HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB La Bamba zmienną jest xD
3
@Lionel_Messi10 @DamianBarcaCule Rabini się wypowiedzieli.
1
@Worny Tylko zapomniał, że teraz nie grali w jednej drużynie :p
5
Ale co by nie mówić, pięknie Militao zaasystował przy bramce Raphinhi :D
0
@Survier Nie przypominam sobie takich komentarzy ode mnie, no chyba, że masz dowód
0
@esem91 Ciekawe czy odwołają
0
@sintesox Tak, będzie.
O 10 na Polsat Sport, a o 13 na Polsat Sport News.
Choć ciekawe czy nie przełożą tak jak meczu Bayernu z City z powodu upałów
Edit: Jednak grają
1
@Transu96 Ja tam luźno szykuję się na 10, nie będę całej nocy zarywał.
To już nie te czasy xD
0
@Marcin91fcb Won od Kane'a buraki, niech se wezmą jakiegoś szkopa, których tak bardzo cenią
0
@szkutnik91 Ja to jestem ciekaw, dlaczego Romano dalej jest tier 1
0
@Janiama Ja obstawiam coś takiego.
ter Stegen - Alba, Araújo, García, Dest - Pedri, Busquets, Kessié/FDJ - Ansu, Lewy, Raphinha
Sam jestem ciekaw na ile to się sprawdzi :D
0
@tomek8756 Chyba jacyś mało ambitni ludzie bez pasji i zainteresowań ;)
W moim otoczeniu, każdy kto bierze urlop to gdzieś wyjeżdza.
2
@DonMatteo901 Ale suka xD
0
@Wilczeq Z kajora
11
@Pawel13sz Nie da się tego nie przeczytać głosem Borka xD
0
@Transu96 No ta chęć nabicia zielonych mocniejsza niż 5h snu więcej xD
1
@Pawel13sz No patrzę, Sterling i Koulibaly. Bardzo dobre transfery.
0
@Salchent OFICJALNY sklep Barcelony!!!
0
@Kuczek Napewno nie jest to poziom Umtitiego w czasie gdy do nas przychodził. Solidny i to wszystko.
3
@Culer_1906 ''VICSA BARCA'' XD
1
@sokot Będą.
Niedziela 10:00 - Polsat Sport
Niedziela 13:00 - Polsat Sport News
Sam zamierzam sobie na spokojnie wstać i obejrzeć przy śniadanku, a nie zarywać nockę :D
0
@LionelM95 Do mnie rano przyszedł ALERT RCB o gwałtownych burzach z gradem, więc pewnie coś popada. Prognozy mówią, że od 16tej
1
@Deviler Ta, z Parke sparuje w Ankosie
4
@Sulimo Depay Depayem, ale niech już ten Puig wypieprza z tego klubu.
Nie dość, że miernota to jeszcze blokuje ''6'' dla Gaviego.
3
@Kondziubarca Rabini są niezdecydowani.
0
@Pawel13sz Grupki na facebooku z koszulkami Barcelony. Jak chcesz to mogę Ci jedną podesłać
4
@tommyVERceti Uwierz mi, on to doskonale rozumie, problem jest taki, że ten ciemnogród, który na nich głosuje tego nie rozumie. Ten pajac może im wmówić wszystko a gamonie i tak to łykną...
1
@NeKenI Selekcja naturalna bym rzekł.
1
@Kgorecki2500 Marzenie :)
0
@MesQueUnClub96 Z tych cieniaków i ulubienców @Mediuma to se możesz robić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)