HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Wycie to będzie dopiero w niedziele o 20-tej podczas finału (:
2
@DaPidejpi Dokładnie, ale to do ''kolegi' powyżej ;]
3
@DaPidejpi Nooo konkretnie ''pozłomowali''
https://zapodaj.net/f34fe7201e5f5.png.html
2
@LambiPL Najlepsze jest to, że gość płacze o tego CS'a tylko z tego powodu, że wpw ich pobanował i ma takie samo zdanie co my.
A jak sam spamuje umniejszaniem Ronaldo po przegranych United i teraz spamuje o jakiejś rozprawie, która nikogo prócz niego nie obchodzi, to nie widzi XD
Tak jak jeszcze do niedawna był dla mnie neutralny, tak teraz z wielką przyjemnością będę zgłaszał jego spamik z HP i rozprawki.
1
Copenhagen Flames 1:0 Imperial
@ranger3120 @Rewolucja123
Ale, że Imperial w takim składzie dostanie taki łomot, to się nie spodziewałem
2
@LambiPL ''Patrz, jakoś ich nie banuje...Może jednak nasze wytłumaczenie ma jakiś sens,''
Ale jaki sens, to pewnie wpw się na nich uwziął :D
0
@Barca1992 Można to obrócić w drugą stronę, że wasze komentowanie utrudnia przeglądanie strony innym użytkownikom nie zainteresowanym wałowaniem HP.
2
@PatrychoO @Moderacja @wpwelement Proszę wytłumaczcie mu o co chodzi, bo mi już ręce opadają...
1
@PatrychoO Ok Pat, wypłakałeś się już? To teraz leć oglądać 1024 raz czarodzieja na miotle, bo widzę, że dalej nie widzisz różnicy między ''wydarzeniem na żywo'' a wałowaniem filmu, który możesz obejrzeć sobie w każdej chwili.
2
@PatrychoO No wiesz, generalnie jak Ci coś nie pasuje to się wyloguj i nie wracaj, to nie będziesz miał problemu.
3
Komentarz usunięty
0
art co się minął :/
0
@Rewolucja123 Daj spokój, cała gra G2 wygląda jakby to były Goldy 2 :D
0
Furia EZ
0
Nie chce zapeszać, ale G2 jest katastrofalne po TT
1
Let's go Furia, Let's go Furia!
0
@ranger3120 art co porobił :D
0
Safee szkoda :/
0
@Encore Nom, ale G2 dzisiaj słabe póki co
1
G2 1:1 Furia
@ranger3120 Masz jeszcze szansę :D
3
@Mr8lack Z jednej strony uratował Wisłę przed bankructwem, z drugiej strony przyczynił się do jej spadku. Ot taki paradoks
0
@Bartek22 Wiem jak jest, ale ciężko się na to patrzy na te info.
Alonso mega cienki, Christensen mocno średni, jedynie Kessie i Azpi wydają się być fajnymi transferami.
0
@Jaro1279 Proponuje przeczytać jeszcze raz. Ja nie oczekuje transferów pokroju Cancelo, Alphonso Davies'a czy Van Dijka, tylko perspektywicznych transferów za niewielkie pieniądze i powalczenia o Grimaldo czy Gayę (nawet w formie wymiany), a nie ściągania 33 letniego dziada Alonso, Christensena, który swoimi wtopami przypomina Lengleta i jakiegoś Galana z Celty...
1
Czasami jak tak patrzę na poczynania Laporty czy zarządu, przypomina mi się nieudolna polityka transferowa Bartomeu. Zamiast walczyć o Gaye, Grimaldo czy jakiegoś perspektywicznego ŚO (pomijam Koulibaly'ego, bo wiadomo jak stoimy z finansami) to biorą się za szrot pokroju Alonso, Christensena czy jakiegoś no name'a z Celty...
2
@Lordzi Zdecydowanie na +
1
G2 0:1 Furia, ale bym miał beke jakby G2 poleciało :D
@Encore @MesQueUnClub96
0
@Azi W tym kraju to niedługo wszystko będzie ''antyinflacyjne''
0
@Chaoss A przypomnij sobie jak zaczynała Coca Cola ;)
0
@PatrychoO Ok.
0
@Medium Jak PlanB to tylko ten track i sumie jeszcze ''Klepsydra'' spoko