1

@Medium Już postawione, jak nic Ferrari znowu się skompromituje

3

Dobra uj, stawiam 5 dych na wina oponiarza

9

Tak tak wina Gasly'ego xD

Według nich Russelek zapewne nic nie zrobił...

0

@mekston Tak na Polsacie.
Co do startu pełna zgoda.

1

Oni zawsze się tak spuszczają nad Hamiltonem? Z reguły oglądam na Eleven i nie wiem

3

@PatrychoO Idź se Harry Pottera odpal.

0

@CrazyHorseLakota Bo wyścig o 16

12

@RomanHoffer Zdecydowanie Hamiltona.

2

@tomek8756 Widziałem, ja już naprawdę nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać.
On jawnie ma ludzi za debili

6

Kaczyński w TVP Info, Irlandia jest dużo bogatsza od Niemiec i Szwajcarii xDDDDD
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992

3

@xAdrianx Dorzuciłbym jeszcze muchy

1

@Xpert77 Szkoda, że naczelny fan Lewisa na banicji, byłoby się z czego pośmiać :D

2

Przypominam, że dzisiejsze Grand Prix Wielkiej Brytanii będzie transmitowane na otwartym Polsacie ;)

0

@Rewolucja123 Szczerze to nie rozumiem dlaczego Tite częściej stawia na Raphinhę mając w obwodzie takiego magika.

9

@DonMatteo901
> logika
> Fifa
Wybierz jedno.

0

@VamosRakieta A Raphinha Cię przekonuje?
Co do Antony'ego to w zeszłych sezonach oglądałem sporo Ajaxu w Eredivisie jak i LM, i muszę przyznać, że gość jest mocny.
Moim zdaniem ma coś zarówno z Ronniego jak i Neymara, typowe samba Brazileiro.

2

@VamosRakieta Dembele - Lewandowski - Antony
Ale by to chodziło :O

0

Nie ma to jak piłeczka z kumplami i uczucie zmęczenia a zarazem dobrze wykorzystanego dnia :D

Btw, co się stało, że Latifi wykrecił P10 xD?
@VegetaPolska @MesQueUnClub96 @mekston @Xpert77

1

@Comentateiro Też bym taką chciał, ale, że te głąby robią zupełnie na odwrót to niestety za tego "rządu" się nie doczekam.

0

@BorzyKrzys Nieee, tylko nie ona

1

@Katalończyk 99 No no, muszę przyznać, że zaorałeś go aż miło :p

0

@MatiSh Może i słabszej, ale raz, że Ajax jest kilka półek wyżej, a dwa, że gość pokazał już co nieco w LM, do tego też już gra w seniorskiej repce Brazylii i kosztowałby niewiele więcej od Raphinhi.


0

@eckov Tak, miał.

2

@Emhyr Puyol za Pique i jest git

0

@macio_944 A Ramen jeszcze zajebistszy.

2

@tomek8756 Josef Bratan

2

@MesQueUnClub96 Za 15 minut Józef odpala live'a, ciekawe co tym razem wymyślił xD

0

0

@rutek71 Antony z Ajaxu

0

@MatiSh ''60mln za piłkarza topowej kadry i 25-latka to niedużo.''
Jak dla ciebie 60 mln za piłkarza, który na dobrą sprawę jeszcze niczego wielkiego nie pokazał jest spoko kwotą, to nie mam pytań.

Co do Lewego pełna zgoda, 50 mln jest ok, ale każdy milion więcej to już przesada.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?