1

@Kondziubarca @ViscaBarca123 Śledzi poczynania Barcy B

0

Tak widzę dzisiejsze złomowanko, wiadomo kogo ;)


0

@VegetaPolska A to co, z tamtą jednak już nie działasz?

1

@BorzyKrzys Te, Leklerk, nie szarżuj.

2

@Comfortable_ Nie ma starych wyjadaczy, to i spokój ^^

@Xpert77 Też się ucieszyłem jak to ogarnąłem :p

3

@Transu96 Btw, persil skasował konto, dziwna sprawa

2

@blazeq Ooo to fajnie, w takim razie nie pozostało mi nic innego jak czekać na wprowadzenie zmian ;)

8

@blazeq Mam nadzieję, że pracujecie również nad ulepszeniem opcji ''ignoruj'' ;)

6

Wole Solera i Lewego

2

@Medium Piłeczka a na JBL'u Sentino tatuażyk

68

@BarcaInfo ''Nie zamierzam się użalać na sobą''

Ten cały post jest jak jedno wielkie użalanie się nad sobą xD

5

@Rust_Cohle Ja mam tak samo, a tak w ogóle to POP SMOKE to GOAT drillowej sceny!

0

@mindbender84 Wolę jak to ująłeś ''wolniejszą kserokopiarkę'' niż buca bez kultury i podszywkę co wcześniej była za Realem.

3

@IronSanHybrid Wiem i to mnie najbardziej dziwi, przecież swego czasu tu były krucjaty w jego obronie, ciekaw jestem gdzie teraz są te wszystkie rycerzyki co go tak uparcie broniły :D

4

@IronSanHybrid Odyepało od kask... a nie czekaj od "zielonych" i bezwartościowych serduszek na twitterze :D

Jak dla mnie zwykły buc i tyle w temacie, napina się jak plandeka na starym Lublinie a w rzeczywistości jest nikim.

5

@Joe_Pesci @clyde I ta Jaworowicz paląca głupa, że nie wie o co chodzi xDD

1

@GeneralXavi Ja vs jeden z moich dwóch największych wrogów na LR ;)

4

@Joe_Pesci Arbuzy, melony, zderzaki, segz i rooochanie

2

@Sulimo @Joe_Pesci @clyde
Bo wiecie, chodzi o segz

2

@Lionel_Messi10 #MadeInLaŻenada

3

@QAnon Nowy cel, zebrać bańkę na Lamborghini Urusa :D

1

@Emhyr Nie powinna, przynajmniej w u mnie tak było :D

0

@Emhyr Poczekaj aż się rozmrozi ;)

3

@Tomix_83 Co wy macie z tymi znakami zapytania, xD?

4

@Barca1992 Nic tylko strzelić w ten pisowski ryj...

Cieżkie, oj ciężkie będą miały życie te pseudo dziennikarzyny, jak zmienią się rządy.

5

@norbi77 De Brejne*

0

@Clue Za darmo bym nie chciał tego najemnika

0

@clyde Przychodzą: Powrót Peni, Koulibaly, Grimaldo, Bernardo Silva, Antony, Messi, Lewandowski

Odchodzą: Ter Stegen, Lenglet, Umtiti, Roberto, Frenkie, Puig, Dembele, Braithwaite

Once de gala: Inaki Pena - Grimaldo, Araujo, Koulibaly, Azpilicueta - Pedri, Busquets, Bernardo - Ansu, Lewy, Messi :D

2

@Sulimo Nie iść o to jest odpowiedź. Napij się wody, zdrowiej będzie.

0

@PatrykBarca W końcu będzie ten mityczny mental

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?