1

@cat_r37 Kopiarka się skompromitował? Nowe nie znałem.

@Azi ''Ciężką robotę'' Żartujesz, prawda?

0

@NeKenI Oj Shiba Shiba, oznaczaj jak coś ;)

18

@DonMatteo901 Co ty gadasz? @Abominacja byłby w siódmym niebie gdyby u nas tak było ^^

0

@Rust_Cohle #JailForJaniama ^^

1

@kakusus Pierre Emerick Aubameyang

3

@FC1899Barca Nitro znowu w punkt! A Majunia jak to Majunia, klasyczna odklejka.

0

@JordiElNino Norwegia, Szwajcaria, Islandia, Niemcy.

Sam myślę nad tym czy w przyszłości nie zamieszkać w Norwegii.
Wysokie zarobki, klimat idealny dla mnie, plus piękny krajobraz.

2

@Oskar00 @MesQueUnClub96 Nożami rzuca

0

@RosjaninBut Taktyk. Obejrzałem 25 minut, rano obejrzę resztę.

1

@kryhaa Mi tam w sumie też obie siedzą, a co do Que, to mam bardzo podobnie, ale może to dlatego, że rzadko robi coś ''byle jakiego'' :D

2

Tytuł: Benz-Dealer
Autor: Kinny Zimmer & Quebonafide


Polecanko!
@BXOD @unbelievable @kryhaa @Tollusiek
Imo lepsza wersja niż ta z Tommym Cashem, a wy co sądzicie?

0

@msmsms A daj pan spokój.
U mnie wczoraj 33 stopnie, (w słońcu pewnie ze 40) parówa, tak duszno, że nie było czym oddychać.
A dzisiaj elegancko 19 stopni z deszczem ;)

0

@Roni/VEB Nigdy w życiu, "bawiłem" się tym kilka razy, i powiem tak, za darmo bym tego nie chciał.
Większość osób, które znam i mają to "cacko" narzeka na ten telefon.

1

@Roni/VEB To co polecasz?
Tylko nie te szroty typu Oppo czy Xiaomi

0

@Pawelsky Zdecydowanie Samsung M23.
Jeśli chodzi o parametry jak i o wygląd to w tej półce cenowej nic lepszego nie znajdziesz.
Bateria 5000 mAh i wydaję się bardzo wytrzymały.

0

@BorzyKrzys W końcu w punkt ;)

1

@BorzyKrzys Dajmy mu już spokój, chłop upocony po pachy, a kolejna ''szansa'' na win oponiarza dopiero za 2 tygodnie.

2

@Tomason Ale ja jestem za Maxem xD

2

Carlos, ufam tobie, zostaw oponiarza na max 3 miejscu!

0

No i po Sainz'ie :D

Verstappen jedzie po wina

0

I cyk oponiarz na swoje miejsce :D

5

Grande strategia XDDD

0

No no, Leclerc ładnie odrabia

0

@mekston Mam nadzieję, że zostanie na tym miejscu na którym jest, albo i niżej.

@MarioVeB! Ocon to żadna przeszkoda :)

0

Angol na szóstym i humor gituwa ;P

1

@BartqRKO Albo zamrażarki z kończynami :D

0

@michal26 Brak słów na takich buraków

1

@LambiPL "Problem" jest taki, że ona wcale taka stara nie jest, bo nieco powyżej 40stki, ale najbardziej przeraża mnie to, że tego betonu nie kruszy ani inflacja, ani podwyżki prądu/gazu/paliwa, ani raty kredytów, ani nawet ceny w sklepach.

Nie wiem, to już trzeba być psychicznie chorym, żeby nie widzieć, że coś tutaj jest nie tak...

4

@LambiPL No, ale co zrobisz, tłumaczysz głąbom do czego doprowadzą ich rządy to od razu tekst typu ''a za Tuska'' ''a za peło''.

Dzisiaj byłem na zakupach w Biedronce, to tak:
Arbuz 3,3kg - 24zł a i tak był na przecenie!
Truskawki 2kg w łubiance - 17zł
30 dag - sera żółtego - 10zł
30 dag - szynki 11zł
Masło Roślinne 500g - 6,90

Niech teraz te tumany co na nich głosują idą sobie kupić coś z tych rzeczy za swoje miliony co to im dają, a przypominam, za pół roku zima a węgiel 3k :D

Btw sam mam w rodzinie ciotkę co myślała, że pięćset plusy to rząd ze swoich daje...

3

@Kondziubarca U mnie z kolei, był duduś, był pinokio aka miska ryżu, no i teraz ten karakan. My niestety za burmistrza mamy pisowskiego pachołka i ogólnie miasto to bastion pisu, ale są i normalni ludzie, którzy widzą co się dzieję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?