presję to chyba jasne, ale stwierdzeni, że Lewy jest na skraju psychicznym jest po prostu idiotyczne.
Ps: Każdy większy zawodnik ma presję po transferze do nowego klubu.
1
@VegetaPolska Jak się czujesz z tym, że od przyszłego sezonu Alonso w Astonie :D ?
6
@Kidd Ano tak bym zapomniał jego słynny remis xD
Mnie to i tak najbardziej śmieszą ludzie co uważają tego piernika za jakąś legendę czy nie wiadomo kogo, a w rzeczywistości był cieniutkim bramkarzem.
2
Ale ten dziad jest odklejony...
https://www.meczyki.pl/newsy/jan-tomaszewski-sie-nie-zatrzymuje-znowu-zaskoczyl-ws-lewandowskiego-fc-barcelona-go-mnie-obchodzi/193152-n
Sam gówno osiągnął w swojej miernej karierze a kogoś kur.... ciągle rozlicza.
11
Tak jak nie przepadam za Hamiltonem, tak dzisiaj, muszę przyznać, że pojechał bardzo dobry wyścig i zajął w pełni zasłużone 2 miejsce.
0
@Survier Widzę, że czytanie ze zrozumieniem jest u ciebie na ultra wysokim poziomie xD
@PawkoFCB A co mnie to gówno obchodzi, że Cię to nie interesuje?
Dla mnie możesz nawet srać na to F1, ale po uj się tu żalisz?
0
@PawkoFCB @Survier @RoberDzik Idźcie se założyć jakieś kółko i nie komentujcie jak was to nie interesuje xD
0
Ooo nawet z Polski ktoś jest :D
1
@Survier To idź se na stronę główną, jaki masz problem?
0
@Vebrol Goat xD
1
@RoberDzik To nie oglądaj.
1
@TheMugShot Oponiarza i tak nikt nie przebije.
3
Vamos Max, Vamos Perez Vamos Red Bull!
4
@barcanawieki Wiadomo, step aunt i te sprawy -_-
0
@Medium Gabriel Jesus, co grał dzisiaj na jakichś placków w obronie, bo Diego Carlos i Kounde odeszli xD
Zobaczymy co w lidze pokaże (szczególnie z zespołami z TOP5)