HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Tylko kurczak!!!
2
Ramen z kurczakiem? Top topów!
5
Moje piękne miasto, a w nim taki ciemnogród...
Czymajcie mnie, bo nie wyczymie...
@tomek8756 @Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323 @Sulimo @GeneralXavi @Medium
3
@Sulimo No to jak 80% to do zobaczenia za 2 dni
1
@Comentateiro Głodnemu chleb na myśli ^^
1
@MessiTheBesst Ale w TVŚcieku pokażą jak pobluzgał, i elektorat zadowolony...
Nawet nie posłuchają ze zrozumieniem, zobaczą Lisa i wystarczy, a jak jeszcze zabluźni to już w ogóle, ola Boga.
0
@VegetaPolska Ja tak samo, bez wspomagania ciężko.
Wspomaganie hamowania też mam jeszcze włączone, choć też powoli przymierzam się do grania bez. Start tylko z automatu, bo z manuala mi coś nie idzie xD
Za to jeśli chodzi o uszkodzenia, to tylko pełna symulacja, bo znudziło mnie już to, że ktoś czy ja w kogoś uderzymy i nie ma to żadnego przełożenia na stan bolidu.
Linię też ostatnio wyłączyłem, plus powtórki też biorę sporadycznie, tylko wtedy jak ktoś we mnie wjedzie nie z mojej winy, a jak z mojej to biere to na klate.
Ostatnio grałem GP Kanady w deszczu, w kwalkach nie poszło mi najlepiej. Start z 11 miejsca, na pierwszym zakręcie, Latifi walnął Giovinazziego a reszta z tyłu się w nich wpieprzyła xD
I po pierwszym okrążeniu zostało nas dwunastu, a na 31 okrążeniu sześciu:D
0
@VegetaPolska Btw, jaką grę preferujesz? W sensie uszkodzenia i wspomaganie hamowania/startu.
Grasz pełną symulację?
0
@VegetaPolska Jak w końcu kupię tą PS4 to tak :)
1
@VirtuoZ Dzień z Puyolem > noc z modelką > noc z Leo ;)
0
@Xavyol Ale ten w słoiku ;)
0
@AdamaTraore Adama dlaczego tak agresywnie?
1
@sintesox Z byłych mój top 1 to zdecydowanie Puyol, kapitan z krwi i kości, wzór do naśladowania.
Z obecnych to w sumie nie wiem, jeszcze do niedawna powiedziałabym, że Pique albo Ter Stegen, ale na dzień dzisiejszy to chyba Busquets.
1
Komentarz usunięty
0
@Medium A Tobie zwoje poprzepalały od zaciętej płyty
I jeszcze raz, "I co bym nie wydukał" ;)
0
@Medium Zajebioza, 70% tekstu to samo.
Odpal se lepiej Gucci Genga od małej pompki ")
0
@clyde Obecnie jestem na urlopie, jutro jadę na kilka dni do rodziny do Warszawy.
W wakajki planuję jeszcze jakiś wypad do Energylandii i Suntago.
A w październiku/listopadzie planuję lecieć na mecz Barcy (być może ten w 8 kolejce z Celtą).
2
@Emhyr Źródło [BarcaInfo aka kopiarka tier 1]
0
@tomek8756 Oh my fu*kin god xD
3
@ToWinaSedziego Nie no tutaj to już co innego. Zdecydowanie ludzkie życie, a już najlepiej dziewczynie, która mi się podoba od bardzo dawna.
Tak wiem, za dużo filmów się naoglądałem :)
4
@QAnon Jeden zły ruch i cię nie ma, albo jesteś kaleką do końca życia, ale szanuję za pasję :)
3
@clyde "Jeża poznasz po kolcach, mordo" ^^
0
@AdamaTraore Teraz macie wpiertool xDD
3
@Kapitan hawk Może nie najbardziej znany, ale jeden z najbardziej lubianych przeze mnie cytatów.
"Mędrzec jest mędrcem, tylko dlatego, że kocha, zaś głupiec jest głupcem, bo wydaję mu się, że miłość zrozumiał"
0
@Survier Zgłoszone, zaraz i ciebie usuną.
Gość z 3dniowym kontem zamieszczający polityczne treści, do tego ma prowokacyjny nick.
Hmm, co tu jest nie tak.
1
@DaPidejpi Cech ponad Casillasa kekw
Casillas - Theo, Van Dijk, Vidić, Cuadrado - Xabi Alonso, Iniesta, KDB - Mane, Henry, Salah
0
@DaPidejpi O czym ty do mnie rozmawiasz :D
Jak ja aby jedną jego nutę słuchałem, tą z Sanah ;)
0
@rasta212 Tak, szanuję gościa, ale jak dla MNIE nie jest to żadna topka PL rapu.
@DaPidejpi To samo pomyślałem, jak kilka minut temu zobaczyłem twój post o top1 ostatnich lat xD
0
@DaPidejpi Ero top1 XD
Nie szalej mistrzu, gdzie tej jedynce do Quebo, Sokoła, Gurala czy Pezeta, a jeszcze kilku by się znalazło.
3
@LonelyVEB Gwarantuję ci, że rano to konto będzie na czerwono :D