2

@tomek8756 Do tego Messi i Mbappe ;p

7

Widzę, że Szachtar już na 100% swoje mecze domowe w LM rozegra w Warszawie.
To teraz nic, tylko modlić się o mocną grupę na czele z Barcą :D

PSG, Barcelona, Szachtar, Celtic
Kozak grupa by była

5

@tomek8756 Ale obniżyli przecie o 30 groszy. Obajtek król, Obajtku nasz wodzu, prowadź.

0

@patry295 Jestem tą ze zdjęcia, jestem już dostępna

4

@Piorun Co to za slang xDDD

11

Skutki umowy z CVC:
⚫Atletico:
-Przekraczają budżet płacowy o ponad €100M.
-Nie mogą rejestrować zawodników.
-Mają gigantyczne problemy z robieniem jakichkolwiek transferów.

⚫Betis:
-Musi sprzedawać swoich zawodników.
-Prawdopodobnie nie będzie żadnych większych transferów, nie są w stanie zmieścić się w limicie płacowym.

⚫Valencia:
-Musi sprzedawać największe gwiazdy.
-Klubowi grozi degradacja, jeśli nie uzyskają €40M w ciągu najbliższego miesiąca przed startem sezonu La Liga.

Barca i Real to jedyne kluby, które nie podpisały CVC:

⚫Real:
-Podpisuje kontrakt z Rüdigerem
-Kupuje Tchouameniego za ponad €80M, wygrywając walkę z PSG
-Jest najlepiej zarządzanym klubem świata, nie ma żadnych problemów z limitami płacowymi.
-W budżecie klubu pozostaje nadal blisko €200M.
-Real może pozwolić sobie na niemal każdego zawodnika na świecie.

⚫Barcelona:
-Po interwencji Florentino Pereza rezygnuje z CVC, uruchamia sprzedaż 25% praw telewizyjnych, Florentino podsuwa amerykańską firmę, gotową kupić te prawa.
-Barcelona ma w budżecie transferowym blisko €250M.
-Barca wbija się w transfer Raphinhi do Chelsea i wygrywa walkę o jego transfer.
-Walczy o transfer Lewandowskiego i Kounde, będąc o krok od transferu Polaka, drugi na liście po Lewym jest Kounde.
-Bernardo Silva prawdopodobnie zastąpi Frenkiego De Jonga.
-Po aktywowaniu dźwigni, nie ma już żadnych problemów z limitami Tebasa.

No tak, ale wiadomo podpiszmy CVC, żeby za wszelką cenę zatrzymać Messiego tak jak to wiele osób chciało.

To tylko pokazuje, że dla niektórych Messi był ważniejszy od klubu i widma bankructwa, bo gdybyśmy to podpisali to zapewne tak byśmy skończyli...

3

@Comfortable_ Słuchaj szczylu zafajdany ^^
Ty się o moje pieniądze nie martw.

0

@escarabajo Też tam szukałem, ale faktycznie bilety dają chyba dopiero kilka dni przed meczem.

0

Czy jest tutaj ktoś kto często chodzi na mecze Legii i wie ile obecnie kosztują bilety?

23 lipca planuję wybrać się na mecz z Zagłębiem i przy okazji pozwiedzać trochę Warszawę :)
@DaPidejpi

0

@Emhyr Zara wynajmą kogo trzeba (jak Bartomeu) i mu twitcha zbanują.

0

@Lionel_Messi10 Nie no nie mogę z tego, 60 baniek za takiego przeciętniaka...

0

@MesQueUnClub_87 Joker ;)

0

@Luciano99 No i czego mi obrażasz koguty?

2

Tak swoją drogą, ciekaw jestem ile Levy chciałby za Sona?

Jeszcze za czasów gdy grał w Bayerze, chciałem żeby trafił do nas, gość jest skrzydłowym przez wielkie "S".
Szybkość, rozegranie, dobra gra kombinacyjna, kapitalny strzał, ekh szkoda, że to tylko utopia.

Z dwojga złego, dobrze, że trafił akurat do Tottenhamu, któremu od dawna kibicuję :)

0

@Comentateiro Nic do ciebie nie mam, ale w tym przypadku konkretnie odpłynąłeś.

Z jakiej racji ktoś ma mnie pozbawić dostępu do lekarza w przypadku złapania covida, kiedy co miesiąc odprowadzam za to składkę zdrowotną?

Fvck logic

55

@Luciano99 Siedź w śmietniku.

32

@aro1 Griezmann gorszym transferem od Hazarda xD

4

@TheNekro94 To badziewie dla dzieci, nigdy nie miało, nie ma i nie będzie miało podjazdu do WP.

2

@tomek8756 Btw to nie ma co się śmiać, bo widać, że kobita ma jakieś zaburzenia psychiczne.

1

@Xpert77 Dżu Gandżu xDDDD

1

@Lionel_Messi10 Mocno średnia według mnie, mieli lepsze wyjazdówki.

0

@Medium Dbają o twoje zdrowie

10

A w Wydarzeniach już kolejna część szopki pt Covid i pasek "Covid wraca"

0

@MICHU_LOKU123 Dokładnie xDDDD

2

Perez, bierz go!

0

Ale irytuje ten komentator, wchodzi Hamiltonowi aż miło...

1

@Ptasior Z tym, że wiesz, że Ferrari to mój drugi ulubiony team, któremu kibicuję ;)

0

No i elegancko oponiarz na 3

2

@MICHU_LOKU123 Telewizor już masz pewnie biały xD

0

A tymczasem, po cichutku, po malutku Perez już na P7 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?