HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Raphinha go to Beşiktaş.
1
@Kgorecki2500 To Ty chyba u gastrologa nidgy nie byłeś xD
1
@MesQueUnClub96 Raphinha to co najwyżej może byc uzupełnieniem kadry.
1
@Bocheno1 Ojejku.
Zapomniałeś tylko dopisać, że jest to MOJE zdanie, ale dobra.
A co do Raphinhi, to zobaczysz, że nieźle się na nim przejedziemy, ale póki co, ciesz się z transferu średniaka nie wartego tej ceny ;)
0
@Emhyr
Antony - 9 meczów w reprezentacji
Raphinha - 9 meczów w reprezentacji
Potężnie przegrywa tę rywalizację ;)
0
@Kwiatek67 Nie, ale za to dużo lepszy Antony by był...
0
@BulaKG Daj opis, bo ci usuną.
7
No to niezły Diablo xD
Wczoraj mi to jakoś umknęło
7
@BorzyKrzys W Łodzi gorzej xD
0
@cold_play W sumie to to podchodzi pod jakąś trylogię jakiegoś horroru :p
0
@tomek8756 ''ja płacę podatki, ty dostajesz 500+''
Z tym się akurat zgadzam, ale żeby z tego powodu kogoś pobić to trzeba zdrowo pieprzniętym.
3
@sergio5 Bottas
0
@Patryczek1426
AS Roma 3:0 FC Barcelona
Liverpool 4:0 FC Barcelona
Bayern 8:2 FC Barcelona
Nie ma za co ;)
0
@KrychaFCB No i właśnie o to mi chodzi. To tylko pokazuje, że jeśli Hamilton nie ma TOPOWEGO bolidu i przy okazji nie wyleci ktoś z RB czy Ferrari to nie ma żadnych szans na podia.
@Nieznajomy Mówiły to głównie osoby, które mu kibicują na czele z największym fanbojem Hamiltona na tej stronie, a i w necie było sporo takich komentarzy.
Mnie po prostu śmieszy hipokryzja tych ludzi, bo jak Lewis wygrywał to mówili, że to kwestia umiejętności, a jak teraz przegrywa to winę zwalają na bolid xD
To w takim razie jak to jest? Wygrywał dzięki umiejętnościom czy dzięki bolidowi :D
Ps: Kiedy jak nie w takim momencie powinien pokazać swoje topowe umiejętności?
2
@Medium Ale ja o tym doskonale wiem, tylko śmieszyło mnie to gadanie w zeszłym sezonie, że to głównie umiejętności Hamiltona a nie bolidu :D
7
Hamilton, żeby ugrać chociaż 3 miejsce, co wyścig musi liczyć na to, że ktoś z Red Bulla czy Ferrari wyleci.
Taki mistrz, nieco gorszy samochód względem poprzednich sezonów i gość ma problemy nawet w walce o podium xD
0
@Janas11224 Ale już nie przesadzajmy, bo co ma awaria bolidu do strategii?
Sporo zespołów miało już awarię w tym sezonie ;)
0
@Janas11224 W czym oni tutaj niby zawinili?
5
Ale wiecie, to podobno Max ''płacze'' :D
0
@mekston Nie, mówię tutaj o całym sezonie, w którym łagodnie mówiąc mu nie idzie. Nie wiem czy to wina aż tak słabego bolidu czy Seb jest już po prostu wypalony?
0
To już chyba końcówka Vettela w Astonie a może nawet i F1 po sezonie
1
@Lionel_Messi10 Ekh, a już mi nadziei narobiłeś :(
1
@Chaoss Póki co tak, choć moim zdaniem zjechali trochę za wcześnie, ale to nie ja jestem tam inżynierem :)
2
Ferrari, praktycznie jak co każde GP - Grande Strategia :D
0
@Lionel_Messi10 Uff, bogowie mnie wysłuchali. Oby to była prawda.
0
@MICHU_LOKU123 12 dni w serwisie, czyli mniej więcej tyle ile Mario jest na wakacjach :D Do tego składnia podobna
Ps: Czy ja cokolwiek napisałem tutaj o Hamiltonie?
3
Pięknie Max, kapitalne to było ;)
1
@MICHU_LOKU123 Mario czy to ty?
2
@Mario96w Oponiarze?
Przecież fanów Hamiltona jest tutaj co kot napłakał ;)
0
Spotkania biznesowe Sky Bar
Panorama
Kluczyk na recepcji, bo tam typ od
parkowania
W środku marynarki złoty haft Montana
Nie będę się z wami bić, przedziurawię kolana