HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@cat_r37 Kopiarka się skompromitował? Nowe nie znałem.
@Azi ''Ciężką robotę'' Żartujesz, prawda?
0
@NeKenI Oj Shiba Shiba, oznaczaj jak coś ;)
18
@DonMatteo901 Co ty gadasz? @Abominacja byłby w siódmym niebie gdyby u nas tak było ^^
0
@Rust_Cohle #JailForJaniama ^^
1
@kakusus Pierre Emerick Aubameyang
3
@FC1899Barca Nitro znowu w punkt! A Majunia jak to Majunia, klasyczna odklejka.
0
@JordiElNino Norwegia, Szwajcaria, Islandia, Niemcy.
Sam myślę nad tym czy w przyszłości nie zamieszkać w Norwegii.
Wysokie zarobki, klimat idealny dla mnie, plus piękny krajobraz.
2
@Oskar00 @MesQueUnClub96 Nożami rzuca
0
@RosjaninBut Taktyk. Obejrzałem 25 minut, rano obejrzę resztę.
1
@kryhaa Mi tam w sumie też obie siedzą, a co do Que, to mam bardzo podobnie, ale może to dlatego, że rzadko robi coś ''byle jakiego'' :D
2
Tytuł: Benz-Dealer
Autor: Kinny Zimmer & Quebonafide
Polecanko!
@BXOD @unbelievable @kryhaa @Tollusiek
Imo lepsza wersja niż ta z Tommym Cashem, a wy co sądzicie?
0
@msmsms A daj pan spokój.
U mnie wczoraj 33 stopnie, (w słońcu pewnie ze 40) parówa, tak duszno, że nie było czym oddychać.
A dzisiaj elegancko 19 stopni z deszczem ;)
0
@Roni/VEB Nigdy w życiu, "bawiłem" się tym kilka razy, i powiem tak, za darmo bym tego nie chciał.
Większość osób, które znam i mają to "cacko" narzeka na ten telefon.
1
@Roni/VEB To co polecasz?
Tylko nie te szroty typu Oppo czy Xiaomi
0
@Pawelsky Zdecydowanie Samsung M23.
Jeśli chodzi o parametry jak i o wygląd to w tej półce cenowej nic lepszego nie znajdziesz.
Bateria 5000 mAh i wydaję się bardzo wytrzymały.
0
@BorzyKrzys W końcu w punkt ;)
1
@BorzyKrzys Dajmy mu już spokój, chłop upocony po pachy, a kolejna ''szansa'' na win oponiarza dopiero za 2 tygodnie.
2
@Tomason Ale ja jestem za Maxem xD
2
Carlos, ufam tobie, zostaw oponiarza na max 3 miejscu!
0
No i po Sainz'ie :D
Verstappen jedzie po wina
0
I cyk oponiarz na swoje miejsce :D
5
Grande strategia XDDD
0
No no, Leclerc ładnie odrabia
0
@mekston Mam nadzieję, że zostanie na tym miejscu na którym jest, albo i niżej.
@MarioVeB! Ocon to żadna przeszkoda :)
0
Angol na szóstym i humor gituwa ;P
1
@BartqRKO Albo zamrażarki z kończynami :D
0
@michal26 Brak słów na takich buraków
1
@LambiPL "Problem" jest taki, że ona wcale taka stara nie jest, bo nieco powyżej 40stki, ale najbardziej przeraża mnie to, że tego betonu nie kruszy ani inflacja, ani podwyżki prądu/gazu/paliwa, ani raty kredytów, ani nawet ceny w sklepach.
Nie wiem, to już trzeba być psychicznie chorym, żeby nie widzieć, że coś tutaj jest nie tak...
4
@LambiPL No, ale co zrobisz, tłumaczysz głąbom do czego doprowadzą ich rządy to od razu tekst typu ''a za Tuska'' ''a za peło''.
Dzisiaj byłem na zakupach w Biedronce, to tak:
Arbuz 3,3kg - 24zł a i tak był na przecenie!
Truskawki 2kg w łubiance - 17zł
30 dag - sera żółtego - 10zł
30 dag - szynki 11zł
Masło Roślinne 500g - 6,90
Niech teraz te tumany co na nich głosują idą sobie kupić coś z tych rzeczy za swoje miliony co to im dają, a przypominam, za pół roku zima a węgiel 3k :D
Btw sam mam w rodzinie ciotkę co myślała, że pięćset plusy to rząd ze swoich daje...
3
@Kondziubarca U mnie z kolei, był duduś, był pinokio aka miska ryżu, no i teraz ten karakan. My niestety za burmistrza mamy pisowskiego pachołka i ogólnie miasto to bastion pisu, ale są i normalni ludzie, którzy widzą co się dzieję.