HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@IronSanHybrid Jakbym napisał co o tym myślę, to wyleciałbym na długą banicję, więc napiszę, tylko tak, że póki te dziady nie wymrą to w tym kraju kompletnie nic się nie zmieni...
-Wina Donalda
-Ale Donald już nie rządzi
- Rządzi rządzi XD
Kompletnie sprane łby...
0
@Rewolucja123 Miał też ace'a na Inferno na pistoletówce po CT
3
@FC1899Barca Jak to tam było, bo niedosłyszałem?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11771752#comment-11771752
0
@FC1899Barca Ale jak Mercedeski kilka sezonów z rzędu miały seryjne dublety to nudy nie było, nie? H
1
@YouTuber Oj Leo Leo, grabisz sobie.
1
@YouTuber La Rambla to nie miejsce dla multikont ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
A już miał niemal wygrany wyścig, pech :/
1
@FC1899Barca Wczorajszy tak jak Ty ze swoim rozumowaniem.
0
@Medium @wrzutqez Dzięki za info panowie
0
@FC1899Barca Ojej, już się wypłakałeś?
0
Dopiero odpaliłem wyścig, szukam oponiarza a ten na 16 miejscu XDDD
0
@Sau_Ron Courtois, Militao, Ferland Mendy, Fede, Vinicius to tak na szybko kogo mogliby im podebrać
3
@Ojciec5tkidzieci Miłość do klubu :D
Ogólnie osobiście mam taką teorie, że gość przedłużył ten kontrakt, żeby podczas tego 3 letniego kontraktu wydoić z PSG jak największą kasę, a dopiero w 2k25 iść do Realu.
Nie wierzę, że zawodnik, który od początku otwarcie mówił, że jego największym marzeniem jest gra w Realu, od tak ich opluł XD
0
For this life, I cannot change
Hidden Hills, deep off in the main
M&M's, sweet like candy cane
Drop the top, pop it, let it bang
0
@Sulimo Jakbyś był na jego miejscu i dostał 60 mln euro za sezon + 130 mln za podpis to też byś nie poszedł do Barcy ;)
0
@DaPidejpi Pomijając już słownictwo i ból dupienie, to po części ma rację, bo Mbappe marnuje się w tym PSG.
5
Cafe Belga to piękny album :) 4 lata, a świeży jakby wyszedł dzisiaj w nocy.
0
@Gall Ściągną Fabinho, Rodriego i styknie ;)
0
@Batys 60mln brutto za sezon
0
@bartas97 Naprawdę sypnęli mu 220M za podpis?
0
@FCB_dimiC Wiadomo, wszystko i tak wyjdzie w praniu, ale i tak jestem ciekawy jak się wzmocnią na przyszły sezon.
0
@bartas97 120 MLN $ brutto
0
Fajnie może wyglądać ten atak PSG w przyszłym sezonie
Neymar - Mbappe - Mane/Dembele
-----------------Messi
0
@thorin Hades Hadesem, ale NaVi i tak było za mocne
0
@HypeR I po ptokach
0
@HypeR NaVi i tak tą jedną ugra
3
@John_Doe Chore pieniądze
0
Ace s1mple'a :)
2
Czyli NaVi w finale, nie ma innej opcji
0
@Transu96 Dokładnie, ten u Messiego mi mocno siedzi