HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 Twoją, moją i kolegi @robsesha też. I co to ma do rzeczy?
Ps: I nie Raphinia, tylko Raphinha jak coś.
2
@Survier A jak nie będziemy to #SurvierOUT.
1
@FCB24 "po prostu rzygać się chce o słuchaniu o nim cały czas i wychwalaniu pod niebiosa jego. Zagra słaby mecz w np kadrze: "starał sie walczył super genialnie emejzing"...."
Też tak miałem, w szczególności irytowało mnie to pierdo...... tych "ekspertów" w studiu po meczach LM, ale w sumie czy to jego wina, że ciągle się nad nim spuszczają?
No nie.
0
@Medium Zapytaj o to antyfanów Messiego czy Ronaldo, to to już jest w ogóle odklejka umysłowa xD
9
@KrychaFCB Don Laporleone
1
@Emhyr Nie no zgrywam się, wiadomo, że filmiki są lepsze ;)
8
@KrychaFCB "Przybycie Mateu Alemany'ego bossa Barcelońskiej mafii do Olot."
1
@Emhyr Dla takiej gwiazdy wystarczy oklepane 2027.
Z filmikiem to czekają na bossa Lewego.
0
@KapiFCB @Nano22 Ja jeżdżę na 98% i też miałem ostatnio taką sytuację xD
Jedziemy sobie z bratem GP Azerbejdżanu, a tam Perez przypieprzył w bandę i zatrzymał za sobą cały peleton. Niektórzy się porozbijali a niektórzy se stali przez resztę okrazeń na tym zakręcie i blokowali przejazd, i żeby ich wyprzedzić to trzeba było jeździć slalomem, żeby nie uszkodzić bolidu.
0
@Nieznajomy Jak ktoś jest ksenofobem to tak.
2
@Uukasz_93 reinkarnacją Garrinchy, hahaha
0
@Sysia11 Taco przehajpowany xD
Przehajpowanymi to można nazwać Kizo, Matę czy Young Leosie.
@Comfortable_ Liczby na YT, Spotify i innych streamingach tylko to potwierdzają.
Tak samo jak pełne hale/stadiony na jego koncertach ;)
A teraz porównajmy wyświetlenia u "Boga" gimbazy.
1
@Medium Tak tak, bo Tyga zapewne siedzi w muzyce Sentino xD
Ps: Powiedz tylko jeszcze, że Rumak i Borucci robią ujowe bity to już w ogóle mi dzień zrobisz :D
13
@FCB24 Nie wiem, ludzie się chyba łudzą, że to będzie drugi Neymar, bo nie widzę innego wytłumaczenia tych zachwytów.
1
@Gappeq Byku, ale po co te nerwy? To jest tylko moja subiektywna opinia podparta obserwacją tego zawodnika na podstawie meczy, w których go widziałem.
"a jak nie będzie to skasujesz grzecznie konto... OK?"
Nie nie usunę konta, ja nie z tych.
0
@tristan87 A po 25, 42 xD
2
@Titanito
Vinicius > Ansu/Ferran
Lewy = Benzema
Dembele > Rodrygo/Asensio
Tak to widzę
12
@Viajero Zaprosiłbym ją do restauracji albo przygotował kolację z winkiem przy świecach.
1
@Jakchcesz Lewy jest wart tych 50M.
0
@Sulimo Może i jest nieco lepszy, ale napewno nie 10x.
Zresztą, zobaczysz jak przyjdzie. Sam się przekonasz, że będzie to kolejny niewypał za spory szmal.
0
68 baniek za klona Adamy Traore tylko, że z nieco lepszym wykończeniem xD
Glapińscy biznesu :D
1
@Transu96 Fajne.
0
Mamy dopiero 11:34, ale najlepszy komentarz dzisiejszego dnia jest już znany xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11939265#comment-11939273
6
@hayek Rodrigo plackiem xDDD
7
@Pawel13sz I to było stare dobre PSG a nie jak teraz, zbieranina gwiazdeczek.
3
@Lionel_Messi10 Highlightsy, jak ja je kocham :D
Na nich nawet Andre Gomes wyglądał jak Ronaldinho czy Iniesta xD
0
@Emhyr A dlaczego ma nie "narzekać" i nie oceniać potencjalnego transferu?
Tak się składa, że kilka razy zdarzyło mi się oglądać mecze tego "cracka" i o ile na tle miernego Leeds wyglądał ok o tyle już w kadrze Brazylii już mu tak kolorowo nie idzie.
0
@Comfortable_ Taco to Ty zostaw w spokoju!
1
@Sysia11 3 muzyczne miernoty, których słuchają dzieci i nadęte blachary z IG.
Jeszcze tylko kubanczyka brakuje xD
0
@Sau_Ron Eat (15000000 znaków).