5

@Encore Smacznej kawusi, ebać kapusi :D

1

@MesQueUnClub96 Dwa dni.

1

@MesQueUnClub96 Ja wiem, że nie wiem.

0

@impa Oby nie.

0

@Gall Nie no, to ''xD'' było w pełni sarkastyczne, bo ja z kolegą wiemy kim oni są :D

1

@bartekvisca Tomaszewski z chorobą psychiczną, walczy o mniej bredzenia

1

@Kengo @Tollusiek Fivio nie znają xD

0

@Esteban_ Dawaj tera o Messim xD

0

Be-be-benz lub Beta – Mazowiecką, WWA

1

@tomek8756 Widzę, że jeszcze ktoś mu dał za to zielonego...

A nie, to tylko ''kolega'' Survier, jeden z większych pisowców na Rambli :D

3

@Nano22 To nieźle, że Trzaskowskiego zrównujesz ze swastyką czy sierpem i młotem XDD

@tomek8756 Spokojnie, Dua Lipa weszła za mocno :p

2

@Esteban_ Tomaszewski.

0

@Comentateiro Zupkę chińską amino XD

1

@Cabaz Mój kumpel z roboty, co nie ironicznie twierdzi że Tomaszewski jest większa legendą od Lewego xDDD

1

@Borneo To, że ma presję to chyba jasne, ale stwierdzeni, że Lewy jest na skraju psychicznym jest po prostu idiotyczne.

Ps: Każdy większy zawodnik ma presję po transferze do nowego klubu.

1

@VegetaPolska Jak się czujesz z tym, że od przyszłego sezonu Alonso w Astonie :D ?

6

@Kidd Ano tak bym zapomniał jego słynny remis xD

Mnie to i tak najbardziej śmieszą ludzie co uważają tego piernika za jakąś legendę czy nie wiadomo kogo, a w rzeczywistości był cieniutkim bramkarzem.

2

Ale ten dziad jest odklejony...
https://www.meczyki.pl/newsy/jan-tomaszewski-sie-nie-zatrzymuje-znowu-zaskoczyl-ws-lewandowskiego-fc-barcelona-go-mnie-obchodzi/193152-n

Sam gówno osiągnął w swojej miernej karierze a kogoś kur.... ciągle rozlicza.

11

Tak jak nie przepadam za Hamiltonem, tak dzisiaj, muszę przyznać, że pojechał bardzo dobry wyścig i zajął w pełni zasłużone 2 miejsce.

0

@Survier Widzę, że czytanie ze zrozumieniem jest u ciebie na ultra wysokim poziomie xD

@PawkoFCB A co mnie to gówno obchodzi, że Cię to nie interesuje?
Dla mnie możesz nawet srać na to F1, ale po uj się tu żalisz?

0

@PawkoFCB @Survier @RoberDzik Idźcie se założyć jakieś kółko i nie komentujcie jak was to nie interesuje xD

0

Ooo nawet z Polski ktoś jest :D

1

@Survier To idź se na stronę główną, jaki masz problem?

0

@Vebrol Goat xD

1

@RoberDzik To nie oglądaj.

1

@TheMugShot Oponiarza i tak nikt nie przebije.

3

Vamos Max, Vamos Perez Vamos Red Bull!

4

@barcanawieki Wiadomo, step aunt i te sprawy -_-

0

@Medium Gabriel Jesus, co grał dzisiaj na jakichś placków w obronie, bo Diego Carlos i Kounde odeszli xD

Zobaczymy co w lidze pokaże (szczególnie z zespołami z TOP5)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?