1

@Rust_Cohle Wycie to będzie dopiero w niedziele o 20-tej podczas finału (:

2

@DaPidejpi Dokładnie, ale to do ''kolegi' powyżej ;]

3

@DaPidejpi Nooo konkretnie ''pozłomowali''
https://zapodaj.net/f34fe7201e5f5.png.html

2

@LambiPL Najlepsze jest to, że gość płacze o tego CS'a tylko z tego powodu, że wpw ich pobanował i ma takie samo zdanie co my.

A jak sam spamuje umniejszaniem Ronaldo po przegranych United i teraz spamuje o jakiejś rozprawie, która nikogo prócz niego nie obchodzi, to nie widzi XD

Tak jak jeszcze do niedawna był dla mnie neutralny, tak teraz z wielką przyjemnością będę zgłaszał jego spamik z HP i rozprawki.

1

Copenhagen Flames 1:0 Imperial
@ranger3120 @Rewolucja123
Ale, że Imperial w takim składzie dostanie taki łomot, to się nie spodziewałem

2

@LambiPL ''Patrz, jakoś ich nie banuje...Może jednak nasze wytłumaczenie ma jakiś sens,''

Ale jaki sens, to pewnie wpw się na nich uwziął :D

0

@Barca1992 Można to obrócić w drugą stronę, że wasze komentowanie utrudnia przeglądanie strony innym użytkownikom nie zainteresowanym wałowaniem HP.

2

@PatrychoO @Moderacja @wpwelement Proszę wytłumaczcie mu o co chodzi, bo mi już ręce opadają...

1

@PatrychoO Ok Pat, wypłakałeś się już? To teraz leć oglądać 1024 raz czarodzieja na miotle, bo widzę, że dalej nie widzisz różnicy między ''wydarzeniem na żywo'' a wałowaniem filmu, który możesz obejrzeć sobie w każdej chwili.

2

@PatrychoO No wiesz, generalnie jak Ci coś nie pasuje to się wyloguj i nie wracaj, to nie będziesz miał problemu.

3

Komentarz usunięty

0

art co się minął :/

0

@Rewolucja123 Daj spokój, cała gra G2 wygląda jakby to były Goldy 2 :D

0

Furia EZ

0

Nie chce zapeszać, ale G2 jest katastrofalne po TT

1

Let's go Furia, Let's go Furia!

0

@ranger3120 art co porobił :D

0

Safee szkoda :/

0

@Encore Nom, ale G2 dzisiaj słabe póki co

1

G2 1:1 Furia
@ranger3120 Masz jeszcze szansę :D

3

@Mr8lack Z jednej strony uratował Wisłę przed bankructwem, z drugiej strony przyczynił się do jej spadku. Ot taki paradoks

0

@Bartek22 Wiem jak jest, ale ciężko się na to patrzy na te info.
Alonso mega cienki, Christensen mocno średni, jedynie Kessie i Azpi wydają się być fajnymi transferami.

0

@Jaro1279 Proponuje przeczytać jeszcze raz. Ja nie oczekuje transferów pokroju Cancelo, Alphonso Davies'a czy Van Dijka, tylko perspektywicznych transferów za niewielkie pieniądze i powalczenia o Grimaldo czy Gayę (nawet w formie wymiany), a nie ściągania 33 letniego dziada Alonso, Christensena, który swoimi wtopami przypomina Lengleta i jakiegoś Galana z Celty...

1

Czasami jak tak patrzę na poczynania Laporty czy zarządu, przypomina mi się nieudolna polityka transferowa Bartomeu. Zamiast walczyć o Gaye, Grimaldo czy jakiegoś perspektywicznego ŚO (pomijam Koulibaly'ego, bo wiadomo jak stoimy z finansami) to biorą się za szrot pokroju Alonso, Christensena czy jakiegoś no name'a z Celty...

2

@Lordzi Zdecydowanie na +

1

G2 0:1 Furia, ale bym miał beke jakby G2 poleciało :D
@Encore @MesQueUnClub96

0

@Azi W tym kraju to niedługo wszystko będzie ''antyinflacyjne''

0

@Chaoss A przypomnij sobie jak zaczynała Coca Cola ;)

0

0

@Medium Jak PlanB to tylko ten track i sumie jeszcze ''Klepsydra'' spoko


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?