HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdamaTraore Chronić? Przed czym? Przecież Pan Glapiński mówi, że nie muszę się bać o swoje pieniądze. I ja mu wierze!
#TylkoPrawoISprawiedliwość
1
@Barca1992 Jakbym miał postawić grubą kasę, to Real, ale mam nadzieję, że Live wygra.
0
@RomanHoffer Z tego co widzę to u ciebie to mogą być stany depresyjne.
Ja też kilka dni temu umówiłem się na kolejną sesję u psychologa i czekam z niecierpliwością, tobie też polecam się zapisać, pójdziesz, powiesz co i jak, psycholog wtedy oceni czy potrzebna jest psychoterapia.
0
@RomanHoffer Na wstępie, to wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia i optymistycznego podejścia do życia!
Człowieku masz dopiero 27 lat, więc o jakim przegraniu życia mówisz?
Pół życia przed tobą a ty już się załamujesz, zadzwoń do kogoś z rodziny, umów się, wpadnij, pogadacie i to na pewno choć trochę polepszy wasze relacje.
Dziewczyna? Spokojnie, dziewczyna też przyjdzie, cierpliwości. Musisz zacząć wychodzić do ludzi.
Mówisz, że nie masz hobby czy pasji? No a piłka nożna? Przecież jakbyś się tym nie interesował, to nie oglądałbyś dzisiaj chociażby tego finału LM.
Beznadziejna praca? Każdy kiedyś od czegoś zaczynał i nie każdy lubi swoją pracę.
Ja też za swoją nie przepadam, ale w momentach zwątpienia motywuje się tym, że to jest tylko ''przystanek'' do czegoś większego i przecież wiecznie nie będę tu pracował. Zacznij robić jakieś kursy podwyższające twoje kwalifikację, zacznij uczyć się języków i gwarantuję, że znajdziesz lepszą robotę ;)
Generalnie na początek polecam wizytę u psychologa, wygadasz się, zrzucisz to co ci leży na wątrobie, i będzie lepiej.
2
@Encore Zdrówka mistrzu ;)
0
@Messibestplayerintheworld Tymczasem Barcelona interesująca się Raphinhą ^^
Wszystko tak naprawdę zależy od tego czy Laporta podpisze CVC i czy ewentualnie sprzedamy De Jonga.
0
@Survier W sumie racja, Ferran za wszelką cenę musi grać ;)
Obstawiasz, że żaden z ewentualnych nabytków nie wyjdzie w pierwszym składzie?
0
Zaczynamy przed sezonowe przewidywania, jakim składem (już po transferach) WASZYM zdaniem wyjdziemy na pierwszy mecz w lidze.
Osobiście obstawiam coś takiego:
Ter Stegen - Alba, Araujo, Pique, Azpilicueta - Pedri, Busquets, Soler - Ansu, Lewandowski (?), Raphinha
Obstawiam, że Frenkie jednak odejdzie, co do Gaviego wydaje mi się, że zostanie,ale różnie może być.
Przyjdą: Azpilicueta, Christensen, M.Alonso, Kessie, Soler, Raphinha (?), Lewandowski (?)
1
@PatrychoO W nie większy niż ty po tym jak wpw usuwa ci pościki o Harrym :]
Poza tym tamten ranking dotyczył TOP5 lig, ten dotyczy tylko Ligue 1, gdzie moim zdaniem Messi w pełni na to zasłużył.
1
@Deviler Szczerze, nie byłoby to dla mnie zaskoczeniem. Dana pewnie śledzi co się z nim dzieję, gdzie walczy, z kim walczy itp.
1
@Deviler UFC (15 znaków)
1
@Octane Przepraszam, nie przeczytałem całego wątku.
Wiesz co, wydaje mi się, że nawet za 8 - 10k złożysz komputer, który pociągnie ci najnowsze tytuły na max ustawieniach.
No, ale jak ktoś ma możliwość złożyć stacje za 25k, to czemu nie, ale dla mnie to i tak będzie sporo przepłacony sprzęt.
0
@Octane 25k, do Fify i F1 XDD
Jak kogoś stać, to niech sobie kupuje i za 50 tys.
Dla mnie to i te twoje 12k to spora przesada
1
@gumaz Alisson - Robertson, Van Dijk, Konate, TAA - Henderson, Fabinho, Naby Keita - Luis Diaz, Mane, Salah
Tak to widzę, Thiago co najwyżej z ławki.
0
@AmigoBlancos No to co pomoc: Henderson - Fabinho - Naby Keita
5
WWA, obrazy jak portrety Canaletta
A ty ciągle piszesz sobie mity, nie udawaj Greka
@Mario96w
1
@AmigoBlancos I tak i nie, z jednej strony każdy wie, że Liverpool w tym sezonie to maszyna, ale Real to jednak Real.
Serce podpowiada mi, że wygrają The Reds, rozum, że to będzie 14 LM dla Królewskich.
0
@Emhyr Carles Puyol
2
@clyde Ja za 3 dyszki kupuje sobie 5 bułek z ziarnami, 2 serki wiejskie, 6 bananów, chlebki rana, sok jabłkowy wyciskany i domowy żurek.
Da się? Da się, tylko trzeba chcieć. A śmieciowe żarcie to można raz na tydzień czy na dwa tygodnie a nie codziennie się obżerać.
0
Dawać już tego, Pablo Torre! Czuje, że w przyszłym sezonie będzie z niego sporo pożytku
2
@Survier Hahahahahaha, nic śmieszniejszego już dzisiaj nie przeczytam XD
2
@Rust_Cohle Ta wypalony, przyznaj się, że @arasz1819 i @MesQueUnClub96 cię pozamiatali, i tyle.
1
@Joe_Pesci Jutro jest piątek.
6
@AmigoBlancos Ty madryciaku
5
@Adamski69 Ale ważne, że robi wiatr na skrzydle i ma ten dryg XD
15
@Abominacja Ależ oczywiście, że tak. Są tak biedne, że po ''pracy'' idą żebrać pod kościół i chodzą po dary do caritasu z torebkami Prady czy Louis Vuitton.
26
@Abominacja ''Problem z szeroko pojętym sex workingiem jest taki, że ludzie często są do niego zmuszeni sytuacją życiową''
Tak tak, zaraz nam jeszcze będziesz próbował wmówić, że te blachary z OnlyFansa, robią to dlatego, bo nie mają co włożyć do gara, a nie dlatego, żeby zarobić w uj siana na stulejarzach xD
2
@AllBundy @DaPidejpi i @michal26 coś próbowali, ale narazie bez konkretów :|
0
@AdamaTraore Niech się dyma brudas.
2
@MesQueUnClub96 Jedyny słuszny Carlitos grał w Ekstraklasie.