HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Życie ;) Swoją drogą i tak najwięcej postów jest o Mbappe
0
@ranger3120 No niestety, narodowość robi swoje. Koniec końców dobrze, że przynajmniej sprzeciwili się wojnie i przenieśli do Serbii.
0
Po reakcjach na fragi, widać, że widownia za FaZe :D
0
@ranger3120 Dlatego w drugim półfinale jestem za Ence ;)
1
@ranger3120 FaZe to bierze ;)
2
No to co, zaczynamy pierwszy półfinał Majora!
@ranger3120 @Rewolucja123 @RobiS
Mam nadzieję, że FaZe zmiecie Spirit i zagra w finale ;)
3
Kylian Mbappé Lottin? Top!
1
@ranger3120 FaZe i Ence w finale ;)
2
Taką rundę przegrali...
2
electroNic cheater
0
@YouTuber Messiah nie szalej ^^
1
No i NaVi wkońcu weszło na swój stabilny poziom.
Heroic już chyba tego nie wyciągnie :/
0
@YouTuber Swoją ręką to za dużo nie ździałasz (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
3
@YouTuber A co chcesz wpaść słodziaku? ^^
1
@YouTuber CS'a, ale to można kiedy indziej
0
@YouTuber Podaj steama, to można zagrać
1
@ranger3120 Bezapelacyjnie najlepszy ćwierćfinał
2
@Dagones Siema Bartuś
0
@budel17 Trzymaj
https://www.twitch.tv/izakooo
1
@MatLMG Iść do lekarza.
2
Heroic 1:0 NaVi
Heroic w pełni zasłużone zwycięstwo
2
cadian, wielka klasa.
NaVi nie istnieje na tej mapie
1
TeSeS co wyklikał, wow
8
Patrzcie na to :D
https://www.facebook.com/internetowecytatypis/videos/1137272470159048
@Kgorecki2500 @tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @Medium
0
@YouTuber @Rust_Cohle 115 komentarzy w ciągu ostatniej doby... robi wrażenieee
0
@marcin62 Ano tym, że F1, mecze piłki nożnej, koszykówki czy CS'a są wydarzeniami, które odbywają się na żywo i komentujemy je w czasie rzeczywistym w przeciwieństwie do osób, które komentują HP, który leci po kilkanaście razy w roku i możesz go sobie odpalić w dowolnym momencie.
1
@cracker Rozgrzewacz do rąk
Edit: Faktycznie to te woreczki
1
nicoodoz co za flick :O
3
@fart Nie na długo, magia szybko wróci do BANijskiej jaskini ;)
1
Hades 2 kille na 2HP :D