0

@Sysia11 Twoją, moją i kolegi @robsesha też. I co to ma do rzeczy?

Ps: I nie Raphinia, tylko Raphinha jak coś.

2

@Survier A jak nie będziemy to #SurvierOUT.

1

@FCB24 "po prostu rzygać się chce o słuchaniu o nim cały czas i wychwalaniu pod niebiosa jego. Zagra słaby mecz w np kadrze: "starał sie walczył super genialnie emejzing"...."

Też tak miałem, w szczególności irytowało mnie to pierdo...... tych "ekspertów" w studiu po meczach LM, ale w sumie czy to jego wina, że ciągle się nad nim spuszczają?
No nie.

0

@Medium Zapytaj o to antyfanów Messiego czy Ronaldo, to to już jest w ogóle odklejka umysłowa xD

9

@KrychaFCB Don Laporleone

1

@Emhyr Nie no zgrywam się, wiadomo, że filmiki są lepsze ;)

8

@KrychaFCB "Przybycie Mateu Alemany'ego bossa Barcelońskiej mafii do Olot."

1

@Emhyr Dla takiej gwiazdy wystarczy oklepane 2027.
Z filmikiem to czekają na bossa Lewego.

0

@KapiFCB @Nano22 Ja jeżdżę na 98% i też miałem ostatnio taką sytuację xD
Jedziemy sobie z bratem GP Azerbejdżanu, a tam Perez przypieprzył w bandę i zatrzymał za sobą cały peleton. Niektórzy się porozbijali a niektórzy se stali przez resztę okrazeń na tym zakręcie i blokowali przejazd, i żeby ich wyprzedzić to trzeba było jeździć slalomem, żeby nie uszkodzić bolidu.

0

@Nieznajomy Jak ktoś jest ksenofobem to tak.

2

@Uukasz_93 reinkarnacją Garrinchy, hahaha

0

@Sysia11 Taco przehajpowany xD
Przehajpowanymi to można nazwać Kizo, Matę czy Young Leosie.
@Comfortable_ Liczby na YT, Spotify i innych streamingach tylko to potwierdzają.
Tak samo jak pełne hale/stadiony na jego koncertach ;)

A teraz porównajmy wyświetlenia u "Boga" gimbazy.

1

@Medium Tak tak, bo Tyga zapewne siedzi w muzyce Sentino xD

Ps: Powiedz tylko jeszcze, że Rumak i Borucci robią ujowe bity to już w ogóle mi dzień zrobisz :D

13

@FCB24 Nie wiem, ludzie się chyba łudzą, że to będzie drugi Neymar, bo nie widzę innego wytłumaczenia tych zachwytów.

1

@Gappeq Byku, ale po co te nerwy? To jest tylko moja subiektywna opinia podparta obserwacją tego zawodnika na podstawie meczy, w których go widziałem.

"a jak nie będzie to skasujesz grzecznie konto... OK?"
Nie nie usunę konta, ja nie z tych.

0

@tristan87 A po 25, 42 xD

2

@Titanito
Vinicius > Ansu/Ferran
Lewy = Benzema
Dembele > Rodrygo/Asensio

Tak to widzę

12

@Viajero Zaprosiłbym ją do restauracji albo przygotował kolację z winkiem przy świecach.

1

@Jakchcesz Lewy jest wart tych 50M.

0

@Sulimo Może i jest nieco lepszy, ale napewno nie 10x.
Zresztą, zobaczysz jak przyjdzie. Sam się przekonasz, że będzie to kolejny niewypał za spory szmal.

0

68 baniek za klona Adamy Traore tylko, że z nieco lepszym wykończeniem xD

Glapińscy biznesu :D

1

@Transu96 Fajne.

0

Mamy dopiero 11:34, ale najlepszy komentarz dzisiejszego dnia jest już znany xD
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11939265#comment-11939273

6

@hayek Rodrigo plackiem xDDD

7

@Pawel13sz I to było stare dobre PSG a nie jak teraz, zbieranina gwiazdeczek.

3

@Lionel_Messi10 Highlightsy, jak ja je kocham :D
Na nich nawet Andre Gomes wyglądał jak Ronaldinho czy Iniesta xD

0

@Emhyr A dlaczego ma nie "narzekać" i nie oceniać potencjalnego transferu?

Tak się składa, że kilka razy zdarzyło mi się oglądać mecze tego "cracka" i o ile na tle miernego Leeds wyglądał ok o tyle już w kadrze Brazylii już mu tak kolorowo nie idzie.

0

@Comfortable_ Taco to Ty zostaw w spokoju!

1

@Sysia11 3 muzyczne miernoty, których słuchają dzieci i nadęte blachary z IG.
Jeszcze tylko kubanczyka brakuje xD

0

@Sau_Ron Eat (15000000 znaków).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?