14

@IronSanHybrid Jakbym napisał co o tym myślę, to wyleciałbym na długą banicję, więc napiszę, tylko tak, że póki te dziady nie wymrą to w tym kraju kompletnie nic się nie zmieni...

-Wina Donalda
-Ale Donald już nie rządzi
- Rządzi rządzi XD

Kompletnie sprane łby...

0

@Rewolucja123 Miał też ace'a na Inferno na pistoletówce po CT

3

0

@FC1899Barca Ale jak Mercedeski kilka sezonów z rzędu miały seryjne dublety to nudy nie było, nie? H

1

@YouTuber Oj Leo Leo, grabisz sobie.

1

@YouTuber La Rambla to nie miejsce dla multikont ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

A już miał niemal wygrany wyścig, pech :/

1

@FC1899Barca Wczorajszy tak jak Ty ze swoim rozumowaniem.

0

@Medium @wrzutqez Dzięki za info panowie

0

@FC1899Barca Ojej, już się wypłakałeś?

0

Dopiero odpaliłem wyścig, szukam oponiarza a ten na 16 miejscu XDDD

0

@Sau_Ron Courtois, Militao, Ferland Mendy, Fede, Vinicius to tak na szybko kogo mogliby im podebrać

3

@Ojciec5tkidzieci Miłość do klubu :D

Ogólnie osobiście mam taką teorie, że gość przedłużył ten kontrakt, żeby podczas tego 3 letniego kontraktu wydoić z PSG jak największą kasę, a dopiero w 2k25 iść do Realu.

Nie wierzę, że zawodnik, który od początku otwarcie mówił, że jego największym marzeniem jest gra w Realu, od tak ich opluł XD

0

For this life, I cannot change
Hidden Hills, deep off in the main
M&M's, sweet like candy cane
Drop the top, pop it, let it bang

0

@Sulimo Jakbyś był na jego miejscu i dostał 60 mln euro za sezon + 130 mln za podpis to też byś nie poszedł do Barcy ;)

0

@DaPidejpi Pomijając już słownictwo i ból dupienie, to po części ma rację, bo Mbappe marnuje się w tym PSG.

5

Cafe Belga to piękny album :) 4 lata, a świeży jakby wyszedł dzisiaj w nocy.

0

@Gall Ściągną Fabinho, Rodriego i styknie ;)

0

@Batys 60mln brutto za sezon

0

@bartas97 Naprawdę sypnęli mu 220M za podpis?

0

@FCB_dimiC Wiadomo, wszystko i tak wyjdzie w praniu, ale i tak jestem ciekawy jak się wzmocnią na przyszły sezon.

0

@bartas97 120 MLN $ brutto

0

Fajnie może wyglądać ten atak PSG w przyszłym sezonie

Neymar - Mbappe - Mane/Dembele
-----------------Messi

0

@thorin Hades Hadesem, ale NaVi i tak było za mocne

0

@HypeR I po ptokach

0

@HypeR NaVi i tak tą jedną ugra

3

@John_Doe Chore pieniądze

0

Ace s1mple'a :)

2

Czyli NaVi w finale, nie ma innej opcji

0

@Transu96 Dokładnie, ten u Messiego mi mocno siedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?