3

Raphinha go to Beşiktaş.

1

@Kgorecki2500 To Ty chyba u gastrologa nidgy nie byłeś xD

1

@MesQueUnClub96 Raphinha to co najwyżej może byc uzupełnieniem kadry.

1

@Bocheno1 Ojejku.
Zapomniałeś tylko dopisać, że jest to MOJE zdanie, ale dobra.
A co do Raphinhi, to zobaczysz, że nieźle się na nim przejedziemy, ale póki co, ciesz się z transferu średniaka nie wartego tej ceny ;)

0

@Emhyr
Antony - 9 meczów w reprezentacji
Raphinha - 9 meczów w reprezentacji
Potężnie przegrywa tę rywalizację ;)

0

@Kwiatek67 Nie, ale za to dużo lepszy Antony by był...

0

@BulaKG Daj opis, bo ci usuną.

7

No to niezły Diablo xD


Wczoraj mi to jakoś umknęło

7

@BorzyKrzys W Łodzi gorzej xD

0

@cold_play W sumie to to podchodzi pod jakąś trylogię jakiegoś horroru :p

0

@tomek8756 ''ja płacę podatki, ty dostajesz 500+''
Z tym się akurat zgadzam, ale żeby z tego powodu kogoś pobić to trzeba zdrowo pieprzniętym.

3

@sergio5 Bottas

0

@Patryczek1426
AS Roma 3:0 FC Barcelona
Liverpool 4:0 FC Barcelona
Bayern 8:2 FC Barcelona

Nie ma za co ;)

0

@KrychaFCB No i właśnie o to mi chodzi. To tylko pokazuje, że jeśli Hamilton nie ma TOPOWEGO bolidu i przy okazji nie wyleci ktoś z RB czy Ferrari to nie ma żadnych szans na podia.

@Nieznajomy Mówiły to głównie osoby, które mu kibicują na czele z największym fanbojem Hamiltona na tej stronie, a i w necie było sporo takich komentarzy.

Mnie po prostu śmieszy hipokryzja tych ludzi, bo jak Lewis wygrywał to mówili, że to kwestia umiejętności, a jak teraz przegrywa to winę zwalają na bolid xD

To w takim razie jak to jest? Wygrywał dzięki umiejętnościom czy dzięki bolidowi :D

Ps: Kiedy jak nie w takim momencie powinien pokazać swoje topowe umiejętności?

2

@Medium Ale ja o tym doskonale wiem, tylko śmieszyło mnie to gadanie w zeszłym sezonie, że to głównie umiejętności Hamiltona a nie bolidu :D

7

Hamilton, żeby ugrać chociaż 3 miejsce, co wyścig musi liczyć na to, że ktoś z Red Bulla czy Ferrari wyleci.
Taki mistrz, nieco gorszy samochód względem poprzednich sezonów i gość ma problemy nawet w walce o podium xD

0

@Janas11224 Ale już nie przesadzajmy, bo co ma awaria bolidu do strategii?
Sporo zespołów miało już awarię w tym sezonie ;)

0

@Janas11224 W czym oni tutaj niby zawinili?

5

Ale wiecie, to podobno Max ''płacze'' :D

0

@mekston Nie, mówię tutaj o całym sezonie, w którym łagodnie mówiąc mu nie idzie. Nie wiem czy to wina aż tak słabego bolidu czy Seb jest już po prostu wypalony?

0

To już chyba końcówka Vettela w Astonie a może nawet i F1 po sezonie

1

@Lionel_Messi10 Ekh, a już mi nadziei narobiłeś :(

1

@Chaoss Póki co tak, choć moim zdaniem zjechali trochę za wcześnie, ale to nie ja jestem tam inżynierem :)

2

Ferrari, praktycznie jak co każde GP - Grande Strategia :D

0

@Lionel_Messi10 Uff, bogowie mnie wysłuchali. Oby to była prawda.

0

@MICHU_LOKU123 12 dni w serwisie, czyli mniej więcej tyle ile Mario jest na wakacjach :D Do tego składnia podobna

Ps: Czy ja cokolwiek napisałem tutaj o Hamiltonie?

3

Pięknie Max, kapitalne to było ;)

1

@MICHU_LOKU123 Mario czy to ty?

2

@Mario96w Oponiarze?
Przecież fanów Hamiltona jest tutaj co kot napłakał ;)

0

Spotkania biznesowe Sky Bar
Panorama
Kluczyk na recepcji, bo tam typ od
parkowania
W środku marynarki złoty haft Montana
Nie będę się z wami bić, przedziurawię kolana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?