1

@tomek8756 Ja tam mu wierzę, wkońcu mówi to Sekretarz stanu w KPRM.

1

@Tollusiek Nie byłem pewny czy to sarkazm :D

0

@AmigoBlancos Jordan Brian Henderson

0

@Kondziubarca O Jezusie, po co przypominałeś :/

0

@Tollusiek cropp i streetwear XDDD

0

@Jestjakjest Oczywiście, że git. Gość z miejsca byłby wzmocnieniem pierwszego składu.

1

@shahman Bludshop, Sizeer, selectshop, zalando

1

@Survier 0:3 z Benfiką, 0:1 z Rayo i 1:1 z Alaves to też były skutki świetnego przygotowania drużyny przez Koemana?

Ciekaw jestem kiedy ci się znudzi to trollowanie, no chyba, że to są twoje realne opinie, to wtedy tym bardziej współczuję.

3

@HubertMlody Dziękuję za miłe słowa młody Hubercie ;)

0

@Uukasz_93 Pogba wraca do Juve ;)

1

@Encore @MesQueUnClub96 No i już się nie lubimy z panem Aguero.

1

@Sulimo Spokojnie, on by bronił Koemana, nawet jak byśmy dostali oklep od All Stars Segunda Division xD

1

@Survier Z Koemanem przegrywaliśmy 0:3 w LM z Benfiką, za Xaviego rozbiliśmy Real 4:0, Atletico 4:2 i Napoli 4:2.
To są te detale.

1

@Vebrol I cyk Ivi Lopez z hat trickiem :D

1

@Survier Jak zawsze... nie w punkt.

4

@HubertMlody Nie mierz wszystkich swoją miarą...

0

@BorzyKrzys Zapomniał dodać swoją dwubiegunówkę.

0

@tristan87 Dokładnie.

1

@Kapitan hawk Muszę przyznać, że się postarałeś, znakomity riserdż ;)
Zezłomowany aż miło

2

@cris2706 Góruje nie ma co ^^
Messi: 6 bramek i 14 asyst
Benzema: marne 27 goli i 12 asyst

1

@Bagsik88 Hejter Messiego XDD

Tak tak i dlatego kibicuje mu od czasu od kiedy zacząłem kibicować Barcelonie, dlatego kibicowałem mu na Copa America i dlatego w szafie mam w uj jego koszulek w mojej kolekcji :D

Zrozum, że nie każdy jest zapatrzony w Messiego jak w święty obrazek.
Potrafię docenić jego osiągnięcia czy dobry mecz, ale jak mu nie idzie to potrafię również go skrytykować, a nie mimo wszystko wchodzić w dupę i zakłamywać rzeczywistość.

2

@Bagsik88 Oho, odezwał się fanbojek Messiego. Ciekaw jestem czy gdyby do tej drużyny wrzucili Ronaldo to tak bardzo podpierałbyś się ich systemem oceniania znawco od siedmiu boleści.

0

@Bagsik88 Poczytam, ale tak czy siak dla mnie to jest jakieś nieporozumienie, ale cóż to nie mój ranking.

3

@Arkon Dokładnie, spójrzmy na statystyki Salaha i wkład w grę zespołu, gdzie m.in dzięki niemu walczyli o mistrza do ostatniej kolejki i to w dużo lepszej lidze.
A teraz spójrzmy na statystyki i wkład w mistrza farmerskiej Ligue1, którą i tak na luzie zgarneliby bez Messiego.

3

@Lionel_Messi10 To niezła drużyna sezonu.
Jest Messi, a nie ma Salaha XD

Messi: 6 bramek i 14 asyst
Salah: 23 bramki i 13 asyst

Niezły tam mają towar.

0

@IronSanHybrid Hmm, ciekawie w tych czasach się ją definiuje ^^

0

@IronSanHybrid ''Wyśmiewanie głupoty niezależnie od tego kto ją przedstawia drogi pluszku jest jak najbardziej porządane.''

No nie wiem Agatki Fąk tak nie wyśmiewałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@kamyk_23 Coś mnie ominęło? Real jest zainteresowany Ousmanem?

2

Młody jeżyk bo chciałbym tylko przeżyć
Suszyć jedynki po prostu zęby szczerzyć
Bujać budynki w końcu w siebie wierzyć
Młody jeeeeeż, młody jeż

3

@IronSanHybrid @tomek8756 @macio_944 Nie wiem dlaczego, ale zawsze jak słucham bredni tych dziadków, to nasuwa mi się ta zwrotka Filipa, bądź co bądź nadal aktualna i nadal w punkt...
https://youtube.com/clip/UgkxkRJfOIziQWAR1DVyR3DHPjxTWUKwRIkS

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?