HighestInTheRoom
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2020
56km od Warszawy :D
15 obserwujących
6 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Ta, może jeszcze ze śmietnika
2
@Bobo25 Za takie to podziękuje
0
Najlepsze jakościowo spodnie jeansowe?
2
@MesQueUnClub96 Teraz przynajmniej będą mieli napadziora z prawdziwego zdarzenia.
2
@Medium W Radomiu też nie ^^
2
@Lola120 Ej, ale nie musiałaś mnie tak przycinać ;)
1
@kuz CS:GO, walisz HS z Deagla lub kałacha i leży.
9
@cris2706 masło? O czym ty mówisz?
Gaz, prąd, benzyna, jedzenie, raty kredytów, inflacja na poziomie 12,3%...
Mam dalej wymieniać
Niezłe masełko...
17
@FC1899Barca Za to ty jesteś tak wielce oświecony a popierasz konfomem xD
7
✅| CONFIRMED: Camila Cabello will headline the opening ceremony for the UEFA #UCL Final between Real Madrid and Liverpool. [goal.com]
No i gitara, Kamila odśpiewa Havanę, Liverpool zmiecie prześcieradła i humor gituwa ^^
1
Byłaś dla mnie tym jedynym narkotykiem
Byłem pod narkozą, obawiając się etykiet
5
@Deviler Zajebiście.
5
@Maciux7 Miłego meczyku, gwarantuje ci, że stadion zrobi na tobie wielkie wrażenie ;)
2
@UbranyNaBialo To stare Nsport ;)
7
@foczkyyyhg Czyli nie jesteś kibicem Barcy.
1
@Kapitan hawk Był już
0
@Nazio87 Atletico* ;)
0
@Kapitan hawk Powiedz tak z ręką na sercu, brzydki mają?
26
@Rust_Cohle Villarreal.
1
@MarioVeB! ''miltao''?
Jakiś nowy piłkarz nam się objawił?
0
@MSN30 Startuj śmiało, bo potem możesz żałować tak jak ja :/
1
@Matix28 Nie ma jednego, kilku jest.
0
@arasz1819 Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Ten Real miał już odpadać z PSG, Chelsea i jakoś dalej się trzymają, uważałbym z tym stawianiem City jako faworyta do awansu, oni lubią frajerzyć w najważniejszych meczach, choć mam nadzieje, że się myle i pewnie wygrają :D
0
@Janas11224 Panie, a gdzie podstawa, gdzie kiełbasa?
2
@PatrykBarcelona Zalando, sizeer, bludshop, selectshop
12
@Rust_Cohle Nie łudź się, do Liverpoolu nie przyjdzie.
2
@KrystianR Z jednej wystarczy ;)
@Sulimo Rosół na chorobę to jest TOP topów.
2
Komentarz usunięty
0
@FC1899Barca "Przesympatyczna Renatka" XD
Ja też kisne, ale z ciebie i twoich źródeł.
31
Co by nie mówić, awans The Reds na przekroju całego dwumeczu w pełni zasłużony.
Brawa dla Villarrealu i Emery'ego, z tym co miał to i tak wycisnął tą LM ponad stan.
Teraz tylko, żeby jeszcze City zmiotło jutro klubik z gorszej części Madrytu i będę w pełni usatysfakcjonowany.