HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca @ViscaBarca123 Śledzi poczynania Barcy B
0
Tak widzę dzisiejsze złomowanko, wiadomo kogo ;)
0
@VegetaPolska A to co, z tamtą jednak już nie działasz?
1
@BorzyKrzys Te, Leklerk, nie szarżuj.
2
@Comfortable_ Nie ma starych wyjadaczy, to i spokój ^^
@Xpert77 Też się ucieszyłem jak to ogarnąłem :p
3
@Transu96 Btw, persil skasował konto, dziwna sprawa
2
@blazeq Ooo to fajnie, w takim razie nie pozostało mi nic innego jak czekać na wprowadzenie zmian ;)
8
@blazeq Mam nadzieję, że pracujecie również nad ulepszeniem opcji ''ignoruj'' ;)
6
Wole Solera i Lewego
2
@Medium Piłeczka a na JBL'u Sentino tatuażyk
68
@BarcaInfo ''Nie zamierzam się użalać na sobą''
Ten cały post jest jak jedno wielkie użalanie się nad sobą xD
5
@Rust_Cohle Ja mam tak samo, a tak w ogóle to POP SMOKE to GOAT drillowej sceny!
0
@mindbender84 Wolę jak to ująłeś ''wolniejszą kserokopiarkę'' niż buca bez kultury i podszywkę co wcześniej była za Realem.
3
@IronSanHybrid Wiem i to mnie najbardziej dziwi, przecież swego czasu tu były krucjaty w jego obronie, ciekaw jestem gdzie teraz są te wszystkie rycerzyki co go tak uparcie broniły :D
4
@IronSanHybrid Odyepało od kask... a nie czekaj od "zielonych" i bezwartościowych serduszek na twitterze :D
Jak dla mnie zwykły buc i tyle w temacie, napina się jak plandeka na starym Lublinie a w rzeczywistości jest nikim.
5
@Joe_Pesci @clyde I ta Jaworowicz paląca głupa, że nie wie o co chodzi xDD
1
@GeneralXavi Ja vs jeden z moich dwóch największych wrogów na LR ;)
4
@Joe_Pesci Arbuzy, melony, zderzaki, segz i rooochanie
2
@Sulimo @Joe_Pesci @clyde
Bo wiecie, chodzi o segz
2
@Lionel_Messi10 #MadeInLaŻenada
3
@QAnon Nowy cel, zebrać bańkę na Lamborghini Urusa :D
1
@Emhyr Nie powinna, przynajmniej w u mnie tak było :D
0
@Emhyr Poczekaj aż się rozmrozi ;)
3
@Tomix_83 Co wy macie z tymi znakami zapytania, xD?
4
@Barca1992 Nic tylko strzelić w ten pisowski ryj...
Cieżkie, oj ciężkie będą miały życie te pseudo dziennikarzyny, jak zmienią się rządy.
5
@norbi77 De Brejne*
0
@Clue Za darmo bym nie chciał tego najemnika
0
@clyde Przychodzą: Powrót Peni, Koulibaly, Grimaldo, Bernardo Silva, Antony, Messi, Lewandowski
Odchodzą: Ter Stegen, Lenglet, Umtiti, Roberto, Frenkie, Puig, Dembele, Braithwaite
Once de gala: Inaki Pena - Grimaldo, Araujo, Koulibaly, Azpilicueta - Pedri, Busquets, Bernardo - Ansu, Lewy, Messi :D
2
@Sulimo Nie iść o to jest odpowiedź. Napij się wody, zdrowiej będzie.
0
@PatrykBarca W końcu będzie ten mityczny mental