0

@Rust_Cohle Ta, może jeszcze ze śmietnika

2

@Bobo25 Za takie to podziękuje

0

Najlepsze jakościowo spodnie jeansowe?

2

@MesQueUnClub96 Teraz przynajmniej będą mieli napadziora z prawdziwego zdarzenia.

2

@Medium W Radomiu też nie ^^

2

@Lola120 Ej, ale nie musiałaś mnie tak przycinać ;)

1

@kuz CS:GO, walisz HS z Deagla lub kałacha i leży.

9

@cris2706 masło? O czym ty mówisz?
Gaz, prąd, benzyna, jedzenie, raty kredytów, inflacja na poziomie 12,3%...
Mam dalej wymieniać

Niezłe masełko...

17

@FC1899Barca Za to ty jesteś tak wielce oświecony a popierasz konfomem xD

7

✅| CONFIRMED: Camila Cabello will headline the opening ceremony for the UEFA #UCL Final between Real Madrid and Liverpool. [goal.com]

No i gitara, Kamila odśpiewa Havanę, Liverpool zmiecie prześcieradła i humor gituwa ^^

1

Byłaś dla mnie tym jedynym narkotykiem
Byłem pod narkozą, obawiając się etykiet

5

@Deviler Zajebiście.

5

@Maciux7 Miłego meczyku, gwarantuje ci, że stadion zrobi na tobie wielkie wrażenie ;)

2

@UbranyNaBialo To stare Nsport ;)

7

@foczkyyyhg Czyli nie jesteś kibicem Barcy.

1

@Kapitan hawk Był już

0

@Nazio87 Atletico* ;)

0

@Kapitan hawk Powiedz tak z ręką na sercu, brzydki mają?

26

@Rust_Cohle Villarreal.

1

@MarioVeB! ''miltao''?
Jakiś nowy piłkarz nam się objawił?

0

@MSN30 Startuj śmiało, bo potem możesz żałować tak jak ja :/

1

@Matix28 Nie ma jednego, kilku jest.

0

@arasz1819 Nie dziel skóry na niedźwiedziu. Ten Real miał już odpadać z PSG, Chelsea i jakoś dalej się trzymają, uważałbym z tym stawianiem City jako faworyta do awansu, oni lubią frajerzyć w najważniejszych meczach, choć mam nadzieje, że się myle i pewnie wygrają :D

0

@Janas11224 Panie, a gdzie podstawa, gdzie kiełbasa?

2

@PatrykBarcelona Zalando, sizeer, bludshop, selectshop

12

@Rust_Cohle Nie łudź się, do Liverpoolu nie przyjdzie.

2

@KrystianR Z jednej wystarczy ;)

@Sulimo Rosół na chorobę to jest TOP topów.

2

Komentarz usunięty

0

@FC1899Barca "Przesympatyczna Renatka" XD

Ja też kisne, ale z ciebie i twoich źródeł.

31

Co by nie mówić, awans The Reds na przekroju całego dwumeczu w pełni zasłużony.
Brawa dla Villarrealu i Emery'ego, z tym co miał to i tak wycisnął tą LM ponad stan.
Teraz tylko, żeby jeszcze City zmiotło jutro klubik z gorszej części Madrytu i będę w pełni usatysfakcjonowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?