HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że akurat nocka mi wypadła, bo po powtórce widzę, że całkiem fajnie zagraliśmy.
I ta piękna akcja bramkowa Depaya, mhm palce lizać :D
2
@MarioVeB! Po Twoich wpisach mam wrażenie, że oglądasz je raczej regularnie aniżeli co 5-6 miesięcy.
3
@Rust_Cohle Pamiętaj, Vinicius to ogór i wszystko co najgorsze.
Według ''niektórych'' w obecnej chwili Fati > Vini xD
0
@Arczi2011 Przede wszystkim materiałem, który jest słaby/tragiczny wizualnie jak i w dotyku, do tego tak jak napisał kolega poniżej, jakość nadruków też bardzo słaba (nawet piorąc ręcznie).
5
@Arczi2011 Tym, że to są 100% fejki.
1
@messi564 Uj tam w to zgranie :D
Przy rozgrywce chodzą aż miło, więc nie wiem ocb
1
@Pawci023x Onana - Alba, Araujo, Van Dijk, Alexander Arnold - Pedri, Kimmich, KDB - Son, Mbappe, Messi
3
Pliki pliki pliki od liczenia mam odciski
Rękawiczki bo odciski mają na policji
0
@Bykunn ''Jakoś nie słychać o wielkich talentach z tej szkółki.''
A z innych słychać? Tak naprawdę najlepszym i najbardziej znanym piłkarzem z Korei jest Son i to tyle.
Piłkarze z ich szkółki trafiają zapewne do zespołów z rodzimej ligi.
7
@Bykunn Psychopatą, bo ma swój plan nauczania xD?
Psychopatą to można nazwać jakiegoś gwałciciela albo pedofila a nie gościa, który trenuje młodych piłkarzy, mając przy tym własne założenia taktyczne, które jak widać zdają egzamin (patrz na przykładzie Sona w Tottenhamie).
1
@Gwyn Nawet komentarzy nie przeglądałem, zobaczyłem Piquejsona z Lewym i tak przyszło do głowy, temu typkowi pewnie też :D
2
Pierwszy trening Lewego w Barcelonie.
Już sobie nawet najął Pique jako szofera :D
0
@lucca87 To jest zwykłe tech fleece tylko, że ze znaczkiem Barcy. Jak zależy Ci na samej bluzie bez herbu to na nike jest sporo
3
Tytuł: Molly
Autor: Central Cee
Polecam na ten niemiły poniedziałek :D
@BXOD @kryhaa @unbelievable @Tollusiek
3
@Malkey95 Puma ma całkiem fajne modele butów, polecam
3
@Chaoss Dalej nie dowierzam, że to się dzieję
1
@Moderacja @wpwelement Możecie zrobić z nim w końcu porządek?
Gość od kilku dni aby sieje jadem i nienawiścią a mimo wszystko dalej uchodzi mu to na sucho i usuwane są tylko komentarze.
0
@Rust_Cohle Kończ karierę leśny dziadku
1
Komentarz usunięty
0
@tristan87 Obowiązek każdego Polaka mieć taką koszulkę!
0
@Emhyr 7,5 - 8, coś w tym przedziale.
Torre, Christensen i Kessie to nie były jakieś ultra trudne transfery a za Lewego to wiadomo chapeau bas.
Tym bardziej trzeba też patrzeć przez pryzmat transferów z klubu, bo póki co tylko Lenglet i Trincao poszli na wypożyczenie a reszta dalej się u nas kisi.
0
@Medium Chciałbym tak skończyć xD
7
@marcin62 Bąkiewicz z kolejną odklejką, nic nowego
0
@Siro O to, że nie wywalczyli awansu do LM.
1
@MesQueUnClub_87 Jeszcze nie podpisał ;)
Ale po tym jaki w nocy jest tutaj ruch wnioskuję, że sporo.
11
02:30 środek nocy, a tu prawie 2,3k ludu.
Efekt Lewego
2
@Kurkmen No niestety, Levy jest nieugięty co do cen, choć wierzę, że Alemany'emu udałoby się go ugadać :p
Co do samego Sona, to jego transfer marzył mi się jeszcze za czasów gdy grał w Bayerze, ale stety albo niestety trafił do mojego drugiego ulubionego klubu zaraz po Barcelonie :D
@BartqRKO Transfer Suareza to też było coś, lecz nie wzbudził on wtedy u mnie takich emocji jak ten Lewego.
8
Co wam powiem, to wam powiem, ale jeszcze nigdy nie jarałem się tak żadnym transferem do Barcy jak właśnie tym Lewego.
Nie wiem czy to kwestia tego, że wkońcu doczekałem się pierwszego polaka w bordowo granatowych barwach czy tego, że kupiliśmy jedną z najlepszych "9" ostatnich lat?
A może tego i tego.
Nie żaden Neymar, Suarez, Dembele, Cou czy Griezmann tylko właśnie Robert.
Alemany księciuniu sprowadź nam jeszcze za 2/3 lata tego mapeta z PSG i wyjmij Sona z Tottenhamu po rozsądnych pieniądzach to osobiście postawię Ci pomnik pod Camp Nou :)
3
@AlexDark00 No i co z tego?
Gdzie Depay'owi do Lewego, który i tak jest już jedną nogą poza klubem.
Do tego dochodzi marketing.
Która koszulkę Lewego ludzie chętniej kupią? Z "9" z którą jest kojarzony czy np z "11"?
2
@Pawel13sz Dwubiegunówka jak u Sentino xD