0

@ranger3120 Życie ;) Swoją drogą i tak najwięcej postów jest o Mbappe

0

@ranger3120 No niestety, narodowość robi swoje. Koniec końców dobrze, że przynajmniej sprzeciwili się wojnie i przenieśli do Serbii.

0

Po reakcjach na fragi, widać, że widownia za FaZe :D

0

@ranger3120 Dlatego w drugim półfinale jestem za Ence ;)

1

@ranger3120 FaZe to bierze ;)

2

No to co, zaczynamy pierwszy półfinał Majora!
@ranger3120 @Rewolucja123 @RobiS

Mam nadzieję, że FaZe zmiecie Spirit i zagra w finale ;)

3

Kylian Mbappé Lottin? Top!

1

@ranger3120 FaZe i Ence w finale ;)

2

Taką rundę przegrali...

2

electroNic cheater

0

@YouTuber Messiah nie szalej ^^

1

No i NaVi wkońcu weszło na swój stabilny poziom.

Heroic już chyba tego nie wyciągnie :/

0

@YouTuber Swoją ręką to za dużo nie ździałasz (͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

3

@YouTuber A co chcesz wpaść słodziaku? ^^

1

@YouTuber CS'a, ale to można kiedy indziej

0

@YouTuber Podaj steama, to można zagrać

1

@ranger3120 Bezapelacyjnie najlepszy ćwierćfinał

2

@Dagones Siema Bartuś

0

1

@MatLMG Iść do lekarza.

2

Heroic 1:0 NaVi

Heroic w pełni zasłużone zwycięstwo

2

cadian, wielka klasa.

NaVi nie istnieje na tej mapie

1

TeSeS co wyklikał, wow

0

@YouTuber @Rust_Cohle 115 komentarzy w ciągu ostatniej doby... robi wrażenieee

0

@marcin62 Ano tym, że F1, mecze piłki nożnej, koszykówki czy CS'a są wydarzeniami, które odbywają się na żywo i komentujemy je w czasie rzeczywistym w przeciwieństwie do osób, które komentują HP, który leci po kilkanaście razy w roku i możesz go sobie odpalić w dowolnym momencie.

1

@cracker Rozgrzewacz do rąk

Edit: Faktycznie to te woreczki

1

nicoodoz co za flick :O

3

@fart Nie na długo, magia szybko wróci do BANijskiej jaskini ;)

1

Hades 2 kille na 2HP :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?