1

@jacobFCB La Bamba zmienną jest xD

3

@Lionel_Messi10 @DamianBarcaCule Rabini się wypowiedzieli.

1

@Worny Tylko zapomniał, że teraz nie grali w jednej drużynie :p

5

Ale co by nie mówić, pięknie Militao zaasystował przy bramce Raphinhi :D

0

@Survier Nie przypominam sobie takich komentarzy ode mnie, no chyba, że masz dowód

0

@esem91 Ciekawe czy odwołają

0

@sintesox Tak, będzie.
O 10 na Polsat Sport, a o 13 na Polsat Sport News.

Choć ciekawe czy nie przełożą tak jak meczu Bayernu z City z powodu upałów

Edit: Jednak grają

1

@Transu96 Ja tam luźno szykuję się na 10, nie będę całej nocy zarywał.
To już nie te czasy xD

0

@Marcin91fcb Won od Kane'a buraki, niech se wezmą jakiegoś szkopa, których tak bardzo cenią

0

@szkutnik91 Ja to jestem ciekaw, dlaczego Romano dalej jest tier 1

0

@Janiama Ja obstawiam coś takiego.
ter Stegen - Alba, Araújo, García, Dest - Pedri, Busquets, Kessié/FDJ - Ansu, Lewy, Raphinha

Sam jestem ciekaw na ile to się sprawdzi :D

0

@tomek8756 Chyba jacyś mało ambitni ludzie bez pasji i zainteresowań ;)

W moim otoczeniu, każdy kto bierze urlop to gdzieś wyjeżdza.

2

@DonMatteo901 Ale suka xD

0

@Wilczeq Z kajora

11

@Pawel13sz Nie da się tego nie przeczytać głosem Borka xD

0

@Transu96 No ta chęć nabicia zielonych mocniejsza niż 5h snu więcej xD

1

@Pawel13sz No patrzę, Sterling i Koulibaly. Bardzo dobre transfery.

0

@Salchent OFICJALNY sklep Barcelony!!!

0

@Kuczek Napewno nie jest to poziom Umtitiego w czasie gdy do nas przychodził. Solidny i to wszystko.

3

@Culer_1906 ''VICSA BARCA'' XD

1

@sokot Będą.
Niedziela 10:00 - Polsat Sport
Niedziela 13:00 - Polsat Sport News

Sam zamierzam sobie na spokojnie wstać i obejrzeć przy śniadanku, a nie zarywać nockę :D

0

@LionelM95 Do mnie rano przyszedł ALERT RCB o gwałtownych burzach z gradem, więc pewnie coś popada. Prognozy mówią, że od 16tej

1

@Deviler Ta, z Parke sparuje w Ankosie

4

@Sulimo Depay Depayem, ale niech już ten Puig wypieprza z tego klubu.
Nie dość, że miernota to jeszcze blokuje ''6'' dla Gaviego.

3

@Kondziubarca Rabini są niezdecydowani.

0

@Pawel13sz Grupki na facebooku z koszulkami Barcelony. Jak chcesz to mogę Ci jedną podesłać

4

@tommyVERceti Uwierz mi, on to doskonale rozumie, problem jest taki, że ten ciemnogród, który na nich głosuje tego nie rozumie. Ten pajac może im wmówić wszystko a gamonie i tak to łykną...

1

@NeKenI Selekcja naturalna bym rzekł.

1

@Kgorecki2500 Marzenie :)

0

@MesQueUnClub96 Z tych cieniaków i ulubienców @Mediuma to se możesz robić ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?